Czarnogóra Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Czarnogórze

• Motel Ajana

Ulcinj, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Obiekt nowy super wielkie i wygodne łóżko, spokojna okolica, a na koniec właściciel zaproponował jedną noc extra gratis. Bardzo bardzo miło

• Negatywna część opinii

Czasami przytykał się prysznic, ale zupełnie nie miało to wpływu na całokształt pobytu

Gabriel Polska
  • Apartmani Zecevic

• Pozytywna część opinii

Wszystko:) miły właściciel, można było się dogadać po angielsku. Spokojna okolica, parking przy apartamencie.

Adam Polska
  • Guest House Durmitor Paradise

Žabljak, Czarnogóra

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Wspaniali właściciele, pomocni z niczym nie było problemu. Pyszne śniadania :-) super lokalizacja, czysto schludnie komfortowo. Wielkie wygodne łóżko :-) Pozdrawiam

• Negatywna część opinii

Jedną łazienka na trzy pokoje trochę malo

Gabriel Polska
  • Radonjić Apartments

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobry kontakt z gospodarzem, widać było dbałość o nasze zadowolenie z pobytu mimo, że byliśmy tylko na jedną noc. Byliśmy bardzo zadowoleni z noclegu.

• Negatywna część opinii

Straszliwie skrzypiące łóżka. Łazienka wymaga większej dbałości i wyposażenia (spadająca zasłonka, mop).

Łukasz Polska
  • Apartment Mirjana

Kotor, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Gospodyni bardzo gościnna i serdeczna. Fantastyczny widok z tarasu, również po zmroku. Do Starego Miasta ok 8 km ale dojazd nie jest problemem - polecam taxi - koszt 4 Euro. Blisko sklep spożywczy z dobrym pieczywem. Plaża w odległości 5 min spacerkiem. Cicha i spokojna okolica. Pobyt wspominamy bardzo miło. Polecam.

Ocena dodana: 23 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Krzysztof Polska
  • Apartments Villa Relax

Petrovac na Moru, Czarnogóra

Średnia ocena: 7,3

Widok z okna na morze.

• Negatywna część opinii

Daleko do centrum brak w pobliżu sklepu,strome zejście do plaży i do centrum.Cena za pokój według mnie za wysoka.

Ocena dodana: 24 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Elzbieta Polska
  • Apartment Rachel

Petrovac na Moru, Czarnogóra

• Pozytywna część opinii

Wraz z rodziną jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Apartamencie. Dobra lokalizacja. Apartament znajduje się około 10 min od plaży. Mieszkanie wyglądało jak na zdjęciach - wszystko zgodnie z opisem. Przemiła Pani Właściciel przygotowała apartament perfekcyjnie, nic w nim nie brakowało. W czasie pobytu zawsze służyła pomocą. Polecam!

• Negatywna część opinii

Apartament dysponuje podziemnym parkingiem. Niestety większym samochodem z niskim zawieszeniem nie można do niego wjechać, gdyż zjazd do garażu jest zrobiony pod zbyt dużym kątem. Na szczęście można zaparkować na chodniku przy budynku.

Daniel_e_84 Polska
  • Apartments Sija

Ulcinj, Czarnogóra

• Pozytywna część opinii

Stosunek jakości do ceny naprawdę wspaniały :) gospodarz miły, pomocny. Okolica na plus, cicho i spokojnie, a jednocześnie wystarczająco blisko centrum jeśli ma się ochotę na nocne życie :) do plaży 10 minut na nogach. W okolicy mnóstwo restauracji, sklepy są blisko. Jeśli chodzi o sam pokój, to za taką cenę można mi wrażenie, że wygrało się wakacje :D polecam gorąco!

Paulina Polska
  • Nautilus Apartments

Dobra Voda, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Bardzo ładne apartamenty. Przestronne, ładnie wyposażone. Piekny widok na morze, bardzo dobre i urozmaicone śniadania.

• Negatywna część opinii

Z łazienek wydobywał się nieprzyjemny zapach. Jednak nie był to wielki problem.

Jarosław Polska
  • Ivanovic residences

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Sympatyczni gospodarze, wygodne łóżko, blisko do plaży.

• Negatywna część opinii

Ściany działowe mogłyby być nieco grubsze.

Piotr Polska

Hotele w Czarnogórze wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Apartments Seaside Baosici

Herceg-Novi, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Właściciele, widoki, komfort i czystość perfekcyjna. Miejsce przepiękne zwłaszcza na jesieni gdzie jest już spokojnie. Na prawdę polecam. Do tego właściciele zaskakiwali nas cały czas takim drobiazgami jak winko lub placuszki domowe. Bardzo miło i smacznie. Jeszcze raz polecam. :) The owners, views, comfort and cleanliness was perfect. Place beautiful especially in the fall. I really recommend. The owners gave us wines for first day and homemade pancakes next day. It was very nice and tasty. Once again, I recommend. :)

Ocena dodana: 31 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    enter4x4 Polska
  • Apartmani Centar Igalo

Herceg-Novi, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Świetne miejsce, bardzo czysto, super gospodarz, polecam

Ocena dodana: 5 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Elżbieta Polska
  • Apartmani Art Karampana

Kotor, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Przemiły, fantastyczny Gospodarz! Bardzo komfortowy i wygodny apartament.

Ocena dodana: 31 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Joanna Polska
  • Hotel Sokoline

Danilovgrad, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Nowy hotel z uprzejmą obsługą i fenomenalnym widokiem! Polecam.

Ocena dodana: 11 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Przemysław Polska