Smještaj Letovi Najam auta Taksi iz/do zračne luke

Francuska Recenzije hotela stvarnih gostiju

Nedavne recenzije hotela u Francuskoj

Hoteli u Francuskoj koje su visoko ocijenili gosti koji govore hrvatski

• Inter-Hotel Les Agapanthes de L'Esterel

Cannes, Francuska

Prosječna ocjena gostiju: 7,4

Mirna i ugodna lokacija

• Negativni dio recenzije

Izuzetno siromašan doručak Krevet za drugo dvoje gostiju nije imao jastuke i posteljinu

Datum recenzije: 15. rujna 2016. Boravak: rujan 2016.
    Tomislav Hrvatska
  • ibis Styles Paris Gare de l'Est Château Landon

Pariz, Francuska

Prosječna ocjena gostiju: 7,4
    • Pozitivni dio recenzije

Udoban krevet, ukusan doručak, blizina metroa, bespaltni topli napici 24h.

• Negativni dio recenzije

Sporo osoblje na doručku, neki detalji u hotelu su derutni.

Datum recenzije: 11. siječnja 2017. Boravak: siječanj 2017.
    Marija Hrvatska
  • Odalys City Ferney Genève

Ferney-Voltaire, Francuska

Prosječna ocjena gostiju: 7,3

Bazen, mirnoća

• Negativni dio recenzije

Doručak, pečena jaja ili kajgana al da nije pošečerena ko vaša, svima je bila muka kad smo probali slatku kajganu, a nas 20 za sajam inovacija svi jedemo kajganu, al slanu, I di su hrenovke, svaki hotel ima hrenovke a ne te male masne kobasice neukusne, sobe demolirane, regali otpali, frizideri se ljuljaju kao da je prošla vojska kroz to, pa nemojte reći da to nevidite!, E onda stvarno neznam šta bi reko. Ko je menager hotela, odmah mu dajte otkaz!!!!!!, I osoblje koje nezna makar još i njemački, bar malo, al nije bitan toliko njemački, koliko evo vi meni pišete na hrvatski i nitko nezna hrvatski, pa šta mi pišete onda , ako nitko tamo nema tko zna hrvatski, da sam znao mogao sam izabrat drugi hotel, ovdje sam isključivo izabrao što mi ovo sve pišete na hrvatski!

Datum recenzije: 5. travnja 2017. Boravak: travanj 2017.
    Darko Njemačka
  • Premiere Classe Strasbourg Ouest

Strasbourg, Francuska

Prosječna ocjena gostiju: 6,9
    • Pozitivni dio recenzije

Krevet je bio čist i uredan! Kupaonica je bila čista i uredna! Kvart je siguran i dobro je povezan javnim prijevozom. Direktna tramvajska i autobusna linija s kojom se može brzo doći do centra grada i glavnog željezničkog kolodvora.

• Negativni dio recenzije

Prostor je malo skučen! nedostaje frižider!

Datum recenzije: 11. travnja 2017. Boravak: ožujak 2017.
    Renata Hrvatska
  • ibis budget Paris Porte de Vincennes

Pariz, Francuska

Prosječna ocjena gostiju: 6,9
    • Pozitivni dio recenzije

Osoblje izuzetno uslužno, govore na engleskom. Čisto i uredno, wifi radi, automati s pićem u holu po ok cijenama. Za ovaj novac izuzetno dobar smještaj. Podzemna isto blizu, miran dio grada.

Datum recenzije: 24. travnja 2017. Boravak: travanj 2017.
    Željka Hrvatska