Egipt Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Egipcie

• Helnan Landmark Hotel - New Cairo

Kair, Egipt

Średnia ocena: 7
    • Pozytywna część opinii

Czyste, duże pokoje. Dogodna lokalizacja. Bogaty bufet.

Ocena dodana: 22 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Eliza Polska
  • Regency Towers Apartments

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Na pochwałę zasługuje Hossam który czekał na mnie na lotnisku mimo że mój samolot mial 2,5h opóźnienia to jednak zawiozl mnie bez problemu do apartamentu i po zakonczonych wakacjach rownież odwiózł mnie na lotnisko. Bardzo dziekuję raz jeszcze. Dużym plusem są dwa baseny i wygodne lezaki z materacami. Regency Towers jest usytuowany blisko centrum i to duża zaleta.

• Negatywna część opinii

Nie podobało mi się brudne mieszkanie, już następnego dnia pobytu musiałam wraz z moim partnerem zakupić wszystkie środki czystosci wraz z recznikami papierowymi, papierem toaletowym i workami na śmieci żeby gruntownie posprzatać całe mieszkanie. Podloga była brudna, cała w kurzu i we włosach porzednich lokatorów. A w mikrofalowce znajdowala się stara pizza. Poza tym przez cały czas byla uszkodzona klimatyzacja i lała sie z niej woda. Mimo wezwania serwisu problem nie został usuniety zarowno w sypialni jak i w salonie przez całą dobę musiały być podstawione wiaderka i miski. Rownież komentarz że zużywany dużo pradu za klimatyzację jest nie ma miejscu w stosunku do gości skoro było to wliczone w cenę a nam 3 razy brakowalo prądu i musiałam interweniować w tej sprawie. Krzesla w salonie rownież nie nadawaly się do uzytku, dlatego przynosilismy te z tarasu aby moc korzystac ze stolu podczas posikow. Miejsce to na pewno wymaga remontu, solidnego posprzatania i dobrego zarzadzania.

Ocena dodana: 4 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    AngelMonic007 Polska
  • Baron Palms Resort Sharm El Sheikh (Adults Only)

Szarm el-Szejk, Egipt

Średnia ocena: 8,4

Przyjazna obsluga

• Negatywna część opinii

Brak muzyki przy basenie, brak atrakcji i animacji

Ocena dodana: 22 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Karolina Polska
  • Sunrise Montemare Resort (Adults Only)

Szarm el-Szejk, Egipt

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Super jedzenie, brak dzieci, cisza i spokój, obsługa zawsze na posterunku gotowa do pomocy. Na specjalne życzenie nawet udało nam się otrzymać prawdziwe egipskie jedzenie dzięki Mohamedowi z głównej restauracji. Brawo dla obsługi! Jakość basenów i barów przy nich - super. Hotel dla ludzi pragnących spokoju i odpoczynku a zarazem blisko miasta. Niesamowicie oświetlony w nocy, przepięknie utrzymany ogród.

mery_lu Polska
  • Seagull Beach Resort

Średnia ocena: 7,4
    • Pozytywna część opinii

bliskość sklepów i to że hotel jest przy głównej ulicy Hurghady, pokój po remoncie czysty ale ze starymi firankami w oknie, dla bardzo mało wymagających gości i na krótki pobyt który na pewno nie jest nastawiony na wypoczynek przy plaży i basenie

• Negatywna część opinii

brak większej ilości leżaków przy basenie i plaży, plastikowe kubki myte tylko pod bieżącą wodą, kiepski wybór jedzenia - Ci co lubią frytki i pizze będą zadowoleni :), obsługa przy plaży i basenie słabo mówiąca po angielsku, zdziwienie Pana w barze że mimo że mam All Inclusive to chcę zapłacić za Stelle (piwo), kiepska organizacja odbioru breakfast box o 1:00 mimo że były zamówione - byłam odsyłana od baru do baru i jeszcze w międzyczasie od jednej recepcji do drugiej (2 oddalone od siebie budynki) całośc zajęla 25 min.

mery_lu Polska
  • Pyramids Plaza Hotel

Kair, Egipt

Średnia ocena: 5,4

Niestety nic .

• Negatywna część opinii

Hotel swoje lata świetności miał kilkanaście lat temu. Nic nie działa , wszystko stare... zdjecia na stronie nie są aktualne . Podejście do gości- fatalne !

Wiesława Polska

Dahab, Egipt

Średnia ocena: 7,7

Lokalizacja

• Negatywna część opinii

Brudno, porwana pościel, mrówki. Naliczanie dodatkowej opłaty za śniadania które były w cenie.

Ocena dodana: 31 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Piotr Polska
  • Novotel Cairo 6th Of October

6th Of October, Egipt

Średnia ocena: 7,2
    • Pozytywna część opinii

Pan na barze (ten wielojęzyczny) jest doskonały! cała reszta może się tylko od niego uczyć

• Negatywna część opinii

mało uprzejmi ludzie, nie znają języka, taxiarz chciał na kasę mnie wykorzystać, mało przytulnie, w soboty wesela więc muza nawala,

Ocena dodana: 12 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Robert Polska
  • Paradise Inn Windsor Palace Hotel

Aleksandria, Egipt

Średnia ocena: 7
    • Pozytywna część opinii

Hotel z charakterem ale zaniedbany

odnowić ,

Ocena dodana: 24 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Marek Polska

Hotele w Egipcie wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Seagull Beach Resort

Średnia ocena: 7,4
    • Pozytywna część opinii

Samo centrum miasta, miła obsługa i jak.dla mnie bardzo dobre jedzenie.

• Negatywna część opinii

Przydałby się lekki remont w niektórych miejscach w hotelu.

Ocena dodana: 15 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Pipla28 Polska
  • Strand Beach & Golf Resort Taba Heights

Taba, Egipt

Średnia ocena: 7,7
    • Pozytywna część opinii

Wyżywienie bardzo dobre ( śniadania i obiadokolacje ). Miła obsługa hotelowa i bardzo pomocna.

• Negatywna część opinii

Skromny Snack Bar na plaży.

Ocena dodana: 22 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Marcin Polska
  • El Wekala Aqua Park Resort

Taba, Egipt

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

samo miejsce, lokalizacja,przyjazne nastawieni =e do klientw. atrakcyjna cena

• Negatywna część opinii

brak wifi dostepnego na terenie osrodka, monotonne posilki

Ocena dodana: 28 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Jacek Polska