Izrael Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Izraelu

• Rosana guest house

Nazareth, Izrael

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Wszystko :) świetny właściciel, baaardzo pomocny; przepyszne sniadanie-spokojnie można się najeść, a przy okazji jedzenie miejscowe, pokoje śliczne, przestronne, bardzo zadbane, czyste, podobnie jak łazienka. W pokoju dodatkowo czajnik, herbata, kawa, cukier i woda :) najlepsze miejsce jakie można znaleźć!

• Negatywna część opinii

Wszystko od początku do końca było cudowne :)

Ocena dodana: 20 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    M Polska
  • Cucu Hotel

Hotel umieszczony w samym sercu Tel Avivu Bardzo fajny i pomocny personel

• Negatywna część opinii

Ciasny nawet tak zwany suite mial Tylko 28 m2 wiec 200 euro za maly pokoj niejest tani . Mala lazienka z wanna gdzie lepiej by bylo miec sam prysznic

Ocena dodana: 21 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018

• Silent Arrow

Mitzpe Ramon, Izrael

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Fajne nietypowe i pomyslowe miejsce z klimatem, bardzo sympatyczni wlasciciele

Ocena dodana: 19 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Katarzyna Polska
  • Cityinn Jaffa Apartments

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja super! Czyste pokoje! Można negocjować cenę z właścicielem jeśli chce się zostać dłużej niż pierwotna rezerwacja.

Ocena dodana: 20 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018

Waldemar Polska
  • Momo's Hostel

Średnia ocena: 6,1
    • Pozytywna część opinii

Bardzo blisko przede wszystkim plaży, a także przystanków autobusowych i sklepów spożywczych. Super miła i pomocna obsługa (dziękujmy Leonid). Dobre wi-fi w naszym pokoju.

• Negatywna część opinii

Wielkość śniadania to zaskoczenie in minus (mała kanapka), chociaż biorąc pod uwagę ceny w Tel Aviv to chyba drogie to śniadanie. Trochę małych zmian miało by wpływ na jakość (w drzwiach lodówki można zamontować drut, który zapobiegnie wypadaniu butelek po każdym otwarciu lodówki. Zresztą na ilość gości (dużą) można pomyśleć o drugiej lodówce.

Ocena dodana: 19 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    BronekS Polska
  • Jaffa Centered Penthouse Suite

Tel Awiw, Izrael

Nie ma jeszcze opinii o tym obiekcie
    • Pozytywna część opinii

lokalizacja bardzo dobra, spacerkiem do starej Jaffy, dwupoziomowy, przestrzenny, bez sniadania wiec skomentowac tego nie potrafie, ale kuchnia wyposazona i mozna sobie takie przyrzadzic. Wlasciciel bardzo mily, doradzil swietne miejsce nad Morzem Martwym w ktore pojechalismy i bylo znakomite Lot hotel... polecam

• Naot Farm

Mashabbe Sade, Izrael

• Pozytywna część opinii

sniadanie wyjatkowe, pustynia rewelacyjna, hamak do spania, kozy urocze

• Arabesque Arts & Residency

‘Akko, Izrael

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

wszystko bylo wspaniale, historia obiektu wywieszona na scianie, rodzina i pracownicy, piekne i gustowne wnetrza,

Dorota Polska

Hotele w Izraelu wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• C Vision

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Dobra lokalizacja, czysto, spokojnie, wspaniale wyposażone dwie kuchnie.

Ocena dodana: 28 marca 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Piotr Polska
  • Sun and view Casa

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Willa z basenem i wielką kuchnią. Super obsługa. Kawałek za centrum.

Ocena dodana: 8 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Ariel Polska
  • Abraham Hostel Tel Aviv

• Pozytywna część opinii

Wygodnie i czysto, niezła lokalizacja, wiele udogodnień, duża kuchnia, fajna przestrzeń wspólna i extra widok z tarasu na dachu. Pokoje wygodne i czyste.

• Negatywna część opinii

Przed budynkiem budują linie tramwajową więc bywa hałaśliwie, ale kiedy już skończą będzie to dodatkowy atut lokalizacji.

Ocena dodana: 8 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Marek Polska
  • Rosana guest house

Nazareth, Izrael

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Czysto, ciepło. Świetny, niezwykle miły i uczynny gospodarz. Cena adekwatna do oferowanego produktu. Bardzo blisko do Bazyliki Zwiastowania Pańskiego.

• Negatywna część opinii

Dojazd do obiektu trudny a w ostatnim odcinku wyjątkowo wąski ale to chyba nie wada :)

Ocena dodana: 18 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Mikołaj Polska
  • Ultra Tel Aviv Boutique Hotel

• Pozytywna część opinii

Oprócz normalnych zalet jak łóżko, prysznic (bardzo ciekawy pomysł na lokalizację), śniadanie i generalnie wszystko OK to najbardziej zadowolony byłem z możliwości napicia się bez limitu wody gazowanej lub nie oraz kawy. Parę hoteli już odwiedziłem - to była dla mnie fajna nowość.

Ocena dodana: 2 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Ireneusz Polska
  • Hotel Rothschild 22

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Bezpłatny upgrade do pokoju z widokiem na morze- wspaniały widok na Tel Aviv, Jaffę i morze :) Przemiła obsługa. Wygodne łóżko. WiFi bez zarzutu- bez dodatkowych opłat. Wstęp do Business Lounge- fajny bonus!

• Negatywna część opinii

Śniadania serwowane poza hotelem, w kawiarni.

Ocena dodana: 4 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    SophieAlice Polska
  • Rena's House

• Pozytywna część opinii

Budynek Rena's House usytuowany jest w doskonałym miejscu, zacisznym, oddalonym o 3-5 minut spaceru do jednej z najbardziej reprezantacyjnych alei Tel Avivu - Sderot Rotschild. Co ważne (i praktyczne) - 10 minut spacerem do Levinsky market - pozycja "must see, visit, taste". W lokalnej prasie kulturalnej miejsce opisane jest jako "mekka hipsterów" w najlepszym znaczeniu tego terminu. na parterze usytuowane są dwa przeurocze lokale, gdzie można zjeść śniadanie lub zasiąść na drinka po zachodzie słońca. Jednak najciekawszy jest kompleks Teder.fm, gdzie na otwartym placu w kamienicy znajduje się kilka restauracji, klub Teder.fm (który transmituje audycje z muzyką prosto z placu). Nocne życie kwitnie podczas koncertów na żywo, przy wyśmienitym jedzeniu oraz doskonałej obsłudze. Nie zapominam o samej ekipie Rena's. Pomocni, zorientowani w wydażeniach miejskich, otwarci na gości. Zatrzymalismy się w pokoju nr7, do którego powróciliśmy ponownie pod koniec naszej podróży. łącznie spędziliśmy w Rena's 5 nocy. czysto, "dizajnersko", elegancko i wygodnie. następnym razem z pewnością wrócę.

Ocena dodana: 5 stycznia 2017 Pobyt: Grudzień 2016
    Pawel Polska
  • Beach Apartments TLV

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Wszystko było zgodne z ofertą, bradzi nowoczesne wnętrze z niezbędnymi udogodnieniami . Bardzo profesjonalna i miła obsługa na miejscu. Na pewno wrócimy do tego mieszkania, polecam! :)

Ocena dodana: 9 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    EWA Polska
  • The White House Hotel At Dizengoff Square

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Lokalne śniadanie dobre, ale w sąsiednim budynku. Obsługa hotelu pomocna i bardzo miła. Czysto. Łóżko wygodne. Hałas z ulicy nie był uciążliwy. Pokój wystarczająco duży i dobrze oświetlony. Dobrze działające ogrzewanie.

• Negatywna część opinii

Brakowało mi krzesła w pokoju i zawieszki na drzwi "proszę nie przeszkadzać". Byłem przez to budzony pukaniem w czasie drzemki. W pokoju nie było zamykanej szafy na ubrania. Mimo mojej zapłaty za cały pobyt następnego dnia po przyjeździe, konieczny był dodatkowy depozyt 150 USD, co było dla mnie dosyć dziwne.

Ocena dodana: 1 marca 2017 Pobyt: Luty 2017
    Marcin Polska
  • Club Hotel Eilat

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Švarus, didelis, erdvus, šviesus viešbutis, kambariai geri, jaukūs, gera vieta - šalia centras, pliažas, autobusų stotelė. Maistas (pusryčiai) neblogas, bet kasdien tas pats, pusryčiams trūko vaisių (juk pietų kraštas)

• Negatywna część opinii

gal kiek trūksta informacijos apie viešbučio paslaugas, jų kainas, renginius, nėra rodyklių kur kokia salė, SPA ir tt. Registratūroje nieko negalėjo atsakyti apie automobilio nuomą, reikėtų informacijos apie viešą transportą ir t.t.

Ocena dodana: 6 marca 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Vidmantas Litwa
  • Aloni Neve Zohar Dead Sea

Neve Zohar, Izrael

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Bardzo mily wlasciciel. Cicha okolica. Niezbedny samochod.

• Negatywna część opinii

Pokoj troche ciemny. Poza tym wszystko ok.

Ocena dodana: 14 marca 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Anna Polska
  • Arbel Suites Hotel

• Pozytywna część opinii

Apartament na ostatnim piętrze uroczy z ogromnym tarasem i pięknym widokiem na całe miasto.Śniadanie w hotelu oryginalne,urozmaicone i pyszne.Personel niezwykle pomocny.Przyjemnie i czyściutko.Fantastyczne wifi. Gorąco polecam i kiedyś chciałabym tu wrócić. Monika

Ocena dodana: 23 października 2017 Pobyt: Październik 2017
    Monika Polska

Hotele w Izraelu wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• KaliCasa By The Sea

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Idealna lokalizacja, wszystkie najważniejsze punkty Jaffy tuż obok. Przemili i pomocni właściciele. W okolicy dużo restauracji i sklepików. Pchli targ zaraz za zakrętem.

• Negatywna część opinii

Informacja o przedpłacie wysłana dopiero po rezerwacji

Ocena dodana: 26 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Jakub Polska
  • The Lake

Livnim, Izrael

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Znakomity obiekt. Komfort i natura . Znakomite śniadania.No i Tania kochana, wspaniała Pani gospodyni.Polecam zdecydowanie, to raj na ziemi.

To ze byłem tak krótko.

Ocena dodana: 15 października 2017 Pobyt: Październik 2017