Czarnogóra Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Czarnogórze

• Arabela Apartments

Sveti Stefan, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,5

Wyposażenie Widok Obsluga Przyjazny gospodarz

• Negatywna część opinii

Dużo schodów ale się przyzwyczailiśmy

PAWEŁ Polska
  • apartmani MM

Budva, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Studio z prywatną łazienką, aneksem kuchennym i balkonem bardzo nam się podobało :) Właściciele, to bardzo sympatyczni i gościnni ludzie :) Pozdrawiamy serdecznie :) Polecamy to miejsce :)

Wioleta Polska
  • Old Town Center

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Klimat apartamentu zharmonizowany z całym Starym Miastem . Rewelacyjne położenie w sercu Starówki pozwala poczuć klimat Kotoru . Bardzo przyjemna i pomocna Właścicielka .

Magdalena Polska
  • Vladimir apartman

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Obiekt idealny dla osób które aktywnie spędzają dzień a na wieczór/noc potrzebują miejsca do odpoczynku przed następną dzienną wyprawą. Do miasta Kotor jest kawałem i trzeba być mobilnym ażeby móc w pełni korzystać z uroków najbliższej okolicy. W pobliżu jest parę miejsc gdzie można zanurzyć się w czystych wodach Zatoki Kotorskiej. Dla mnie miejsce warte swojej ceny, nie zależało nam na luksusach i ten obiekt spełnił moje (i nie tylko) oczekiwania. W mieszkaniu był swobodny dostęp do internetu.

Ocena dodana: 24 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Arkadiusz Polska
  • Apartments MilaMi

Tivat, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Przepiękny widok z okien i balkonu na zatokę i góry wokół niej. Bardzo miła, kontaktowa i pomocna włascicielka obiektu. Apartament jest nowoczesny ze wszystkimi udogodnieniami, mielismy do dyspozycji nawet pralnie.

• Negatywna część opinii

bardzo stromy podjazd do budynku

Robert Polska
  • Žabljak City Center Apartments

Žabljak, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Žabljak City Center Apartments są położone w centrum Žabljaka ale w bocznej ulicy, dlatego jest bardzo cicho i spokojnie. Super właściciel Rajko oraz panie z personelu – Sandra i Katia. Rajko potrafi wszystko załatwić i zaplanować nasz pobyt. Swoim jeepem Rajko przewiózł nas przez 7 punktów widokowych wokół Durmitoru. (Jeep Safari Ring Durmitor – polecam!!!) Polecam także przejazd do mostu na Tarze, gdzie można skorzystać z tyrolki. Polecam tę dłuższą! Można też pojechać z Rajko nad Jezioro Pivsko. W ofercie Rajko ma też: rafting na rzece Tara oraz kanioning. Można wypożyczyć też rowery. Bardzo pyszne śniadania, lunche i kolacje przygotowywane przez Sandrę i Katię. Dziewczyny pomogły mi w organizacji urodzin ojca, a Sandra zrobiła torcik! Rajko i dziewczyny częstują rakiją i piwem, aż ciężko odmówić ;)

Krzysztof Polska
  • Apart Hotel Sun Village

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Przestronny apartament, ładny kompleks, czysty basen.Byliśmy miło zaskoczeni.

Krzysztof Polska
  • Apartments Angelina

Budva, Czarnogóra

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Fajne, kameralne miejsce do wypoczynku, po latach spędzonych w dużych hotelach All-inclusive gdzie ciężko znaleźć wolny leżak przy basenie zdecydowanie dobry wybór dla kogoś kto chce odpocząć w spokoju. Większość czasu gdy byliśmy z rodziną na basenie byliśmy tam całkowicie sami (druga połowa sierpnia). Czysto, zero problemu z zaparkowaniem auta (spory parking obok obiektu), blisko sklep spożywczy czynny 24h, plaża też blisko (5 min spacerkiem)

• Negatywna część opinii

Zdecydowanie brak drobnych lecz bardzo ułatwiających pobyt rzeczy, w łazience zero wieszaczka gdzie można by powiesić ręcznik, czy choćby miejsca na mydło pod prysznicem. Kontakty (plastiki od nich) w łazience odpadły po jednym użyciu. Tylko jedna szafa na rzeczy w apartamencie 2-pokojowym co dla 3-osobowej rodziny było wyzwaniem :)

Ocena dodana: 25 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Paweł Polska

Hotele w Czarnogórze wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Apartments Seaside Baosici

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Właściciele, widoki, komfort i czystość perfekcyjna. Miejsce przepiękne zwłaszcza na jesieni gdzie jest już spokojnie. Na prawdę polecam. Do tego właściciele zaskakiwali nas cały czas takim drobiazgami jak winko lub placuszki domowe. Bardzo miło i smacznie. Jeszcze raz polecam. :) The owners, views, comfort and cleanliness was perfect. Place beautiful especially in the fall. I really recommend. The owners gave us wines for first day and homemade pancakes next day. It was very nice and tasty. Once again, I recommend. :)

Ocena dodana: 31 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    enter4x4 Polska
  • Apartmani Centar Igalo

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Świetne miejsce, bardzo czysto, super gospodarz, polecam

Ocena dodana: 5 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Elżbieta Polska
  • Apartmani Art Karampana

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Przemiły, fantastyczny Gospodarz! Bardzo komfortowy i wygodny apartament.

Ocena dodana: 31 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Joanna Polska
  • Hotel Sokoline

Danilovgrad, Czarnogóra

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Nowy hotel z uprzejmą obsługą i fenomenalnym widokiem! Polecam.

Ocena dodana: 11 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Przemysław Polska