Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Nové recenze ubytování v Jižní Korei

• Four Points by Sheraton Seoul Namsan

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Poloha, exit c. 12 ze Seoul Station. Velká koupelna a pohodlná postel. Zásuvky stejné jako v ČR, není potřeba adaptér.

• Negativní část hodnocení

Vše až na maličkosti bylo ok. Škoda, že hotel nemá bazén.

Hodnocení napsáno: 2. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018

• Best Western Premier Incheon Airport Hotel

Průměrné hodnocení: 7,6

Blízkost letiště při přestupu

• Negativní část hodnocení

Nebylo nic co by se nelíbilo,

Hodnocení napsáno: 30. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Pavel Česká republika
  • Grand Hyatt Incheon

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Přihlášení a odhlášení velice kvalitní

• Negativní část hodnocení

Velice špatná doprava do hotelu v nočních hodinách, respektive od 22 hodiny do 8 hodiny ranní Taxislužba nefunguje jak by měla čekal jsem s manželkou cca 1 hodinu než nás vůbec někdo z taxi nabral a odvezl a ještě zkoušel nás okrást Myslím že toto by měl Hotel 5 ti hvezdickovy určitě zlepšit baby služba byla opravdu na urovni.

Hodnocení napsáno: 18. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Pavel Česká republika
  • Hanok Dream

Jeonju, Jižní Korea

Průměrné hodnocení: 9,9
    • Pozitivní část hodnocení

Krasný zážitek s ubytováním v Hanoku. Velice přátelský majitel, který nám vyšel se vším vstříc a poradil nám kam zajít na večeři, co navštívit, jak se dostat na autobusové nádraží a hlavně nás nenechal ve štychu v počasí typickém v období dešťů.

nemám žádné negativní pocity

Hodnocení napsáno: 6. července 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Marcela Česká republika
  • Ramada Hotel & Suites Seoul Namdaemun

Průměrné hodnocení: 8
    • Pozitivní část hodnocení

Místo ideální pro dovolenou, vše poruce

Hodnocení napsáno: 13. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    ThuAnh Česká republika
  • Pacific Hotel

Průměrné hodnocení: 8,7
    • Pozitivní část hodnocení

Snídaně byla bohatá v korejském i evropském stylu. Se snídaní jsem byla spokojena. Ubytování nemám co vytknout. Velké pohodlné postele, čistá koupelna , toaleta s různými funkcemi /bidet,.../. Prostředí hotelu působí velmi dobře. Hotel je blízko památek. K dispozici je i bazén a fitness.

• Negativní část hodnocení

Nemám žádné připomínky. Byla jsem po stránce ubytování i umístění hotelu spokojena.

Hodnocení napsáno: 30. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    markytka Česká republika
  • Hotel Parkwood Incheon Airport

Průměrné hodnocení: 7,3
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel poblíž stanice Maglev. Ve večerních hodinách problém s jídlem, restaurace zavírají kolem osmé. Snídaně servírovaná, bez kávy. K dispozici hygienické potřeby, ale jen jedna osuška a 3 malé ručníky pro 2 osoby.

• Negativní část hodnocení

Na rozdíl od jiných hotelů nebyla k dispozici jukata, hotel neupozorňoval, že v pokoji se může kouřit a pokoj bylo cítit kouřem. Nevábné okolí.

Hodnocení napsáno: 2. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Viera Česká republika
  • Bexco Hostel B&B

Busan, Jižní Korea

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Naprosto neskutečný přístup majitele - viděl, že jsme s dětmi unavení po dlouhé cestě a nabídl nám za stejné peníze alespoň na jednu noc lepší pokoj, abychom si dobře odpočinuli. Několikrát nás vlastním autem zavezl cca 10-15 minut na stanici autobusu, abychom v cizím městě nebloudili. Dokonce nás zavezl na místo, kam jsme se chtěli podívat a které bychom těžko hledali. Po celý den jsme měli k dispozici neomezený pitný režim - vodu, džusy, kávu. Snídaně byla poměrně bohatá, mohli jsme si vybrat z lednice párky, slaninu, vajíčka, sýr, bramboráky. Dále byly k dispozici cereálie s mlékem, nutela, džemy, máslo a banány. Pokoj byl čistý a tichý, s výhledem na moře. Po velice negativní zkušenosti v Soulu jsme toto ubytování ocenili o to více.

Hodnocení napsáno: 6. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Marcela Česká republika