Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Irsko Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Irsku

• Lahinch Hostel

Lahinch, Irsko

Průměrné hodnocení: 8,7
    • Pozitivní část hodnocení

Perfektně uklizeno Perfektní vybavená a prostorná kuchyně Úžasné útulná společenská místnost s kamny Milý personál Nádherné okolí

• Negativní část hodnocení

Nejbližší obchod s potravinami je 2km daleko, a je to napůl benzínka, napůl obchod, jídlo tam seženete, ale avokádo, bych tam nehledal

Hodnocení napsáno: 13. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Jakub Česká republika
  • Sive Hostel

Cahersiveen, Irsko

Průměrné hodnocení: 8,6
    • Pozitivní část hodnocení

Především lokalita nemá chybu. Parkování přímo přede dveřmi vždy, 20 m benzínová pumpa s velkým Sparem, kde koupíte vše i se najíte i posedíte. Skvělý bar (ne pro turisty) s pravou atmosférou :)) 50m, rychlé občerstvení s nejlepší Fish and chips 100m... A pamatky samozřejmě!!

• Negativní část hodnocení

Žádné odhlučnění pokojů. Na 3-lůžkovém pokoji nebyla skříň, jen 2 věšáky na dveřích. Prostá snídaně.

Hodnocení napsáno: 10. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Martin Česká republika
  • Aille River Hostel

Doolin, Irsko

Průměrné hodnocení: 9
    • Pozitivní část hodnocení

Perfektní prostorná a vybavená kuchyň Velmi útulná společenská místnost Velmi čistý

• Negativní část hodnocení

Nejbližší obchod se nachází asi 2.4km daleko a je to napůl obchod, napůl benzínka, základní potraviny tam ale seženete.

Hodnocení napsáno: 16. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Jakub Česká republika
  • Kinvara Inn B&B

Kinvara, Irsko

Průměrné hodnocení: 9,1
    • Pozitivní část hodnocení

Naprosto dokonalé ubytování, pohodlné, prostorné, vybavené. Paní domácí byla moc příjemná. Doporučuji všem.

Hodnocení napsáno: 10. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Kateřina Česká republika
  • Paddy's Palace Dublin

Průměrné hodnocení: 6,8
    • Pozitivní část hodnocení

snídaně ok, tvrdá matrace v posteli mi vyhovovala.

• Negativní část hodnocení

nízké palandy- spící dole se bouchá při vstávání do hlavy (pokud na to zapomene), sprcha ve špatném stavu..

Hodnocení napsáno: 13. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    jamilda Česká republika
  • Knockree Hostel

Enniskerry, Irsko

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Kousek od The Wicklow Way. Automaty na kávu, čaj, a na drobné občerstvení. Možnost dokoupit snídani. Lze využít částěčně vybavenou kuchyň.

Proleželá matrace postele.

Hodnocení napsáno: 15. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Pavel Česká republika
  • Tir na nOg

Carrigeershinnagh, Irsko

Průměrné hodnocení: 9,2
    • Pozitivní část hodnocení

Vše vynikající. Majitelé úžasní, komunikativní, přátelští. Pokoj prostorný, čistý. Krásné okolí. Fantastická snídaně. Moc děkujeme a těšíme se snad na shledanou :)

Hodnocení napsáno: 18. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Lucie Česká republika
  • Rosemount B&B

Dundalk, Irsko

Průměrné hodnocení: 9,3
    • Pozitivní část hodnocení

Krásné prostředí, skvělá Irská snídaně.

Hodnocení napsáno: 18. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Lucie Česká republika
  • Valley Lodge Farm Hostel

Claremorris, Irsko

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

ačkoliv jsem si zaplatily noc ve smíšené ložnici, byl nám přidělen klasický třílůžkový pokoj s vlastní koupelnou

• Negativní část hodnocení

snídaně byla velmi jednoduchá (cereálie, toustový chléb a marmeláda), ale vzhledem k tomu, že nám byl poskytnut lepší pokoj, než jsme si objednaly, tak nám to tolik nevadilo

Hodnocení napsáno: 19. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Šárka Česká republika
  • Russell Court Hotel

Průměrné hodnocení: 7,1
    • Pozitivní část hodnocení

Velmi rušná ulice, dole v hotelu denně disko snad do 4 do rána, velký hluk- na to je ovšem upozornění při bookingu, zařízení hotelu je velmi staré, nábytek už toho dost zažil. Na pokoji varná konvice s čajem a kávou, fén v koupelně, snídaně vcelku fajn- sladké pečivo, toasty, na objednání párky, vajíčka, kaše (vše v ceně). Čistota dobrá, personál ochotný. Doporučuji spíš pro mladší hosty, co si chtějí užívat nočního života. Ale kdo se chce vyspat, Ať se tomuto hotelu raději vyhne.

• Negativní část hodnocení

-velký hluk v hotelu - opotřebení zařízení

Hodnocení napsáno: 21. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Adéla Česká republika

Dobře hodnocené hotely v Irsku s recenzemi v češtině

• Sheldon Park Hotel and Leisure Club

Ballyfermot, Irsko

Průměrné hodnocení: 8,2
    • Pozitivní část hodnocení

Čistý a velký pokoj, vlastní parkoviště.

• Negativní část hodnocení

Hluk ve večerních hodinách z hotelové restaurace.

Hodnocení napsáno: 22. září 2016 Termínem pobytu byl srpen 2016
    Miroslav Česká republika
  • Harcourt Hotel

Průměrné hodnocení: 7,8
    • Pozitivní část hodnocení

Everythink was absolutey perfect! Very nice and cosy room. High ceiling. Nice long courtains. Very confortable bed, soft carpet. Very nice bathroom. Big shower. Temperature regulator. Perfect relation between price and quality. Staff very professional. There was one misunderstanding between me and personel. They apologized me and gave us a free diner. Simply that was the Best hotel ( in booking.com) I have ever been! Awesome! I strongly recomended! Certainly I will go there next time i will be in Dublin. Všechno bylo naprosto perfektní. Krásný a útulný pokoj. Vysoké stropy. Krásné dlouhé závěsy. Velmi pohodlné pokoje, měkký koberec. Krásná koupelna s velikým sprchovým koutem. Regulátor teploty prostředí. Velmi dobrý poměr ceny a kvality. Velmi profesionální personál. Stala se jedna v podstatě zanedbatelná chybička. Personál se omluvil a ještě nám dal večeři zdarma. Jednoduše tohle byl zatím nejlepší hotel, ve kterém jsem kdy před Booking.com byl. Vřele doporučuji! Při příští návštěvě se zde určitě ubytuji znovu.

• Negativní část hodnocení

Nothing. Really. Opravdu nic.

Hodnocení napsáno: 11. ledna 2017 Termínem pobytu byl leden 2017
    Majkl359 Česká republika
  • Clayton Hotel Ballsbridge

Průměrné hodnocení: 8,1
    • Pozitivní část hodnocení

Skvělá snídaně a večeře. Bar a příjemný personál.

Chybí fitness, sauna,...

Hodnocení napsáno: 27. března 2017 Termínem pobytu byl březen 2017
    Martin Česká republika
  • Doolin Hostel

Doolin, Irsko

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Úžasný hostel,nemohli jsme být spojojenější. Velmi milý a nápomocný personál, prostředí tak čisté, že se nechce věřit, že nejste první host. Společenská místnost s praskajícím krbem a deskovkami k dispozici byla příjemným bonusem.

Hodnocení napsáno: 17. října 2016 Termínem pobytu byl říjen 2016
    Anonym Česká republika

Dobře hodnocené hotely v Irsku

• Abbeyglen Cottage

Swords, Irsko

Průměrné hodnocení: 9,8
    • Pozitivní část hodnocení

Pohodlná postel. Vynikající snídaně. Milí majitelé. Čisto. Pár minut od letiště v Dublinu.

Hodnocení napsáno: 26. září 2016 Termínem pobytu byl září 2016
    Martina Česká republika
  • Ard Na Mara Beach Cottage

Renvyle, Irsko

Průměrné hodnocení: 9,8
    • Pozitivní část hodnocení

Útulné a krásné ubytování uprostřed přírody. Vynikající domácí strava. Tradiční irská snídaně opravdu stojí za vyzkoušení.

Hodnocení napsáno: 2. února 2017 Termínem pobytu byl leden 2017
    Lenka Česká republika