Hiszpania Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Hiszpanii

• Casa da Aldea

Padrón, Hiszpania

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Właściciele wspaniali czekali na nas z posiłkiem który nie był wliczony w cenę. Następnie zabrali mnie i moją żonę na wycieczkę nad Ocean Atlantycki na plażę, następnie zawieźli nas na szczyt góry z której przechodził się przepiękny widok. Z rana wlaściciel zrobił nam kawę i podał ciasteczka, następnie odstawił nas samochodem na Camino Santiago. Gorąco polecam.❤

Roman Wielka Brytania
  • Hotel Marsol

Lloret de Mar, Hiszpania

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Polozenie samego hotelu kawalek od ruchliwej ulicy /oddzielone promenada/. Basen na tarasie z fajnym widokiem na plaze.

• Negatywna część opinii

Za te cene pokoj z widokiem na sciane sasiedniego budynku to kpina. A takich wlasnie pokoi jest najwiecej. Tylko kilkanascie pokoi jest z widokiem na morze gdyz hotel jest waski a dlugi i sasiaduje blisko z innymi budynkami. Fajne polozenie przy promenadzie i 3 kroki do morza. Sniadanie nic specjalnego ale swieze soki i owoce na plus.

Malwina Polska
  • Hesperia Bristol Playa

Corralejo, Hiszpania

Średnia ocena: 7,8

basen

• Negatywna część opinii

śniadania monotonne codziennie to samo,,częste logowanie do internetu

Mirosław Polska
  • Coroleu House Barcelona

Barcelona, Hiszpania

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Jose Maria jest THE BEST: właściwy CZŁOWIEK na właściwym MIEJSCU :) Dzięki niemu nasz pobyt w Barcelonie był WSPANIAŁY :)

KRZYSZTOF Polska
  • Hostal Art Madrid

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Wspaniała lokalizacja, bardzo miły i pomocny personel dostępny cały dzień, pokój czysty i wygodny, czysta łazienka, dodatkowe kosmetyki, suszarka do włosów, lodówka, telewizor w pokoju, winda, w miarę potrzeb codzienne sprzątanie pokoju, bardzo dobrze działająca klimatyzacja.

Brak czajnika.

Marta Polska
  • Happy People Sagrada Familia St Pau

Barcelona, Hiszpania

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Wygodne łóżka, czysta łazienka, blisko do centrum zarówno na pieszo jak i metrem, kawa DOLCE GUSTO na start - OK.

• Negatywna część opinii

brak czajnika do zagotowania wody na herbatę czy kawę, mało naczyń, w apartamencie na parterze słychać skrzypiące drzwi wejściowe na klatkę schodową - pomimo prośby o usunięcie niedogodności (zwłaszcza nocą) nic się nie zmieniło.

Dariusz Polska
  • Axel Hotel Madrid - Adults Only

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

bardzo miła, kompetentna oraz pomocna recepcja, zwlaszcza Pan Dawid ! lokalizacja, wygodne lożko, sprzątanie pokoju, bar na dachu !!! śniadania!

brak warzyw do śniadania

Marek Polska
  • Low Cost CH

El Arenal, Hiszpania

Średnia ocena: 5,8
    • Pozytywna część opinii

Pierwszy nocleg mieliśmy w bardzo małym pokoju bez okna na zewnątrz, gdybym miał tylko ten pokój moja ocena byłaby bardzo niska. Na szczęście udało się wymienić pokój na inny.

• Negatywna część opinii

Wymieniono nam pokój na większy, obsługa bardzo miła zamieniła pokój, czysty basen

• Hotel Las Murallas

Avila, Hiszpania

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Położenie hotelu na granicy starego miasta.

• Negatywna część opinii

Brak miejsc w garażu hotelowym. Dysponują tylko sześcioma. E okolicy trudno znaleźć miejsce do zaparkowania samochodu.

• Hostal Beijuan

S'Illot, Hiszpania

Średnia ocena: 6,3
    • Pozytywna część opinii

Bardzo smaczne śniadanie, spory wybór, przestronna jadalnia, najsłabszym punktem dobrego śniadania była kawa.

• Negatywna część opinii

Staroświeckie dekoracje kwiatowe na terytorium, brudne pozaginane gumowe chodniki.

Anonimowy Polska

Hotele w Hiszpanii wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• The Lucky Flats - Poeta Quintana

Alicante, Hiszpania

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Nienaganna czystość ,bogate wyposażenie, komfort,miła obsługa,łatwy dostęp do parkingu i obiektu, idealny na wypady do miasta, blisko restauracje i małe sklepy spożywcze. Polecam.

Ocena dodana: 29 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Mariusz Polska
  • Suites Del Pintor

Malaga, Hiszpania

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Absolutnie doskonały apartament. Dwa pokoje w pachnącym nowością budynku. Wszystko w bardzo wysokim standardzie.

Ocena dodana: 3 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    TomaszSk Polska
  • Apartamentos Barbara 3

Alicante, Hiszpania

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Super lokalizacja,ładny wystrój,duża powierzchnia apartamentu,miła obsługa.

Ocena dodana: 16 września 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    Jacek Polska
  • Málaga Centro Hostel

Malaga, Hiszpania

Średnia ocena: 7
    • Pozytywna część opinii

Super hostel w samym centrum Malagi, cicho, bardzo czysto, przemiła obsługa. Podobało mi się wszystko, żal wyjeżdżać-dziekuję!

Ocena dodana: 28 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Beata Polska

Hotele w Hiszpanii wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Mercado San Miguel & Pl Mayor Apartment

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

The location is ideal for Tourist Hosts very friendly, I felt immediately at home with close friends, who were waiting for me with a warm welcome apartment beautifully decorated by the owner Maria-Noelia Surely I will return to them again, Lokalizacja idealna dla Turysty Gospodarze bardzo przyjacielscy,odrazu poczułam się jak w domu u bliskich znajomych,którzy czekali na mnie z ciepłym powitaniem apartament pięknie urządzony przez właścicielkę Marię-Noelia Napewno wrócę do nich jeszcze raz ;-) Muchos Besos ;-****

Ocena dodana: 14 marca 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Julita Wielka Brytania
  • Coqueto apartamento zona Alameda

Sewilla, Hiszpania

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Łózka były bardzo wygodne, mieliśmy wszystko, czego potrzeba na śniadanie łącznie z mlekiem, płatkami śniadaniowymi i owocami. Właścicielka zadbała o wszystko, były nawet jednorazowe golarki i pianka do golenia. Pani przygotowała dla nas mapę z znaczonymi obiektami do zwiedzania, barami tapas, wytłumaczyła, jak poruszać się po mieście. Przy drzwiach znajdowała się tabliczka z napisem WITAMY. Pani bardzo miła i pomocna.

• Negatywna część opinii

Wszystko było świetne i bez zarzutu.

Ocena dodana: 20 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Umit Polska
  • Valle del Arroyo Casas Rurales - Bed & Breakfast

Cortelazor, Hiszpania

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Miejsce absolutnie fantastyczne. Oaza spokoju i ciszy w niezwykle urokliwym rejonie. Bardzo personalne podejście do Klienta, dbałość o każdy szczegół. Świetny punkt wypadowy do zwiedzania atrakcji okolicy.

Ocena dodana: 25 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Paweł Polska
  • Apartamentos Lonja Valencia

Walencja, Hiszpania

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Uroczy apartament urządzony z gustem. Świetna lokalizacja tuz przy Mercado Central.

Ocena dodana: 28 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    Błażej Polska