Mołdawia Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Mołdawii

• Retro Moldova Hostel

Średnia ocena: 8,1
    • Pozytywna część opinii

Bardzo pomocna i serdeczna właścicielka (pojawiła się późnym wieczorem).

• Negatywna część opinii

Obiekt trochę zaniedbany. Hostel mieści się w starym bloku. Okolica nieco mroczna. Nikogo nie było, gdy się pojawiliśmy w hotelu (wcześniej rezerwowaliśmy pokój na bookingu) - czekaliśmy na klucze, rozmawialiśmy z właścicielką przez telefon, miała się pojawić, ale ostatecznie klucze i kod do domofonu dał nam jeden z gości hostelu.

• Tapok Hostel

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Dobra lokalizacja. Miejsce z klimatem. Świetny właściciel - życzliwy, pomocny, z poczuciem humoru. Fajne pokoje, czysto i bezpiecznie.

OK

• Chisinau Hotel

Średnia ocena: 7,6
    • Pozytywna część opinii

Wszystko było super jak na lata 70. Blisko bo to w zasadzie centrum. Śniadanie wystarczające. Prywatny zamykany parking. Super.....

Nie mam zastrzeżeń

Ocena dodana: 10 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Sławomir Polska
  • Cosmos Hotel

Średnia ocena: 7,7
    • Pozytywna część opinii

Hotel minionych lat. Ciekawe przeżycie, które w naszym kraju już prawdopodobnie nie doświadczymy. Za podobne atrakcje w przyszłości trzeba będzie słono zapłacić ;-) ... dobra lokalizacja, centa handlowe-choć drogie- w okolicy, duży parking. Miła obsługa

Ocena dodana: 14 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018

Adam Polska
  • Wine Hotel Chisinau

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Duży, przestronny pokój, no ale taki zarezerwowaliśmy. Pokój i hotel czysty i estetyczny.

• Negatywna część opinii

Personel recepcji - dramat. Albo dwóch niezainteresowanych niczym chłopaków, albo pani, która kiedy wychodziliśmy z hotelu w dniu wyjazdu, biegła za nami krzycząc, że musimy oddać klucze i zapłacić. Po trzykrotnym tłumaczeniu, że zdajemy sobie z tego sprawę, jeszcze nie wyjeżdżamy, a poza tym zapłaciliśmy poprzedniego dnia, co powinna mieć w komputerze, nie usłyszeliśmy nawet "przepraszam". Śniadanie: chleb tostowy i trochę słabej jakości dodatków. Kawa z saszetki, chociaż w recepcji stoi porządny ekspres: żeby dostać prawdziwą kawę do śniadania trzeba zapłacić. Słabe to. Ogólnie gość czuje się, jakby zawadzał. Nic zimnego do picia, nawet wody. "Hotel" na 4 piętrze, bez windy. Parking na 3 samochody, wszystkie miejsca zwykle zajęte. Hotel tylko z nazwy, nie oferuje żadnych usług hotelowych. Pokoje nie sprzątane codziennie. Daleko do centrum.

• London Boutique Hotel

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Hotel czysty i estetyczny, profesjonalny personel, akceptowalne śniadania, blisko centrum, zamykany parking.

• Negatywna część opinii

Pierwszy pokój jaki dostaliśmy był klitką, w której nie było nawet miejsca na bagaż i brakowało kratki odpływowej pod prysznicem. Pokój bez problemu został wymieniony na inny, niestety jedynkę, z łóżkiem trochę za wąskim na 2 osoby. Hotel przy ruchliwej ulicy plus zupełnie nieszczelne okna - okropny hałas przez całą dobę.

• Elite Hotel

Bălţi, Mołdawia

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Na plus: Hotel w samym centrum, profesjonalny personel, przestronny pokój i łazienka, czajnik w pokoju.

• Negatywna część opinii

Okropne śniadanie: gotowe dania z karty. Omlet okazał się przypaloną, ociekającą tłuszczem miazgą. Pieczywo podane w plastikowych koszyczkach nakrytych foliowym workiem. Pokoje urządzone w stylu lat 90-tych.

• 2-camere

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

przestronne wnętrze , przyzwoicie wyposażone, lokalizacja w ścisłym centrum

• Negatywna część opinii

brak ciepłej wody- zepsuty piecyk gazowy...troszkę mało naczyń,

Ocena dodana: 17 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Ja Polska

• Pozytywna część opinii

Hostel z duszą. Panuje tam wspaniała atmosfera, którą tworzą goście z całego świata. Wzajemnemu poznawaniu sprzyja na pewno przestrzeń hostelu i miejsce przeznaczone do wspólnego biesiadowania przed budynkiem. Bardzo otwarty i pomocny właściciel. Świetny wystrój hostelu - grafiki, napisy na ścianach (tworzą klimat podróżniczy). Wspólna kuchnia, w której można się integrować i przygotować posiłki. Wygodny pokój (my mieliśmy 2-osobowy na parterze, przy recepcji). Dwie łazienki - na parterze i piętrze. Czysto i wygodnie.

• Negatywna część opinii

Myślę, że wpisywanie w ofercie, że śniadanie jest bonusem to nadużycie. W kuchni rano po prostu leżało kilka suchych kromek, a na stole stały trzy słoiki z dżemami. Poza tym stało kilka kartoników z herbatą - można było sobie przygotować. No i dodatkowo w garnuszku było trochę mleka, a na półce słoiki z płatkami śniadaniowymi. Po prostu pisanie w ofercie, że hostel oferuje darmowe śniadanie jest wprowadzaniem w błąd - gdybyśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądać, inaczej byśmy zaplanowali poranny czas i poszli do jakiegoś sklepu czy baru, żeby coś rano zjeść. Nie do końca odpowiadało mi to, że koniecznie trzeba zdejmować buty przed wejściem do budynku i za każdym razem, gdy się chce wyjść przed budynek trzeba je zdejmować i zakładać (to trochę uciążliwe).

Ocena dodana: 18 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Renata Polska

Hotele w Mołdawii wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Park Lane Hotel

• Pozytywna część opinii

Obsługa pomaga na każde życzenie. Bufet kawa, herbata, słodycze, owoce do dyspozycji gości cały dzień. Okolica doskonała do spaceru i odpoczynku, a do centrum tylko 10 minut piechotą. Dekoracje na granicy kiczu, ale czysto i przestronnie.

Brak lodówki w pokoju.

Ocena dodana: 7 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    jacekplacek Polska

• Pozytywna część opinii

Gościu jest z Włoch, więc jak ktoś mówi po włosku, to może dogadać się z nim w tym języku :) Blisko do centrum, czysto, nic tylko brać :P Ważne jest przeczytać wiadomość od Rubensa, bo tam pisze dokładnie jak dojść!

Śniadanie mogło by być rozbudowane - dżem i masło do chleba to za mało ;P

Ocena dodana: 15 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Anonimowy Polska

Hotele w Mołdawii wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Central Apartment Romantica

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Idealna lokalizacja, kliniczna czystość. Winda. Bardzo miła obsługa.

• Negatywna część opinii

Brak kubków tylko 3 małe filiżanki i jeden kieliszek. Brak mikrofali.

Ocena dodana: 19 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Wojciech Polska
  • Apartament Alba Iulia

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Nowy czysty apartament z dużą ilością miejsca i klimatyzacją.

Ocena dodana: 20 września 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    Makapaka Polska
  • Park Lane Hotel

Brak lodówki w pokoju.

Ocena dodana: 7 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    jacekplacek Polska
  • Thomas Albert

• Pozytywna część opinii

Hotel super. Bardzo czysty i obsługa ok. Śniadania bardzo dobre. Kameralnie i wszystko nastawione dla klienta. Hotel nowy. Recepcja pomagająca rozwiązać każdą zachciankę. Prowiant w dniu wyjazdu. Spacerkiem do centrum ok 15 minut.

Wszytko było super.

Ocena dodana: 8 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
  • Apartment Vip Balka

Tyraspol, Mołdawia

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Mimo dotarcia do obiektu ok 1 w nocy właściciel czekał na nas z kluczami. Apartament bardzo czysty, przestronny i funkcjonalny. Polecam.

Ocena dodana: 23 września 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    Julia Polska