Kambodża Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Kambodży

• Po Residence

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Bardzo mila i pomocna obsługa. Jako baza wypadowa bardzo polecam

Ocena dodana: 22 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Emilia Polska
  • Okay Boutique Hotel

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Hotel położony blisko Pałacu Królewskiego; bardzo urozmaicony wybór na śniadanie; rewelacyjny basen na dachu hotelu oraz widok na Phnom Penh;

• Negatywna część opinii

zamawiałem dwa pokoje w tym hotelu - dla mojej rodziny i znajomych; jeden był zdecydowanie lepszy, był ogromny z balkonem i oknami, drugi niestety miał tylko balkon i w związku z tym był dość ponury; cena była jednak taka sama

• Mekong Angkor Palace Inn

• Pozytywna część opinii

Śniadanie w formie bufetu; atrakcją hotelu jest basen; hotel położony w centrum Siem Reap; atrakcyjna cena

• The Plantation Urban Resort and Spa

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Smaczne śniadania w ogrodzie pełnym egzotycznych roślin nad basenem. Wspaniałe zorganizowana przestrzeń przy basenie. Bardzo miły i pomocny personel. Ogólnie wszystkim gorąco polecam ! To rewelacyjny hotel w sercu Phnom Penh.

danuta Polska
  • Orussey One Hotel & Apartment

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Śniadanie w formie bufetu; atrakcją jest basen na dachu hotelu; pokój niezbyt duży, komfortowy ale w dobrej cenie; hotel organizuje transfer z lotniska

• Succo Gene Palace Boutique Hotel

• Pozytywna część opinii

Lokalizacja hotelu w centrum, pomocny i przyjazny personel. Bardzo przyzwoity hotel, jak na kambodżańskie warunki. Wszystko zgodne z opisem. Internet całkiem dobry.

• Negatywna część opinii

Trochę słabe śniadania (dodatkowo płatne), ale w pobliżu jest KFC.....brak szafy na ubrania w pokoju i sejf do niczego nie przytwierdzony...

Ocena dodana: 10 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Arletta Polska
  • Dynsey Flashpacker Hostel

• Pozytywna część opinii

Obiekt miał awarię systemu i ulokowano nas nie hostelu, a hotelu w tej samej cenie. Lokalizacja jest bardzo dobra - blisko restauracji i atrakcji.

• Negatywna część opinii

Kurz w pokoju, słabe wifi

Ocena dodana: 11 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Paulina Polska
  • Blossoming Romduol Lodge

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Wspaniały personel. Fajny basen. Idealna lokalizacja. Polecam.

Ocena dodana: 16 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Aleksandra Polska
  • Pool Party Hostel

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Personel był super miły i pomocny w organizowaniu nam atrakcji i transportu, potężny plus. Fantastyczna atmosfera

Ocena dodana: 21 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Adrianna Polska
  • Sunset Lounge

Sihanoukville, Kambodża

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Fajny basen, hamaki przed każdym pokojem, plaża przed hotelem. Dodatkowo dobra restauracja- może nie najtańsza ale jedzenie było dobre więc stosunek cena/jakość bardzo dobra.

• Negatywna część opinii

Łazienka mogłaby być w lepszym standardzie- nie pasowała do reszty obiektu.

Ocena dodana: 22 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Adam Polska

Hotele w Kambodży wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Residence Indochine D'angkor

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny Pomocny personel Czyste i duże pokoje

• Negatywna część opinii

Daleko od miasta ale tuk tuk z hotelu jest w niskiej cenie Woda w prysznicu dopiero po 10 minutach jest ciepła Angielski personelu jest przeciętny i trudno się porozumieć

Ocena dodana: 5 listopada 2016 Pobyt: Październik 2016
    Piotr Polska
  • Day Day Inn

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Basen rekompensuje wszystko, hotel ciekawie zaaranżowany, czysto i wygodnie

• Negatywna część opinii

Problematyczna lokalizacja, transfer oferowany jest tylko w drodze do hotelu (brak możliwości zamiany na powrót), przejściowa łazienka

Ocena dodana: 4 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Grzegorz Polska
  • Malita Angkor Villa

• Pozytywna część opinii

Godny polecenia. Noclegi w przystępnej cenie, dobre śniadania . Lokalizacja 10minut od centrum.

Ocena dodana: 20 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Bart Polska
  • Vacation Boutique Hotel

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Dobra lokalizacja,bardzo miła i pomocna obsługa, czysto, obfite śniadanie zorganizowane przed czasem na naszą prośbę

• Negatywna część opinii

brak windy i konieczność wnoszenia bagaży na 3 p lub wyżej, okno w pokoju wychodzące na korytarz hotelowy( ciemny pokój z ciągle zasłoniętym oknem )

Ocena dodana: 21 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Ewa Polska
  • Mango Rain Boutique Hotel

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Ciche, klimatyczne miejsce. 1 km od centrum. Przemyły personel.

Ocena dodana: 1 grudnia 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Jacek Polska
  • Le Tigre Hotel

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Przyzwoity hotel za niewielkie pieniądze. Uprzejmy i uczynny personel. Dobre jedzenie - zarówno śniadanie jak i niezbyt rozbudowana lista dań obiadowych, które jednak były bardzo smaczne. Znajduje się w odległości kilku minut spaceru od centrum imprezowo - gastronomicznego, dzięki temu łatwo dostępny i jednak spokojny.

• Negatywna część opinii

Wokół niewielkiego basenu unosił się nieprzyjemny "kanalizacyjny" zapach, Trudno było zarówno moczyć się w nim , jak i odpoczywać na jego brzegu. Pewne rozbieżności przy końcowym rozliczaniu

Ocena dodana: 27 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Mariusz Polska
  • Tanei Boutique Villa

• Pozytywna część opinii

Personel fantastyczny, śniadanka pyszne i samo miejsce bardzo fajne, pokoje duże, wygodne a Siem Rep cudne !!!

Ocena dodana: 13 lutego 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Anna Polska
  • Green Empire Resort

• Pozytywna część opinii

mili i pomocni ludzie, czysto, dodatkowy atut to basen

zbyt ubogie śniadanie,

Ocena dodana: 12 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Anonimowy Polska

Hotele w Kambodży wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Chronivada Residence

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Wyjatkowo mila i pomocna obsluga hotelu:) wszystko tak jak w opisie. Polecam!:)

Ocena dodana: 7 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    ALEKSANDER Polska
  • Templation Hotel

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Przyjemny brak tłumów w hotelu; pyszne jajka Benedict na sniadanie; obsługa zamknęła basen dużo po oficjalnej godzinie zamknięcia widząc, że dopiero dojechaliśmy;

• Negatywna część opinii

Szczekający nocą pies na posesji obok

Ocena dodana: 13 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    NicoleAmelia Polska
  • Golden Temple Hotel

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobry hotel. Bardzo blisko centrum, co powoduje, że na pieszo można dojść do wszelkich atrakcji, ale jednocześnie jest położony trochę dalej od zgiełku tej miejscowości. Stylowy wystrój wnętrz. Wszystko było świetnie zorganizowane. W cenie było wiele udogodnień, drink i poczęstunek powitalny, śniadania, jedna kolacja, popołudniowe poczęstunki i drinki na dachu hotelu, bezpłatny transfer z lotniska i na lotnisko, lunch, rowery i masaż w cenie. Bardzo smaczne jedzenie. Rewelacyjna, bardzo miła obsługa, dostaliśmy nawet telefon, by w razie potrzeby skontaktować się z obsługą hotelu, ale nawet z niego nie korzystaliśmy. Bardzo czysto. Byliśmy 3 dni, ale żal było nam wyjeżdżać.

Nie mam zastrzeżeń.

Ocena dodana: 23 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017