Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Čína Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Číně

• IFC Residence

Průměrné hodnocení: 8,7

Úžasné místo pod mrakodrapy

• Negativní část hodnocení

Neschopnost některých z personálu pomoct či poradit v neznámém prostředí

Hodnocení napsáno: 15. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Radek Česká republika
  • Howard Johnson Paragon Hotel Beijing

Průměrné hodnocení: 7,9
    • Pozitivní část hodnocení

Čistě pokoje, vstřícný personál, vynikající a chutné snídaně, velmi dobrá dopravní dostupnost, pár metrů od okružní linky metra a velmi slušná pěší dostupnost do centra.

• Negativní část hodnocení

Přístup na balkon pouze po požádání.

Hodnocení napsáno: 17. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Lukáš Česká republika
  • Nanluogu Lane CitiGO Court Hotel in Beijing

Průměrné hodnocení: 7,5
    • Pozitivní část hodnocení

Byly jsme rády, že nás nevyhodily ze sedaček před hotelem, kde jsme strávily noc.

• Negativní část hodnocení

Hotel je bezesporu krásný, na klidném místě u metra, v oblasti hutongů a pěší zóny. Rezervační systém v Pekingu je velmi striktní, pokud se neubytujete do 18 hodin, zruší vám rezervaci, i když přijedete pár minut po 18. A protože se nám tohke stalo v předešlém hotelu, rezervovala jsem tento hotel ve 21 hod. Měl 5 volných pokojů, 4 z nich jsem blokla. Po příjezdu do hotelu slečna na recepci (velmi špatně mluvící anglicky) bez jakékoliv ochoty řekla, že je naše rezervace neplatná, protože jsme měly přijet do 18 hodin. Nechápu, jak může hotel inzerovat přes rezervačn systém volné pokoje v 9 večer, když má v podmínkách ubytování do 6 hodin. Jednoznačně chyba v nastavení. Slečna tvrdila, že má jen jeden volný pokoj (to je jasné, když jsme si ty 4 zablokovaly my), nebyla s ní řeč. Nezvedala ani hotelový telefon, na který ji volal pracovník Bookingu. Jak říkám, jediné plus bylo, že nás nechali "spát" venku před hotelem.

Hodnocení napsáno: 2. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Šárka Česká republika
  • Metropolo Classiq, Shanghai, Bund Circle

Průměrné hodnocení: 8,6
    • Pozitivní část hodnocení

Nádherný art deco hotel kousek od promenády Bund skýtá vše, co si na cestách přát. Pohodlné postele, nádhernou koupelnu, klid a ticho, skvělé snídani a velmi příjemnou "happy hour" mezi 16 a 18 hodinou. Personál na recepci je vstřícný, nápomocný a umí anglicky (výjimečně). Hotelový personál vás sice pořád po očku "sleduje", ale to se dá v Číně čekat :-). Byly jsme moc spokojené a hotel doporučuji všem cestovatelům.

• Negativní část hodnocení

I když jsem na recepci nabízela depozit v hotovosti (v Číně je trochu problém s našimi kreditkami), nesouhlasili a použili moji VISA kartu. Prosila jsem, je, ať ji neaktivují, protože není kreditní, ale debetní, bohužel, hned první den si stáhli peníze a ty jsou asi navždy pryč, protože mi je hotel nevrátil a nekomunikuje. Uvidím, jak se to vyvine dál.

Hodnocení napsáno: 2. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Šárka Česká republika
  • Courtyard By Marriott Shanghai Pudong

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Pokoj velký, postele pohodlné. Snidaně dobré. Dostatečně vybavená koupelna.

• Negativní část hodnocení

1. Hotel svévolně zvýšil cenu druhé noci i přes to, že na bookingu byla cena potvrzená! 2. Z klimatizace byl cítit zápach, dlouho nečištěná s viditelnou vrstvou prachu. 3. Okna nešla otevřít až po druhé urgenci a výměně pokoje bylo okno odemčeno.

Hodnocení napsáno: 12. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Stanin Česká republika
  • Grand Kempinski Hotel Shanghai

Průměrné hodnocení: 8,6
    • Pozitivní část hodnocení

výborná poloha hotelu blízko metra, krásné čisté pokoje, velmi pohodlní postel, výborné a bohaté snídaně formou bufetu, poměr ceny a kvality vynikající

nemám co bych vytkla

Hodnocení napsáno: 19. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Iva Česká republika
  • Jiang Yue Hotel - Changshou Branch

Kanton, Čína

Průměrné hodnocení: 6
    • Pozitivní část hodnocení

Jediná kladná věc je malá lednička, která nebývá v Číně ve vybavení pokoje moc často.

• Negativní část hodnocení

Bohužel personál neumí téměř vůbec anglicky. Dále pak v pokoji není kam vybalit věci. Žádná skříň ani poličky. V koupelně ani háček na ručník. V této cenové hladině jsem byl v Číně již mnohokrát ubytován lépe.

Hodnocení napsáno: 21. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Luboš Česká republika
  • Dali Spring Field Hostel

Dali, Čína

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Skvělý personál a přátelská atmosféra. Výborný poměr ceny a kvality ubytování v centru historického Dali. Čisté a pěkné dvoulůžkové pokoje, dobré připojení na internet.

Hodnocení napsáno: 23. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    JankaČe Česká republika
  • New World Beijing Hotel

Průměrné hodnocení: 9,1
    • Pozitivní část hodnocení

Nádherný pokoj, fantastické snídaně, velmi milý personál, bezvadná dostupnost, výborné odhlučnění od ruchu velkoměsta.

• Negativní část hodnocení

V blízkosti probíhala stavba obří budovy, která do budoucna omezí výhled z oken ve vyšších patrech na vzdálené hory, ale to nijak neovlivňuje kvalitu hotelu jako takového.

Hodnocení napsáno: 24. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Petra Česká republika
  • Beijing Hyde Courtyard Hotel

Průměrné hodnocení: 7

poloha hotelu,

• Negativní část hodnocení

koupelna- stále vytopena sprchou,chybel schod pro zadrzeni vody tudíž při sprchovani tekla po cele koupelne. Snidane- jen pro mistni obcany, trocha evropske kuchyne by nezaskodilo, chbela kava caj, cokoli k piti při snidani.

Hodnocení napsáno: 25. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Martina Česká republika

Dobře hodnocené hotely v Číně s recenzemi v češtině

• Charms Hotel Shanghai

Průměrné hodnocení: 6,6
    • Pozitivní část hodnocení

Umístění v centru nedaleko hlavní třídy.

čistota a celkový dojem -

Hodnocení napsáno: 31. října 2016 Termínem pobytu byl říjen 2016
    Michal Česká republika
  • Happy Dragon. Saga Youth Hostel

Průměrné hodnocení: 8
    • Pozitivní část hodnocení

Příjemný personál, dobrá poloha. Restarace jako součást komplexu ubytování, nám velice vyhovovala.

Hodnocení napsáno: 27. března 2017 Termínem pobytu byl březen 2017
    Petr Česká republika
  • pentahotel Beijing

Průměrné hodnocení: 8
  • Shanghai Fish Inn East Nanjing Road

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Lokalita hotelu je skvělá - do metra se dostanete za cca 3 minuty, na promenádu s výhledem na Pudong za cca 10 minut. Personál milý, mluví výborně anglicky. Zajímavě řešená skleněná koupelna. Pokoj malinký, ale útulný a čistý. Potěší voda zdarma. Wifi pomalejší, ale jde. Dva programy v ANJ. Snídani jsem nezkoušel. Lednička dost hlučná, na noc vypínám.

• Negativní část hodnocení

Hotel je umístěn ve špinavém dvoře (boční uličce), kde opravují motorky, nenapadlo mě tam zprvu ani jít.. ale po dalším hledání jsem se odvážil a hotel našel. Výhled malým oknem na protější špinavý dům.

Hodnocení napsáno: 28. dubna 2017 Termínem pobytu byl duben 2017
    Ladislav Česká republika