2. Bosna a Hercegovina - hodnotenia hotelov
  3. Doboj - hodnotenia hotelov
  4. Hodnotenia ubytovania Guesthouse "INES"

Hodnotenia ubytovania Guesthouse "INES"

ulica 203.Brigade broj 19, Matuzići, 74203 Doboj, Bosna a Hercegovina

• Ohodnotené: 24. júla 2023

8,0
    Veľmi dobré
    • 1 noc

Mohla by byt chladnicka na izbe

Super ubytovatel.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 20. júla 2023

Hodnotím ubytovanie na 10 aj z dôvodu, že si zachovali vysokú úroveň z pred roka.
    • 1 noc

Táto otázka je irelevantná.

Raňajky boli výborné, ako aj večera, ktorú sme si dali pri príchode výber jedál bol ozaj bohatý. Prostredie a prístup personálu ako aj majiteľa k hosťom. Boli sme tu aj minulý rok a pomer kvalita za cenu sa nezmenil, aj preto sme si toto miesto vybrali zas na ceste do Čiernej hory.

• Ohodnotené: 12. júna 2023

Skutočne výnimočné
    • 1 noc

Ubytovanie čisté . Personal a majitel maximálne ústretový. Doporučujeme . Strava v reštaurácii úžasna . Raňajky boli v cene a boli mega . Určite sa opäť zastavime

• Ohodnotené: 11. októbra 2022

9,0
    Boli sme spokojný aj s ubytovaním aj so stravovaním.Veľmi mila a príjemná pani hostitelia.Odporúčam.
    • 1 noc

Výborne raňajky.Boli veľké porcie a to čo sme nezjedli nám zabalili na cestu😊

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 16. septembra 2022

10 bodov si plne zaslúžia.

Nič čo by stálo za reč.

Ubytovanie sme si vybrali preto, že sa nachádzalo v polovici cesty našej dovolenky. Personál sa príkladne o nás postaral. Po cesta sme využili kuchyňu a dali si večeru. Jedlo bolo chutné ani sme ho nemohli zjesť, to isté platí aj o raňajkách. Majiteľ bol veľmi ústretový a to nie len k nám, ale ku všetkým hosťom. Ak by som mala cestu okolo tak určite sa sem vrátim, už len pre tú teľaciu čorbu a domácemu chlebu. Služby Booking využívam už niekoľko rokov a môžem z istotou povedať, že toto ubytovanie z raňajkami patrilo medzi tie najlepšie.

• Ohodnotené: 11. augusta 2022

Ubytovanie, kde sa prejete 😂 a stretnete sa s príjemnou komunikáciou
    • Skupina priateľov
    • Malá izba s 2 oddelenými lôžkami
    • 1 noc

- izby a miestnosti sú síce zariadené starým nábytkom, kúpeľňa nevábna (ale čistá), niekomu to môže naozaj prekážať, ale prístup majiteľa a ostatných to všetko vyrovná a nebudete to považovať za dôležité

+ veľmi priateľská obsluha a majiteľ + majiteľ nás obslúžil a dal nám večeru aj napriek tomu, že bolo 5 minút pred záverečnou a ďalšiu hodinu a pol nás nechal v pokoji najesť + obrovská porcia chutnej večere za výbornú cenu + veľká porcia raňajok, ktorú si môžete zabaliť + klíma na izbe + čistota izieb + bezplatné parkovanie v garáži

• Ohodnotené: 3. augusta 2022

Maximálna spokojnosť.
    • 1 noc

Majiteľ bol ochotný a pohostinný. Motorka v garáži, bohaté raňajky. Využijem aj nabudúce.

• Ohodnotené: 5. júla 2022

Veľká spokojnosť, vynikajúce raňajky
    • 1 noc

V našej izbe veľmi pomaly odtekala voda v sprche, ale na jedno osprchovanie sa to v pohode dalo prežiť.

Úplne skvelé miesto na prespanie cestou k moru alebo naspäť, využili sme v oboch smeroch, lebo sme boli veľmi spokojní. Check-in do neskorých hodín, ústretový majiteľ, drinky a koláčiky na privítanie, výborná cena a absolútne dokonalé raňajky (omeleta, šunky, domáce smažené pečivo, džem, tvaroh, tradičný "turek"), ktoré sme si ešte aj nabalili na cestu. Ďakujeme a určite sa ešte vrátime!

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 23. júla 2023