Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Grécko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Grécku

• Smaragdi Hotel

Perivolos, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Krasna cista izba, hotel 3 minuty od plaze, velmi mily a ochotny personal, vynikajuce ranajky, cisty bazen. Odporucam a urcite sa vratime.

Lucia Slovensko
  • Marousi Rooms

Perissa, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita bola výborná, len kúsok od pláže, obchodov, reštaurácií aj zaujímavostí. Personál bol veľmi milý, tiež izby boli jednoducho ale prakticky zariadené a vždy nám pekne upratali.

• Negatívna časť hodnotenia

V kuchynke mohlo byť lepšie vybavenie napr. kuchynský nôž a pod. keď sme však zašli za majiteľom tak okamžite nám poskytol čo sme potrebovali. Tiež sme mali problém chytiť Wiffi.

Dominika Slovensko
  • Aegean Village

Parikia, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Vybavenie izby na štandardnej úrovni, možno trochu nadpriemer. Izby menšie, ale útulné, čisté. Raňajky formou švédskych stolov boli dostačujúce, zo všetkého niečo. Poloha je super, prakticky v centre Parikie, všade blízko, pritom v menej rušnej ulici.

• Negatívna časť hodnotenia

Naše izby boli na prízemí, smerom do ulice, čiže balkóny boli v podstate na úrovni ulice, takže súkromie poslabšie.

Tomas Slovensko
  • Island House Hotel

Mylopotas, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Tradične prakticky všetko perfektné, najmä rodina/majitelia sú fantastickí ľudia.

Nič zásadné.

X Slovensko
  • Epidavros Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 7,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

ranajky boli fajn,aj ked slabši vyber. Dobra lokalita blizko metra.

• Negatívna časť hodnotenia

Nie každa izba bola ako na fotkach. ostatok bol pekne prerobeny.spoločenske priestory

Lukáš Slovensko
  • All Senses Nautica Blue Exclusive Resort & Spa

Fánai, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 7,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Jedlo bolo vyborne, personal velmi mily a ustretovy, najprv nam dali izbu daleko od bazena a plaze a na poschodi ale kupili sme pri bazene,na prizemi, na druhy den vymenili po miernom naliehani na recepcii.

• Negatívna časť hodnotenia

Hotelova plaz je dlha , ale vsade su velke kamene , len na jednom mieste je vytvorena piesocnata plaz, ale vonku bol vyplaveny bordel, vizualne nic moc, ale voda cista a pokojne more na tom jednom mieste.

Matus Slovensko
  • Yannis' Village

Kerion, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Pekne miesto, 3 chatky na samostatnom dvore, trosku zastrcene ale inak pekne. Chata celkom velka, terasa pekna, rano sa tam dobre ranajkovalo. Ubytovatel mily, i ked jeho anglictina nic moc, ked sme chceli susiak na pradlo najskor sokovany vyraz ze za 20 rokov nikto nic podobne nechcel a vsetci si vesali veci na snuru na strome, ale dodal ho na druhy den novy.

• Negatívna časť hodnotenia

Upratovanie hrozne, pan vobec neupratoval, ani raz za nas pobyt. Za 10 noci nam bolo vymenene postelne pradlo len raz. Kuchyna velmi velmi tmava, osvetlenie len po bokoch, ziadny luster alebo osvetlenie kuchynskeho dresu. Uz klasicky v Grecku, sprchovy kut s nechutnym zavesom. Toaletny papier nam bol dodany tak raz za dva dni jedna rolka, pre 3 ludi nic moc. Spolocna pracka pre vsetky 3 chaty na dvore pod stromom ma dorazila.

Ohodnotené: 20. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Pali25 Slovensko
  • Anna Pension

Karterados, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Páčil sa nám bazén aj izba. Personál bol veľmi príjemný. Izby čisté a na recepcii bol k dispozícií ak bolo treba nejaký inventár keďže kuchynka na izbe nebola.

Mohla byť väčšia kúpeľňa

Ohodnotené: 20. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Dominika Slovensko
  • Summer Beach Hotel

Polychrono, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,6

Exterier hotela , personál

• Negatívna časť hodnotenia

Nečistoty všade ( wc spálňa , balkón ), Starý a čiastočne nefunkčný nabytok. Wc-kúpeľňa , špinavá a bakteriálne určite nespĺňa požiadavky hygiene

Anonym Slovensko

Vysoko hodnotené hotely v Grécku s hodnoteniami napísanými v slovenčine

• Athens Choice

Priemerné skóre hodnotenia: 7,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Mily a ochotny personal, upratane kazdy den, udrziavana cistota

• Negatívna časť hodnotenia

Ranajky boli chudobnejsieho charakteru a kazdy den to iste v ponuke, navyse neboli oznacene nazvom - omacky a podobne. Zisli by sa sietky na okna pre pripad vetrania.

Ohodnotené: 17. mája 2017 Termín pobytu bol máj 2017
    Deniska24 Slovensko
  • Elli Marina Studios and Apartments

Benitses, Grécko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Varili sme si sami a boli sme so sebou spokojní

• Negatívna časť hodnotenia

Vybavenie kuchynky,chýbali varešky doska na krájanie,hrniec v nepoužívatelnom stave

Ohodnotené: 13. mája 2017 Termín pobytu bol máj 2017
    Henrik Slovensko