Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Індія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Індії

• Happy Home Stay

Khajurāho, Індія

Середня оцінка за відгуками: 9,6
    • Позитивна частина відгуку

Дуже чиста та затишна кімната, краща ніж в більшості готелей, тихий район, зручне ліжко, власник прекрасна людина, допоможе із будь-якими питаннями, ми резервували кімнату без кондиціонера, але він дозволив використовувати його без додаткової плати, зготував для нас пізно ввечері індійська іжу, організував транспорт

• Негативна частина відгуку

Знаходиться подалі від храмів та ресторанів, але власник завжди може підкинути на мотоциклі, відсутній вай-фай

Відгук від 4 серпня 2018 Дата проживання: Серпень 2018

• OYO 13699 Rock Bite

Morjim, Індія

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Розташован готель на пляжі. Він довгий і є де прогулятись. З будиночку можна споглядати захід сонця. Інтер’єр відповідає фото і є дуже затишним. Їжа свіжа та смачна. Порції величезні. Меню різноманітне. Але найважливіша перлина готелю - персонал. Дружні, ввічливі та допомагали у будь яких питаннях за лічені хвилини. Особлива дяка Dean, ти зробив мою відпуску незабутньою. Ця частина узбережжя тиха та затишна. Немає великої кількості людей. Але практично вся місцевість російськомовні.

• Негативна частина відгуку

Території практично немає. Тільки трошки навколо номерів. Але зелена та чиста. Сніданок - це 2 яйця, тост та чай. Для дівчини досить, але взагалі маловато ;)) декілька фруктів або трохи овочів булиб доречними. Але додаткове меню велике й смачне. Номер потребує ремонту. Щось з сантехніки вже зламане. Щось протікає. Забули про прибирання номеру ;( я була декілька днів, і це мене не потурбувало. І певна що нагадавши персоналу все будо б зробленого тієї хвилини, але персонал треба навчати самостійно перевіряти ;) І найважливіше і дуже не зручне- немає сплати міжнародною карткою. Тобто чи кеш, чи індійська банківська картка.

Відгук від 10 квітня 2018 Дата проживання: Квітень 2018
    Olga Україна