Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Čína Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Číně

• Beijing Zhong An Hotel

Průměrné hodnocení: 7,3

Lokalita, blízko metra.

• Negativní část hodnocení

Není nic, co by se mi konkrétně nelíbilo.

Hodnocení napsáno: 23. srpna 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Shi Česká republika
  • IFC Residence

Průměrné hodnocení: 8,6

Úžasné místo pod mrakodrapy

• Negativní část hodnocení

Neschopnost některých z personálu pomoct či poradit v neznámém prostředí

Hodnocení napsáno: 15. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Radek Česká republika
  • Howard Johnson Paragon Hotel Beijing

Průměrné hodnocení: 7,9
    • Pozitivní část hodnocení

Čistě pokoje, vstřícný personál, vynikající a chutné snídaně, velmi dobrá dopravní dostupnost, pár metrů od okružní linky metra a velmi slušná pěší dostupnost do centra.

• Negativní část hodnocení

Přístup na balkon pouze po požádání.

Hodnocení napsáno: 17. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Lukáš Česká republika
  • Ritan Hotel Downtown Beijing

• Pozitivní část hodnocení

Hotel je velmi, krásný. super místo. čisto.

• Negativní část hodnocení

Po příjezdu nám řekli že nám nejde platební karta což asi po 15 minutové hádce šla. Člověk co tam bude cestovat pochopí.

Danda1993 Česká republika
  • SSAW Boutique Hotel Shanghai Bund

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Nádhera. Snídaně super, jak evrposká jídla tak Čínská, směnarna na recepci bez poplatku. 100% TOP

Danda1993 Česká republika
  • Jinjiang Inn - Beijing Olympic Village Datun Road

• Pozitivní část hodnocení

Čistý pokoj, vybavený jednoduchým nábytkem, pohodlný po přespání. Možnost snídaně za příplatek. Wifi fungovalo dobře. Blízko stanice Metra. V recepci neumějí anglicky, v případě nouze používají alespoň překladač v mobilu.

• Negativní část hodnocení

Není možnost platby kartami Mastercard ani Visa. Pro cizince pouze platba v hotovosti v YAN. S tím jsou spojené další problémy v bance. Když přijedete v době od pátku do pondělí, peníze nelze vyměnit.

Stanislava Česká republika
  • Holiday Inn Express Beijing Huacai

Průměrné hodnocení: 7,8
    • Pozitivní část hodnocení

Výborná lokalita, vedle nákupního centra, restaurací a u metra, ale ne zcela v centru. Ochotný personál snažící se o angličtinu, byť ne vždy úspěšně.

• Negativní část hodnocení

Přestože hotel je nekuřácký, v pokoji přede mnou musel bydlet silný kuřák a personálu se zcela nepovedlo pokoj po něm vyvětrat. Skříně také zapáchaly, nedalo se v nich nic uložit. Patro s restaurací malé (málo stolů) a na síť Holiday Inn malý výběr z jídel.

Nikola Česká republika
  • Nanluogu Lane CitiGO Court Hotel in Beijing

• Pozitivní část hodnocení

Byly jsme rády, že nás nevyhodily ze sedaček před hotelem, kde jsme strávily noc.

• Negativní část hodnocení

Hotel je bezesporu krásný, na klidném místě u metra, v oblasti hutongů a pěší zóny. Rezervační systém v Pekingu je velmi striktní, pokud se neubytujete do 18 hodin, zruší vám rezervaci, i když přijedete pár minut po 18. A protože se nám tohke stalo v předešlém hotelu, rezervovala jsem tento hotel ve 21 hod. Měl 5 volných pokojů, 4 z nich jsem blokla. Po příjezdu do hotelu slečna na recepci (velmi špatně mluvící anglicky) bez jakékoliv ochoty řekla, že je naše rezervace neplatná, protože jsme měly přijet do 18 hodin. Nechápu, jak může hotel inzerovat přes rezervačn systém volné pokoje v 9 večer, když má v podmínkách ubytování do 6 hodin. Jednoznačně chyba v nastavení. Slečna tvrdila, že má jen jeden volný pokoj (to je jasné, když jsme si ty 4 zablokovaly my), nebyla s ní řeč. Nezvedala ani hotelový telefon, na který ji volal pracovník Bookingu. Jak říkám, jediné plus bylo, že nás nechali "spát" venku před hotelem.

Hodnocení napsáno: 2. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Šárka Česká republika
  • Metropolo Classiq, Shanghai, Bund Circle

Průměrné hodnocení: 8,6
    • Pozitivní část hodnocení

Nádherný art deco hotel kousek od promenády Bund skýtá vše, co si na cestách přát. Pohodlné postele, nádhernou koupelnu, klid a ticho, skvělé snídani a velmi příjemnou "happy hour" mezi 16 a 18 hodinou. Personál na recepci je vstřícný, nápomocný a umí anglicky (výjimečně). Hotelový personál vás sice pořád po očku "sleduje", ale to se dá v Číně čekat :-). Byly jsme moc spokojené a hotel doporučuji všem cestovatelům.

• Negativní část hodnocení

I když jsem na recepci nabízela depozit v hotovosti (v Číně je trochu problém s našimi kreditkami), nesouhlasili a použili moji VISA kartu. Prosila jsem, je, ať ji neaktivují, protože není kreditní, ale debetní, bohužel, hned první den si stáhli peníze a ty jsou asi navždy pryč, protože mi je hotel nevrátil a nekomunikuje. Uvidím, jak se to vyvine dál.

Hodnocení napsáno: 2. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Šárka Česká republika
  • Courtyard By Marriott Shanghai Pudong

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Pokoj velký, postele pohodlné. Snidaně dobré. Dostatečně vybavená koupelna.

• Negativní část hodnocení

1. Hotel svévolně zvýšil cenu druhé noci i přes to, že na bookingu byla cena potvrzená! 2. Z klimatizace byl cítit zápach, dlouho nečištěná s viditelnou vrstvou prachu. 3. Okna nešla otevřít až po druhé urgenci a výměně pokoje bylo okno odemčeno.

Hodnocení napsáno: 12. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Stanin Česká republika

Dobře hodnocené hotely v Číně s recenzemi v češtině

• Shanghai Hongqiao Airport Hotel - Air China

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Snídaně přizpůsobena pro Evropany, čisté pokoje, přívětivý personál, pouze jsme přespávali...

Hodnocení napsáno: 23. září 2016 Termínem pobytu byl září 2016
    Zdenek Česká republika
  • Charms Hotel Shanghai

Průměrné hodnocení: 6,6
    • Pozitivní část hodnocení

Umístění v centru nedaleko hlavní třídy.

čistota a celkový dojem -

Hodnocení napsáno: 31. října 2016 Termínem pobytu byl říjen 2016
    Michal Česká republika
  • Happy Dragon. Saga Youth Hostel

Průměrné hodnocení: 8
    • Pozitivní část hodnocení

Příjemný personál, dobrá poloha. Restarace jako součást komplexu ubytování, nám velice vyhovovala.

Hodnocení napsáno: 27. března 2017 Termínem pobytu byl březen 2017
    Petr Česká republika
  • pentahotel Beijing

Průměrné hodnocení: 8
  • Shanghai Fish Inn East Nanjing Road

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Lokalita hotelu je skvělá - do metra se dostanete za cca 3 minuty, na promenádu s výhledem na Pudong za cca 10 minut. Personál milý, mluví výborně anglicky. Zajímavě řešená skleněná koupelna. Pokoj malinký, ale útulný a čistý. Potěší voda zdarma. Wifi pomalejší, ale jde. Dva programy v ANJ. Snídani jsem nezkoušel. Lednička dost hlučná, na noc vypínám.

• Negativní část hodnocení

Hotel je umístěn ve špinavém dvoře (boční uličce), kde opravují motorky, nenapadlo mě tam zprvu ani jít.. ale po dalším hledání jsem se odvážil a hotel našel. Výhled malým oknem na protější špinavý dům.

Hodnocení napsáno: 28. dubna 2017 Termínem pobytu byl duben 2017
    Ladislav Česká republika