2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Штирія: відгуки про готелі
  4. Гребмінг: відгуки про готелі
Австрія Гребмінг Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Steinerhaus Berggasthof Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже задоволені готелем. Ми відпочивали з дев'ятимісячною дитиною. Дитині надали манеж, стільчик для годування. В готелі чисто та привітний персонал. Власник дуже хороший, завжди цікавився чи все в порядку. Готель знаходиться на самій вершині з неймовірним краєвидом. В ресторані смачна їжа та великі порції якими можна цілком наїстися Також приємним бонусом було, що готель надав нам Die Sommercard по якій багато активностей безкоштовно або зі знижкою. Дякуємо❣️“

• Steinerhaus Berggasthof Оцінка за відгуками: 8,8

“Сподобалося все, дуже рекомендую, розташування на вершині гори, краєвид на всі Альпи, вигляд з номеру 23 просто неймовірний!!! Рекомендую та повернемося туди обовʼязково!! Після цього пейзажу всі інші гори та гірські готелі відпочивають!! Підійде тільки для тих хто на машині, підйом від шлагбаума ще 10 км до рівня над морем 1800 м. Навкруги нікого і нічого, тиша, спокій, відпочинок та прогулянки горами. Є вечеря та сніданок, стандартні європейські, але все смачно та ситно. Персонал розмовляє англійською та німецькою, дуже привітний та турботливий. Номера як на фото, чисті, все працює, ковдри, матраци та подушки зручні. В номерах прохолодно, бо і на вулиці було 12. Дуже рекомендую цей готель!!“

• Reisslerhof Оцінка за відгуками: 8,6

“Все просто чудово“