Cypr Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Cyprze

• Kayla's Daily Rentals

Ajia Napa, Cypr

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Świetne miejsce do mieszkania bo było cicho a nie bardzo daleko od Ayia Napa Square. Zobaczyliśmy kilka pięknych plaż i miejsc. Plaża Konnos to rewelacja! Wynajmujący doskonale polecił plaże. Ogólnie fantastyczne doświadczenie. Szczerze polecam.

• Negatywna część opinii

Brak kontaktu osobistego z wynajmującym. Ale zastępowały go błyskawiczne odpowiedzi na pytania mailowe.

Wojciech Polska
  • Santa Barbara Complex

Limassol, Cypr

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Blisko do morza ok.200 metrow gdzie pływają ogromne żółwie morskie. Basen. W apartamencie klimatyzacja, mikrofalowka, lodowka, żelazko, suszarka, tv + sat + dvd, przejściówki do ładowarek europejskich, czyli w pelni gotowy na przyjazd gości. Wlaściciel super uprzejmy i bardzo pomocny.

Ocena dodana: 18 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Dominik Polska
  • Larco Hotel

Średnia ocena: 6,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miły personel, uprzejmy i pomocny.

Ocena dodana: 18 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Edyta Polska
  • Rododafni Beach Apartments

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Wspaniały kameralny obiekt, położony wśród bujnej zieleni. Miejsce ciche i spokojne, pomimo pobytu w samym środku lata. Zejście do morza w bezpośrednim sąsiedztwie. Basen, jak i cały teren obiektu czysty i zadbany. Stała obecność przyjaznych gospodarzy - dziękujemy za gościnność! Doskonały wybór!

Agnieszka Polska
  • Blue View

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Wszystko w należytym porządku, P Elena miła, pomocna, apartament dobrze wyposażony, plaża blisko, do centrum również, widok na morze, polecam

Anna Gruzja
  • Comfortable flat in tourist area

Pafos, Cypr

Nie ma jeszcze opinii o tym obiekcie
    • Pozytywna część opinii

fajnie wyposażony, miły i pomocny właściciel

• Negatywna część opinii

brak klimatyzacji w sypialni, tv nie udało się uruchomić, brak kanałów ale to chyba dlatego że to nowe miejsce, słabe wi-fi, wejście i podwórko nie podobało mi się bardzo, zarezerwowany apartament z dwoma pojedyńczymi łóżkami i podwójnym łóżkiem, a była jedna sypialnia i w salonie podwójna kanapa rozkładana

Ocena dodana: 17 sierpnia 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Ania Polska
  • Angela Holiday Apartments

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja ok. Wszędzie blisko. Restauracje, sklepy, wypożyczalnie quadów dosłownie pod nosem. Na plażę ok 500 m ale i tak my jeździliśmy albo na coral bay (10 km) lub caves-podobnie. Zdecydowanie proponuję wynająć auto lub/i quady. Na wyspie dużo do zwiedzania i to co warto zobaczyć jest kawałek od Pafos.

Ocena dodana: 17 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Adam Polska
  • Kiniras Traditional Hotel & Restaurant

Średnia ocena: 7,8

Oryginalny wystrój hotelu

• Negatywna część opinii

W nocy było bardzo słychać inne pokoje

Ocena dodana: 17 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Anna Cypr
  • Cozy Holiday Flat In Larnaca Near Foinikoudes

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Ładny apartament, dobrze wyposażony i czysty

Anonimowy Polska
  • Georgia Apartments

Średnia ocena: 7,7

Niezła lokalizacja, zadbany basen

Wystrój, łazienka , kuchnia

Anonimowy Polska

Hotele na Cyprze wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Pasithea

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo fajna lokalizacja. Zaledwie 2 przystanki od lotniska, piechotą 5 min na plaze i 2 km do centrum. W centrum nie ma tak ładnej plaży jak MC Kenzie niedaleko apartamentu. Co do apartamentu to ma wszystko co potrzeba. Czysto, klimatyzacja i bardzo życzliwa właścicielka. Poradziła nam też gdzie udać się do knajpy i były to naprawdę godne polecenia miejsca. Jedna z nich to restauracja grecka właścicielki Kalamaki. Warto tam Pójść!! Polecam:)

Brak wad

Ocena dodana: 29 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    Izabela Polska
  • Kitieos Apartments

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Wygodne łóżko, duży balkon, ładny, duży pokój. Świetna lokalizacja. Kierowca czekał na nas po przylocie na lotnisku (15€), dzięki któremu dostaliśmy się do pokoju.

• Negatywna część opinii

Brak recepcji. Kontakt głównie E-mail lub odbiór pieniążków za pobyt.

Ocena dodana: 6 września 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    88zaq88 Polska
  • Blue Harbour Boutique Apartments

Ajia Napa, Cypr

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

W tym obiekcie znajduje się najwygodniejsze łóżko na jakim spaliśmy. W pokoju czyściutko, personel bardzo miły, parking "pod nosem", doskonała lokalizacja i śliczny wystrój. Jest wszystko co potrzeba - ręczniki, mydełko, szampon, żel do kąpieli, czajnik, suszarka... idealne miejsce :) Spaliśmy na Cyprze w 3 różnych miejscach i ten wybór był najkorzystniejszy.

Ocena dodana: 5 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    DARIUSZ Polska
  • Blue View Apartments

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

widok, balkon, lokalizacja, powitalne piwo oraz koszyk (z kawą, ciastkami itp. )

brak pralki, zawodne wifi

Ocena dodana: 17 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Joanna Polska
  • Zoe's Court

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Fantastyczne miejsce. Cicha i spokojna okolica, dobrze wyposażony apartament, miła obsługa. Wart swojej ceny.

• Negatywna część opinii

Ciężki dojazd bez samochodu.

Ocena dodana: 12 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Marcin Polska
  • A&G Paisiou Luxury Maisonettes

Ayia Marina, Cypr

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Pobyt w tym apartamencie był niezapomniany, człowiek mógł w pełni odpocząć, szczególnie że trafiliśmy w taki okres, że byliśmy jedynymi wynajmującymi w i tak niewielkim ośrodku liczącym 6 apartamentów. Bardzo miła, przyjazna gospodyni, powitała nas świeżymi owocami oraz własnoręcznie upieczonym ciastem. Gospodarze służący pomocą, wyraźnie zainteresowani tym, aby pobyt upłynął przyjemnie, elastycznie podchodzący do godzin meldowania. Basen odpowiedniej wielkości, oświetlony wieczorem, zaraz obok altanka w której można rozkoszować się daniami przygotowanymi prosto z grilla. Mieszkanie w pełni zaopatrzone na wysokim poziomie, z marmurowymi posadzkami, bardziej przestronne niż pokazują to zdjęcia.

• Negatywna część opinii

Nie ma nic czego można by się przyczepić.

Ocena dodana: 17 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Dominika Polska

Hotele na Cyprze wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Zafira Holiday Apartments

Pissouri, Cypr

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Piękny widok z tarasu na morze, przemili gospodarze i urocza, klimatyczna miejscowość. Blisko do najciekawszych miejsc na południowej i zachodniej części wyspy. Jednego dnia można zaliczyć wycieczkę w wysokich górach i "spalić" się na plaży.

Ocena dodana: 22 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Wojtek Polska
  • The Central Suites

Nikozja, Cypr

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Piękne mieszkanie ze wszystkimi udogodnieniami jakich można potrzebować czy to w podróży czy po prostu tam mieszkając na przykład służbowo. 5 minut od starego centrum Nikozji.

• Negatywna część opinii

Concierge nie mówi po angielsku.

Ocena dodana: 31 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    stary_brzeg Polska