2. Індія: відгуки про готелі

Індія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Індії

• Taj Cidade de Goa Heritage, Goa

Панаджі, Індія

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Чудове місце на березі моря. Пляж дуже гарний та зручний, цілий день його прибирають. Невеличка, але дуже затишна територія готелю. Персонал постійно її прибирає та прикрашає квітами, зелень постійно підтримується. Все цвіте. Зручні ліжка, гарні номери з усіма зручностями. Шампуні...чудової якості. Дуже якісно прибирали щодня, зі зміною постілі. Білизна гарної якості та чиста. Харчування просто на висоті. І європейська і індійська кухня, широкий вибір страв для будь-кого. Кожного дня асортимент мінявся. Шеф та офіціанти дуже дбайливі та уважні. В цілому, дуже вражена якістю готелю в цілому та прекрасною роботою персоналу. З задоволенням всім рекомендую та з радістю приїхала би ще на відпочинок.

Все сподобалося

Відгук від 4 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Andebura Україна
  • HolidayVilla-A Residential Boutique Hotel-Newly Renovated

Амрітсар, Індія

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

дуже класний район в якому знаходиться готель , тихе місце , через дорогу знаходиться зелений парк де можна гарно зранку або ввечері побігати . я бронювала номер на терасі , панорамний вид . в номері будо все необхідне : гаряча вода в душі , зубна щітка, мило, туалетний папір , чайник , чай , необхідний посуд модна взяти на кухні ) персонал дуже люб’язний та привітний , всі тихі , ніхто не шумить і не заважає відпочивати . якщо повернусь іще в це місто обов’язково зупинюсь тут знову . дякую друзі

• Негативна частина відгуку

трохи заважав шум від ліфту, часто прокидалась вночі від нього (

Відгук від 29 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Yuliya Україна
  • Hotel Vimal Heritage

Джайпур, Індія

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Для мене цей готель виявився найкращим у всій Індії. І став одним із тепліших спогадів за всю подорож, завдяки людям, що працюють тут. Зустріли нас неймовірно тепло і все наше перебування робили все щоб нам було дуже комфортно. Готель виглядає дуже гарно як ззовні так і всередині. Великі просторні і чисті кімнати, де є все необхідне. Чиста постіль і смачний сніданок. Має кафе, з неймовірною атмосферою, де можна дуже приємно повечеряти. Вулиця де знаходиться дуже тиха, ніщо не заважає сну.

Відгук від 28 листопада 2023 Дата проживання: Листопад 2023
    Iana Україна
  • Hotel Grand Qubic Near Delhi Airport

Нью-Делі, Індія

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Плавний заїзд. Нас тепло зустріли в готелі на вулиці, було так спекотно, тож коли ми зайшли в готель, ми були справді розслаблені. Номери, які ми отримали, були дуже хорошими та гігієнічними.

Відгук від 22 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Watts Велика Британія
  • VILLA MANTRAA

Варкала, Індія

Середня оцінка за відгуками: 10
    • Позитивна частина відгуку

Дуже приємне місце. Нова, комфортна віла з гостинним господарем. Мої улюблені індійські сніданки в комфортний час. ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!

Відгук від 26 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    SVITLANA Україна
  • S B Guest House Near New Delhi Train Station

Нью-Делі, Індія

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Туристична інформація була дуже хорошою, вони надали все, що мені було потрібно, за дуже дешевою ціною

ліфт

Відгук від 7 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Kateryna Україна
  • Residency Tower

Тривандрам, Індія

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Розташування, завжди є гаряча вода. Є басейн, можна замовити їжу в номер, також є два ресторани.

• Негативна частина відгуку

Меблі старі. Інтернета в номері практично немає, він постійно висне і пропадає. На прохання приготувати не гостру страву, принесли таку, що їсти не можливо. Дуже шумно з коридору. Поселили на поверх, де йшов ремонт, тож були присутні специфічні запахи.

Відгук від 14 грудня 2022 Дата проживання: Грудень 2022
    Nataliya Україна
  • KS PAYING GUEST HOUSE

Варанасі, Індія

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Новий ремонт, чисті номери, гарне розташування, зразу біля річки Ганг, дружній персонал

Відсутність гарячої води

Відгук від 12 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Marian Україна
  • Trimrooms Mount Blue

Джайпур, Індія

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Великий гарний номер, привітний персонал, в номері є гаряча вода, смачний сніданок

Відгук від 12 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Marian Україна