Austria Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Austrii

• Smart Apartments

Graz, Austria

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Gratz było przystankiem po drodze. Apartament rewelacyjny. Czysty, mega wygodny. Obsługa pomocna i bardzo miła. My byliśmy autem więc dla nas ważne było że jest parking. Lokalizacja też dobra. Autem kilka minut od atrakcji Gratz. Polecam!

marta Polska
  • Zimmer im Weinviertel

Bad Pirawarth, Austria

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Cichy pokój ale absolutnie nie od ulicy, trzeba zwracać na to uwagę. Smaczne lecz skromne śniadanie.

Bartosz Polska
  • Queens Apartments

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Czystość dobra, miła obsługa.

• Negatywna część opinii

Śniadanie było bardzo skromne, łóżka - materace nie wygodne, zużyte. Gorąco, brak klimatyzacji.

Robert Polska
  • Apartment house in Vienna

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

właściciel był bardzo pomocny, odpisywał szybko na wszystkie wiadomości i można się było z nim skontaktować bez żadnych problemów. sam apartament byl położony w dobrej lokalizacji blisko stacji metra. standard byl również niezwykle wysoki a wszystkie pomieszczenia były w pełni wyposażone, czyste i schludne

Paulina Polska
  • Haus Schmeisser

Eugendorf, Austria

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Przesympatyczna, bardzo życzliwa i troskliwa gospodyni! W apartamencie było wszystko, co potrzebne na tygodniowy pobyt.

nie było niczego takiego

Mirosław Polska
  • Apartment Klosterneuburger Straße

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Spokojne miejsce, dobra komunikacja, blisko centrum, dużo miejsca w apartamencie, winda, dostępne żele pod prysznic, szampony, proszek do prania, tabletki do zmywarki

• Negatywna część opinii

Brak klimatyzacji, jedno skrzypiące łóżko

Katarzyna Polska
  • Appartement Kristall

Zell am See, Austria

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

przestronny apartament, dobrze wyposażona kuchnia, widok na góry, winda, suszarka do włosów, zawsze ciepła woda. Sympatyczna Pani w recepcji.

• Negatywna część opinii

Czystość w pokojach (firanki, grzejniki, pajęczyny itp.). Zimna woda w basenie. Słabe oświetlenie w pokojach i łazience.

wczasowicz Polska
  • Trendapartment

Russbach am Pass Gschütt, Austria

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Doskonały apartament, wyposażony we wszystko, co było potrzebne. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia, wygodne łóżka i czyściutka pościel. Piękny widok z okna. Naszym dzieciom bardzo podobał się park wodny, a szczególnie kajaki. Dobre miejsce do wyjść w góry i wycieczek po okolicy. Doskonałe miejsce do odpoczynku z dala od zgiełku i tłumu! Polecam!!!

ADAM Polska
  • JUFA Hotel Neutal

Neutal, Austria

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Dzieciom jak zawsze podobały się zwierzęta oraz basen. Nam podobało się to, że w domkach pojawiła się klimatyzacja.

• Negatywna część opinii

1) Jedzenie. Było gorszej jakości, mniej smaczne i mniejszy wybór niż podczas wcześniejszych pobytów. Teraz byliśmy 5 raz, więc możemy coś o tym powiedzieć 2) obsługa chyba z Węgier miła, ale bardzo służbowa, co nie bardzo nam się spodobało.

Ocena dodana: 19 sierpnia 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Artur Polska
  • Apartment Kaufmann

Pians, Austria

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Dzieci bawiły się z Alpagami. Cisza i spokój.

Anonimowy Polska

Hotele w Austrii wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Gasthof Klug zum Ehrensepp

Modriach, Austria

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Dobra Lokalizacja na nocleg w podróży do Włoch. Piękna okolica. Apartament wygodny, dobrze wyposażony, na dłuższy pobyt jedna sypialnia dla 4 osób byłaby kłopotem. Atmosfera pensjonatu, taka "domowa" Smaczne posiłki zarówno śniadania jak i Dania z karty. Polecam.

Ocena dodana: 20 sierpnia 2016 Pobyt: Sierpień 2016
    Bu Polska
  • Avenida Panorama Suites Kaprun by Alpin Rentals

Kaprun, Austria

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Śniadania bardzo dobre,lokalizacja autem pare minut od wyciągów narciarskich Kaprun. Super urządzone pokoje,oddzielny router wi-fi każdym pokoju,ogrzewanie podłogowe .

• Negatywna część opinii

W zimę za mojego pobytu nie były odśnieżane schody do innych budynków i drogi dojazdowe oraz zewnętrzne parkingi.

Ocena dodana: 8 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Tomasz Szwajcaria
  • Pension Altmann

Sankt Magdalena, Austria

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Bardzo mili i uczynni gospodarze. Czuliśmy się jak w domu.

Ocena dodana: 27 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Sebastian Polska

Hotele w Austrii wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Mathiasl Panorama Ferienwohnungen

Bodensdorf, Austria

• Pozytywna część opinii

Fantastyczny apartament na zboczu góry, z pięknym widokiem na jezioro. Wjazd samochodem po serpentynach pełnych ostrych nawrotów to niemała gratka dla lubiących adrenalinę fanów motoryzacji ;-) Niezwykle przestronny, czystość i wyposażenie na najwyższym poziomie. Ogromny taras. Dwie osobne łazienki i toalety. Właściciel Joseph niezwykle przyjazny i sympatyczny, Tuż obok jest restauracja prowadzona przez parę holendrów. Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach. Z chęcią ponownie odwiedzimy Josepha. Poranny widok przykrytego totalnie mgłą jeziora pośród gór jest niesamowity.

Ocena dodana: 16 września 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    Artur Polska
  • Villa Panorama

Plainfeld, Austria

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Świetne widoki mino odległości od głównej drogi. Miejsce godne polecenia do wypoczynku.

Ocena dodana: 9 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Kamil Polska
  • Kronhofer – Apartments & Erlebnis-Imkerei

Hermagor, Austria

• Pozytywna część opinii

Polecam Apartamenty, dużą udogodnieniem jest wliczona w cenę szafka na narty przy dolnej stacji wyciągu

brak uwag

Ocena dodana: 6 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    DARIUSZ Polska
  • Die Haslachmühle

Salzburg, Austria

• Pozytywna część opinii

Bardzo ujęła mnie komunikacja z właścicielami obiektu. Właściciel zadzwonił do mnie godzinę przed przyjazdem i zapytał, czy wszystko OK, na którą będę. Bardzo ciepła obsługa. Na pewno pojadę tam po raz drugi ! Dziękuję

Ocena dodana: 9 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Wojciech Polska
  • Maxgut

Mariapfarr, Austria

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Wyjątkowa atmosfera stworzona przez właścicielkę. Bardzo dobre wyposażenie mieszkania

Ocena dodana: 21 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Grzegorz Polska
  • Appartements Onyx

Flattach, Austria

• Pozytywna część opinii

Bardzo mili i pomocni właściciele. Świetna lokalizacja

Ocena dodana: 3 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Jarosław Polska
  • Gartenpension Fischl

Mörbisch am See, Austria

• Pozytywna część opinii

Niezwykle przemili właściciele. Super okolica z dostępem do jeziora. Wspaniałe wino własnej produkcji.

Ocena dodana: 5 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Tymbryk Polska