Korea Południowa Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

• Seorak Pension

Sokcho, Korea Południowa

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Pensjonat jest w polowie drogi miedzy parkiem a Sokcho.Autobus (7 and 7.1) jezdzo co 15 minut.apartament bardzo komfortowy.właściciele bardzo mili i uczynni.nas zawozili rano do parku kazdego dnia.wieczorem witali ciepla kawa i herbatą.zostaliśmy nawet jeden dzień dłużej. Guest house is halfway between the park and Sokcho. Bus (7 and 7.1) about every 15 minutes. Very comfortable apartment. The owners are very nice and obliging. We took them to the park every morning. In the evening they greeted warm coffee and tea. We stayed even one day longer.

Boszka Polska
  • Hill House

Yangyang, Korea Południowa

Średnia ocena: 7,2
    • Pozytywna część opinii

Bardzo pomocny personel. Wlasciciel dobrze mowi po angielsku. Wspanialy widok na morze z balkonow i z czesci wspolnej. Mila plaża po drugiej stronie ulicy. Poranek z pięknym wschodem slonca. Dobre kosmetyki -nawet nie trzeba wyciagac kosmetyczki. Very helpful staff. The owner speaks English well. Great view of the sea from the balconies and the common part. Nice beach across the street. Morning with a beautiful sunrise. Good cosmetics - you do not need to bring a cosmetic bag.

Ocena dodana: 17 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Matt Polska
  • Wandonesia

Wando, Korea Południowa

• Pozytywna część opinii

Pokoje skromne ale widok z dachu cudny. Mozna spedzic tam caly dzien na obserwacji miasta. Dobre miejsce na odpoczynek w podróży po Korei. Polecam! Rooms modest but the view from the roof is wonderful. You can spend the whole day there observing the city. Good pleace! I recommend!

Ocena dodana: 17 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Boszka Polska
  • Hajj Guest House

Średnia ocena: 5,1

cena

• Negatywna część opinii

w kuchni są łóżka do spania

Ocena dodana: 14 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Aleksander Polska
  • Oh My Guesthouse

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Czysto, schludnie, śniadanie - kilka plasterkow owoców, jajko gotowane, dżem, masło orzechowe, chleb tostowy.

• Negatywna część opinii

Z tego miejsca na lotnisko Icheon jedzie autobus 6011, koszt 10 tys won.

Ocena dodana: 15 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Ania Polska
  • Bong House

Średnia ocena: 7,6
    • Pozytywna część opinii

Stosunek jakości do ceny genialny. Obiekt blisko stacji metra oraz rożnego rodzaju kawiarnii, restauracji itp. Plus, ze hostel oferuje śniadanie (proszę tylko nie oczekiwać śniadania na miarę Mariota czy Intercontinentalu). Pokoje dobrze wyciszone. Dodatkowy plus za klimatyzacje w pokoju.

• Negatywna część opinii

Łazienka by mogłabyc lekko odnowiona (ja korzystałem tylko z jeden, wiec może inne były lepsze). W niektórych miejscach lekki bałagan, ale tu dużo zależy od gości.

Ocena dodana: 18 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Daniel Polska
  • Sokcho & Guesthouse

Sokcho, Korea Południowa

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Czysto, wygodne łóżka, dobra lokalizacja, winda, śniadanie.

Krzysiek Polska
  • G HOUSE Mini Hotel & Guesthouse

Gyeongju, Korea Południowa

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Wszystko. Przytulnie i komfortowo. Pokój, łazienka, łóżka, czystość, śniadanie - wszystko było na odpowiednim poziomie dla porządnego hostelu. Dobra lokalizacja - blisko dworca autobusowego i informacji turystycznej.

Nie było czegoś takiego.

Krzysiek Polska
  • Jeju Aurum

Seogwipo, Korea Południowa

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Piekny widok z okna, tuz przy morzu

Ocena dodana: 14 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Anonimowy Polska

Hotele w Korei Południowej wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Staz Hotel Myeongdong 1

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Hotel typowo turystyczny bez jakiś extra udogodnień, z miłą obsługą i sklepem czynnym 24 godziny na dobę, położony blisko centrum i stacji metra. Nie daleko są knajpki w których można coś zjeść.

• Negatywna część opinii

Monotonne beznadziejne śniadania które można sobie darować i lepiej kupić sobie kanapkę, sok, warzywa i owoce na dole w sklepie a kawę lub herbatę zrobić w pokoju.

Ocena dodana: 26 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    Robert_Warsaw Polska
  • Hotel Atrium

• Pozytywna część opinii

naprawdę !!!! świetna lokalizacja, bardzo blisko do najważniejszych zabytków i targ z ulicznym jedzeniem po drugiej stronie ulicy, cudo. Pomimo, że hotel zlokalizowany przy ruchliwej ulicy, w pokojach cisza, spokój! Bardzo duże i mega wygodne łóżko!!!! Zdecydowanie polecam

• Negatywna część opinii

WSZYSTKO MI SIĘ PODOBAŁO!!!!! BARDZO KOMFORTOWY HOTEL W BARDZO DOGODNYM POŁOŻENIU - POLECAM!!!!

Ocena dodana: 21 listopada 2016 Pobyt: Październik 2016
    Natalia Polska
  • Seoul Dalbit Dongdaemun Guesthouse

• Pozytywna część opinii

Mały pokój na jedną noc.

• Negatywna część opinii

Łazienka pozostawia wiele do życzenia.

Ocena dodana: 25 marca 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Gracjan Polska