Bułgaria Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Bułgarii

• Guest House ASK

Primorsko, Bułgaria

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Codzienne sprzątanie apartamentu. Systematyczna wymiana ręczników i pościeli.

Ocena dodana: 16 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    ewelina Polska
  • The Step Family Hotel

• Pozytywna część opinii

Śniadania codziennie składały się z pieczywa, wędliny, sera, dżemiku, coś na ciepło(jajecznica, langosze, drożdżówki, jakieś zapiekanki) do tego można było wziąć coś do picia(nie było ograniczeń) i codziennie dostawaliśmy talerz owoców na deser-spokojnie można było się najeść. Do plaży prosta droga, jakieś pięć minut, blisko Nessebar. Jeśli chodzi o jedzenie to polecam udać się do restauracji bliżej Nessebaru (ale nie przy samym wybrzeżu) , bo cenowo wychodzi to nawet o połowę taniej.

• Negatywna część opinii

Czepiając się: w pokoju mogłoby być troszkę czyściej, największy problem był z łazienką gdzie podczas brania prysznicu woda wyciekała na podłogę bo nie było brodzika.

Ocena dodana: 16 sierpnia 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Magdalena Polska
  • Coral City

• Pozytywna część opinii

Bardzo miła obsługa. Bardzo dobra lokalizacja. Na parterze supermarket. Lodówka. Przestronny pokój + dodatkowa sypialnia bez okna. Cichy pokój.

• Negatywna część opinii

Wi-fi tylko przy recepcji. Brak parkingu na miejscu. Posiłki w hotelu Diamond - śniadania niesmaczne, kalacje dobre. Widok z pokoju 311 na zaplecze sklepu.

• Varna Bay View Apartment

Warna, Bułgaria

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miła gospodyni, która czekała na nas do póżna. Pralka i mały basen na zewnątrz. Dwa pokoje + salon. Dwie łazienki.

• Negatywna część opinii

Apartament zaniedbany, niezbyt czysty. Pościel mocno zużyta. Zapach papierosów. Woda wypływa z pod prysznica i toalety. Przed użyciem trzeba było umyć prysznic i umywalki. Mała suszarka na ubrania. Koszmarna lokalizacja - wszędzie daleko. Dojazd wąskimi uliczkami.

• Obzor Hotel Coral

Obzor, Bułgaria

• Pozytywna część opinii

Śniadanie smaczne do wyboru kilka zestawów .Mały uroczy bar na terenie ośrodka.miła obsługa.recepcja całodobowa.Obiekt strzeżony.Drobna awaria w łazience usunięta szybko i sprawnie.Pokój sprzątany na bieżąco.Obiekt blisko plaży.

• Negatywna część opinii

Generalnie nie mam zastrzeżeń ale wybierałbym wyższe piętra gdyż do mojego na parterze dochodziły hałasy z ulicy oraz sąsiedniego ośrodka.WI FI słabe ale to jest częste w tego typu obiektach.

Janusz Polska
  • Hotel Admiral

Złote Piaski, Bułgaria

Średnia ocena: 7,7

Lokalizacja

• Negatywna część opinii

Hotel do remontu, basen do remontu, personel do wymiany. Z takim traktowaniem Klienta nie spotkałem się nigdy.

Janusz Polska
  • Hotel Briz

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Hotel bardzo przyjemny, sympatyczna obsługa, spokojna okolica, blisko plaża - aż nie chciało się wracać. Polecam każdemu kto chce odpocząć od zgiełku wielkiego miasta.

Łukasz Polska
  • Suite Hotel Sofia

• Pozytywna część opinii

Smaczne śniadanie. Duży pokój. Pomocny personel.

Witold Polska
  • Semeen Hotel Valdes

Bozhichen, Bułgaria

Średnia ocena: 8,1
    • Pozytywna część opinii

Bardzo w porzadku. Personel mily, atmosfera domowa :)

KRZYSZTOF Irlandia
  • EcoStar 1 Apartments

Rogaczewo, Bułgaria

Średnia ocena: 9,4

Spokojna okolica.

• Negatywna część opinii

Brak możliwości wjazdu samochodem o obniżonym zawieszeniu (sportowym).

Tomasz Polska

Hotele w Bułgarii wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Casino & Hotel Efbet ex Oceanic

Warna, Bułgaria

• Pozytywna część opinii

Fajne, niestandardowe wyposażenie salonu, łazienki (muzyka☺, kosmetyki, jednorazowe szczoteczki do zębów i maszynki do golenia), wygodne łóżka, przestrzenny apartament. Relatywnie dobre jakościowo kosmetyki. Apartament nam sie bardzo podobał. Jedyny minus, spory, to zerowe wyposażenie kuchni

• Negatywna część opinii

Jest kuchnia, tyle że praktycznie nic w niej nie można przyrządzać, bo jest niewyposażona. Śniadania takie sobie. Do wyboru z karty, owszem, ale tylko konkretne zestawy, kontynentalny, szwedzki, wegetariański, bułgarski. Generalnie różnią się one jednym-dwoma produktami. Generalnie apartament dla rodziny, nie dla osób niebędących w dużej zażyłości

Ocena dodana: 14 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Renata, Polska
  • DDenko Apartment

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Dość duże mieszkanie położone praktycznie 3 min pieszo od lotniska. Wokół sporo sklepów i knajpek, 500 metrów do morza. Co ważne cicha okolica. Przez cały okres pobytu mogliśmy korzystać bezpłatnie z rowerów górskich.

Brak znaczących wad

Ocena dodana: 1 października 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Jutka Polska
  • Premier Fort Sands Resort - Full Board

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Polecam w 100%!To mój drugi pobyt w tym hotelu i jak zwykle udany.Na basen polecam podejść do Prestiżu jest tam spokojnie i mniej ludzi.

Ocena dodana: 20 sierpnia 2016 Pobyt: Sierpień 2016
    Bartosz Polska
  • ApartHotel Prostor

Kavarna, Bułgaria

• Pozytywna część opinii

Bardzo czysto, przyjemna obsługa, świetny basen, ładny apartament, dość blisko morza. Dobrze działająca, bardzo przydatna klimatyzacja.

• Negatywna część opinii

W pokojach miały byc przybory kuchenne, co sprowadzało się do zestawu sztućców, malutkich filiżanek, szklanek z grubego szkła (mogącego łatwo pęknąć) oraz głebokich talerzy. Ostatecznie udało się załatwić jeden garnek, ale było z tym dużo zachodu. W łazience brak półek i kabiny przysznicowej, przez co po prysznicu wszędzie było mokro i trzeba było uważać, by się nie poślizgnąć.

Ocena dodana: 26 sierpnia 2016 Pobyt: Lipiec 2016
    Andrzej Polska

Hotele w Bułgarii wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Guest Rooms Tsarevets

Weliko Tyrnowo, Bułgaria

• Pozytywna część opinii

Z okien mieliśmy widok na pokaz światła i dźwięku odbywający się w mieście. Bardzo czysto, miła obsługa.

Ocena dodana: 30 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    Sandra Polska
  • Apartment 38

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja niekrepujący gospodarz Świetnie wyposażony

Ocena dodana: 24 sierpnia 2016 Pobyt: Sierpień 2016
    Tomasz Polska
  • Apartment Secession Style

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Miły właściciel. Nowe i czyste pokoje. Wygodne łóżka. Ogródek przy domu w centrum miasta. Nowa i wyposażona kuchnia. Parking.

Brak łazienek.

Ocena dodana: 3 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    artgeo Polska
  • Flora Apartment Centrum

Średnia ocena: 9,6
  • Guest House Hayloft

Bansko, Bułgaria

• Pozytywna część opinii

Mili, życzliwi gospodarze. Ładny ogródek do posiedzenia szczególnie wieczorem. Super lokalizacja, blisko centrum Bansko. Łatwy dojazd do tras turystycznych.

Nie mam zastrzeżeń.

Ocena dodana: 18 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    Bogdan Polska
  • Guesthouse Argacho

Stob, Bułgaria

• Pozytywna część opinii

Gospodarz to super gość. Pokoje czyściutkie. przytulne. Śniadanie bardzo smaczne, zgodne z naszym upodobaniem. Zostaliśmy poczęstowani winogronem oraz rakiją. Obiekt w spokojnej okolicy. W pobliżu Rilski Monastyr oraz Piramidy Stopskie.

Ocena dodana: 25 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
  • Hotel Rechen Rai

Melnik, Bułgaria

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Bardzo czysto. Obsługa bardzo miła i pomocna. Ładny widok góry.

• Negatywna część opinii

Bardzo słaby zasięg wifi w pokoju.

Ocena dodana: 16 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Anonimowy Polska