Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Bulharsko Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Bulharsku

• Dido rooms

Burgas City, Bulharsko

Zatím nejsou k dispozici žádná hodnocení
    • Pozitivní část hodnocení

Byla jsem se vším maximálně spokojena

• Negativní část hodnocení

Není nic co by se mi nelíbilo

Hodnocení napsáno: 25. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Jana Česká republika
  • Riagor Hotel - All Inclusive

Slunečné pobřeží, Bulharsko

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Ochota personálu, čistota, pohodlí, nabídka all-inclusive plně dostačující. Každý den jiná nabídka jídla, skvělé deserty a zmrzlina.

• Negativní část hodnocení

Co bych vytknul bylo napominani zaměstnanců provozním/ředitelem hotelu před hosty hotelu. Není to příliš profesionální.

Chorche30 Česká republika
  • Apartment Rakovski 179

• Pozitivní část hodnocení

Ubytování v centru, spousta věcí dostupná pěšky, čisto, vybavená kuchyně, majitel vstřícný a milý.

Hodnocení napsáno: 22. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Karin Česká republika
  • Hotel Bela Neda

Veliko Tarnovo, Bulharsko

• Pozitivní část hodnocení

Hezké místo, pěkné pokoje, vstřícný majitel.

Hodnocení napsáno: 22. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Karin Česká republika
  • Apartment Nadejda

Pomorie, Bulharsko

Zatím nejsou k dispozici žádná hodnocení
    • Pozitivní část hodnocení

Opravdu kouzelná poloha s krásnym výhledem z celého apartmá, postele, balkonu na moře ("Burgaskou zátoku"), kde v dáli vidíte Černonorec a Sozopol. Dobře vybavený apartmán. Kuchyně s nádobím, myčka, pračka, prostorná a vkusná koupelna. Dobře fungující klimatizace. Pohodlná postel. Čili dvě osoby Super, ale další dvě na přistýlkách, takže spíš s dětma 2+2. Byli jsme zde na víc dní a stále bylo co obdivovat a celkem blízko to bylo i na písečnou pláž. Vše na "dosah", obchůdky, restaurace, nejstarší zachovalé domy a pravoslavný kostel v Pomorí, kousek do centra.

Dan Česká republika
  • La Casa Apartments

Primorsko, Bulharsko

• Pozitivní část hodnocení

Fantastická poloha a dispozice apartmánu (deluxe) u moře, výhled skvělý. Vybaveno klimatizací a při vysokých teplotách často využíváno. Krásné balkonky. Tichá lokalita, daleko od ruchu městečka. Úklid pokojů dostatečný, každé 3 dny včetně výměny ručníků a ložního. Mnoho restaurací v okolí do 5 minut chůze. Čerstvé pečivo v okolních pekárnách.

• Negativní část hodnocení

Matrace postelí dosti tvrdé, manželské postele úzké. Nepříjemný zápach odpadů v koupelně, netěsnící sprchový kout, lehká plíseň ve sprchovém koutě. Úklid koupelny a WC nedostatečný. Při silnějším větru je moře dosti hlučné. Zaparkovat auto je téměř nemožné! Doporučuji placené a hlavně hlídané parkoviště za 10 leva denně vedle kostela. Malá vybavenost kuchyně, bez pánvičky, bez většího hrnce.

Hodnocení napsáno: 23. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Jaroslav Česká republika
  • Apartments Bachvarovi

Sveti Vlas, Bulharsko

Průměrné hodnocení: 9,6
    • Pozitivní část hodnocení

Úžasná oáza klidu uprostřed všech hotelů, ticho a soukromí, posezení na balkoně i před domem, nádherné moře a výborné výlety - například mys Emine, Nesebar. Velmi chutná bulharská kuchyně ve velkém množství restaurací. Perfektní odpočinková dovolená, mohu jen doporučit.

Danuše Česká republika
  • South Beach Apartments

Obzor, Bulharsko

Průměrné hodnocení: 9,6
    • Pozitivní část hodnocení

Vše klaplo na jedničku, přiletěli jsme do Burgasu, tam nás čekal majitel apartmánu, odvezl nás a tak samo to proběhlo při odletu. Velice ochotný, vstřícný našim požadavkům. Krásné místo pro klidnou dovolenou (hlavně s dětmi). Do města Obzor je to pouze 2 km po nádherné kolonádě okolo moře. Všem doporučuji toto místo!!!

• Negativní část hodnocení

Nebylo co vytknout, připadali jsme si jako v Provance - hned vedle apartmánu byly vinice, kopce a všude kolem plno zeleně.

Hodnocení napsáno: 24. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Naděžda Česká republika
  • Guest House Dobi

Primorsko, Bulharsko

• Pozitivní část hodnocení

pohodlná postel, dobrá lokalita,klidné a čisté prostředí

Hodnocení napsáno: 24. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Tomas Velká Británie

Dobře hodnocené hotely v Bulharsku s recenzemi v češtině

• Best Western Premier Sofia Airport Hotel

Průměrné hodnocení: 9
    • Pozitivní část hodnocení

Nový hotel v blízkosti letiště, přímo u 4 proudé silnice vedoucí z letiště do centra Sofie. Dobře vybavený a odhlučněný, prostorný pokoj a též velkoryse prostorově řešená koupelna. Parkování u hotelu zdarma.

• Negativní část hodnocení

Inzerují shuttle bus na a z letiště za cenu 5 EUR za jednu cestu. Vzhledem ke vzdálenosti od letiště (Terminal 2 ca. 2 km), cenové úrovni a druhu hotelu (letištní hotel) je to více než přehnané. I v tomto kontextu doporučuji na letišti pronajmout auto.

Hodnocení napsáno: 8. března 2017 Termínem pobytu byl březen 2017
    Martin Česká republika
  • Hotel Dream

Průměrné hodnocení: 8,7
    • Pozitivní část hodnocení

Bez problémů, i když se v průběhu pobytu objevil problém, byl okamžitě vyřešen, nemůžu nic vytknout :)

Hodnocení napsáno: 12. dubna 2017 Termínem pobytu byl březen 2017
    Martin Česká republika
  • Magic Castle Hotel

Průměrné hodnocení: 9,5
    • Pozitivní část hodnocení

Příjemný hotýlek vzdálený minutu chůze od stanice metra. Moderní vybavení včetně výtahu. Velice ochotný personál. Bezproblémová wifi. Parkoviště.

Hodnocení napsáno: 25. května 2017 Termínem pobytu byl květen 2017
    Pavel Česká republika
  • Park Hotel Moskva

Průměrné hodnocení: 8,1
    • Pozitivní část hodnocení

Ubytování v blízkosti stanice metra. Dobrý výběr při snídani. ochotný personál.

Hodnocení napsáno: 30. května 2017 Termínem pobytu byl květen 2017
    Petr Česká republika