Smještaj Letovi Najam auta Taksi iz/do zračne luke

Belgija Recenzije hotela stvarnih gostiju

Nedavne recenzije hotela u Belgiji

Hoteli u Belgiji koje su visoko ocijenili gosti koji govore hrvatski

• Hotel Le Plaza Brussels

Prosječna ocjena gostiju: 8,4
    • Pozitivni dio recenzije

Odličan hotel na izvrsnoj lokaciji i vrhunski profesionalno osoblje.

Preslabo osvjetljenje u sobi

Datum recenzije: 6. listopada 2016. Boravak: listopad 2016.
    Daria Hrvatska
  • Thon Hotel Brussels City Centre

Prosječna ocjena gostiju: 8,3
  • Sleep Well Youth Hostel

Prosječna ocjena gostiju: 8,3

Svježe voće :)

• Negativni dio recenzije

Dobila sam donji krevet u krevetu na kat (trosobna ženska soba) a visoka sam 175 cm. Nisam se mogla ni okrenuti. Nema dovoljno mjesta za stvari

Datum recenzije: 14. studenog 2016. Boravak: studeni 2016.
    Vesna Hrvatska
  • Courtyard by Marriott Brussels EU

Prosječna ocjena gostiju: 9,1
    • Pozitivni dio recenzije

Soba ugodnog ambijenta, uredna i čista, uz samostalnu mogućnost pripreme čaja i kave jer postoji malo kuhalo za vodu. Lokacija za poslovne ljude jako dobra s obzirom na blizinu europskih institucija.

Datum recenzije: 17. prosinca 2016. Boravak: prosinac 2016.
    TIHANA Hrvatska
  • Maxhotel

Prosječna ocjena gostiju: 7,9
    • Pozitivni dio recenzije

Nije mi se svidjelo ništa, od skućene sobe do popravaka ulica i nogostupa ispred hotela dnevno do 11 sati navečer!

• Negativni dio recenzije

Nije mi se svidjelo što sam u hotelu pokraden jer mi je za vrijeme check in-a iz moje ručne prtljage ukraden laptop macbook pro vrijednosti 2000 eura!! Hotelsko osoblje nije niti pokušalo pomoći. Krađa je prijavljena policiji i svakako ne preporučujem maxhotel ljudima koji bi kao gosti došli u hotel te u prostoru hotela bez ikakve zaštite besramno bili izloženi lopovima i kriminalcima kojih u Briselu nikako ne manjka, dapače. Iako ovo nije prvi slučaj krađe u tom hotelu, vlasnik hotela i nadalje ne želi pružiti svojim gostima potrebnu zaštitu i sigurnost u hotelu. Ne odustajem od ovoga i već sam obavijestio svoje prijatelje koji su također koristili usluge maxhotela do sada i sigurno će ga kao i ostali kada pročitaju moje izvješće na forumu hotela, na booking.com itd odustati od korištenja usluga maxhotela u Briselu. Sramota za hotel, grad i sve one koji su u dosluhu s tim kriminalcima koji svojim krađama otuđuju teško stečeni novac poštenih ljudi!!!!!!

Datum recenzije: 18. prosinca 2016. Boravak: prosinac 2016.
    Roberto Hrvatska
  • Hotel Sandton Brussels Centre

Prosječna ocjena gostiju: 8,7
    • Pozitivni dio recenzije

Odlična lokacija. Ugodno osoblje, udobnost smještaja i čistoća super.

Datum recenzije: 9. siječnja 2017. Boravak: prosinac 2016.
    Hrvoje Hrvatska
  • Atlas Hotel Brussels

Prosječna ocjena gostiju: 8,4
    • Pozitivni dio recenzije

Jednostavno ali moderno uređene sobe i kupaona.čistoća i udobnost na zavidnom nivou. Odlična lokacija. Vrlo srdačno i uslužno osoblje.

• Negativni dio recenzije

Doručak bi se mogao obogatiti

Datum recenzije: 25. ožujka 2017. Boravak: ožujak 2017.
    Nataša Hrvatska