2. Австрія: відгуки про готелі

8,4

8,1

8,1

• Відгук від 3 липня 2022

Приємний персонал і власниця. Красиве подвір’я
    • Двомісний номер/номер Твін з ванною кімнатою

Сніданок без теплого, символічний: кава або чай, булочки, шинка, сир, варені яйця, пластівці і йогурт. Хотілося б ще гарячого омлету, варених сосисок. Бо чоловік був голодний і не задоволений сухомяткою. Неприємний запах в кімнаті: хтось перед нами виллив на коврик або диван щось на подобі ліків і був дуже неприємний приторний запах у цілий кімнаті, який не можливо було вивітрити, заважав спати

Привітний персонал, велика парковка біля дому, гарне подвір’я, пральна машина, сушарка для одягу, кухня. Чиста підлога, ванна і свіжа постіль

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 3 грудня 2023

1,0
    Дуже погано
    • Двомісний номер/номер Твін з ванною кімнатою

Все не сподобалось , крім місця розташування!!! В номерах жахливо тхне !!!

• Відгук від 5 жовтня 2022

• Двомісний номер/номер Твін з ванною кімнатою

Wi fi був, но він не працював, це єдине зауваження.

Сподобалось усе і номер і персонал, все було чисто.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 2 липня 2022

• Двомісний номер/номер Твін з ванною кімнатою

Номер був невеликий, але дуже затишний і він відповідає своїй ціні. Тому ми не можемо сказати, що щось нам не сподобалося. Навігатор не знаходить це помешкання, тому ми розпитували місцевих мешканців, як дістатися у готель. Ми би рекомендували додати карту розташування до інформації про готель.

Готель дуже приємний і зручний, має свій бар-ресторан і відкритий майданчик для свят (власне там і святкували з десяток відвідувачів, коли ми приїхали, але шуму не було чутно в номері). Сніданок був смачний та різноманітний, смачна кава - це входить до вартості номеру. Також при готелі нам надали безкоштовний паркінг для машини. Місце, де знаходиться готель, мальовниче і цікаве. Підходить для тривалих днів відпустки чи мандрівок. Гарна природа, вражає пейзаж. Цей готель міг би бути популярнішим, якби місце розташування було легше знайти через Google maps. Але від залізничного вокзалу це було справді недалеко. Для тих, хто поїде, інструкція така : від вокзалу (якщо стояти спина до рейок, а тонель під рейками по праву руку) - то треба їхати чи іти прямо повз спортивний майданчик, далі на перехресті повернути ліворуч і прямувати далі повз ліс (який буде праворуч), аж поки не побачите біля дороги (теж праворуч) табличку Altenberg. Після таблички ще трохи прямо і ліворуч на повороті побачите табличку і назву Schwarzer Adler. Номер затишний, матраци на ліжках комфортні, ми добре виспалися. Єдине що лише номер Твін ми змогли забронвати, без подвійного ліжка на двох. Ванна велика і охайна, сантехніка хороша. В готелі є невеликі загальні місця для відпочинку та кухня. Атмосфера дуже домашня, власниця дуже привітна. І якби ми не були в такому стресі від дороги і ситуації в Україні, то подякували б їй більше. Власниця дуже співчутливо поставилася до нас, як до українців, ціна відповідала знижкам для українців на Booking.Дуже дякуємо власниці Schwarzer Adler за теплий прийом. Ми всім знайомим розповідаємо про це чудове місце, яке хотіли би ще не раз відвідати.

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 23 серпня 2022

• Тримісний номер з окремою ванною кімнатою

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 14 липня 2022