Smještaj Letovi Najam auta Taksi iz/do zračne luke

Nedavne recenzije hotela na Malti

• Sliema Chalet Hotel

Prosječna ocjena gostiju: 7,4
    • Pozitivni dio recenzije

Lolacija je dobra, jer iz Slieme sve je blizu. Stanica je bukvalno ispred hotela. Osoblje sa recepcije veoma ljubazno.

• Negativni dio recenzije

7 ili 8 soba ima po spratu, samo tri gledaju na more, ostale u zidove i kanalizacione cevi i bukvalno ne vidite sunce iz sobe. Hotel je veoma star, kao i inventar. Svuda se oseti vlaga i dotrajalost.

Datum recenzije: 15. rujna 2018. Boravak: rujan 2018.
    Sasa Srbija
  • NSTS Campus Residence and Hostel

Msida, Malta

Prosječna ocjena gostiju: 6,8
    • Pozitivni dio recenzije

Dobra lokacija, apartman je bio dobar za taj novac. Cisto i uredno.

• Negativni dio recenzije

Komarci i mravi u sobi. Nedovoljna posjećenost spremačice u sobama zbog smeća.

Datum recenzije: 23. rujna 2018. Boravak: rujan 2018.
    Mungi Hrvatska
  • Sunflower Hotel

St Paul's Bay, Malta

Prosječna ocjena gostiju: 7,6
    • Pozitivni dio recenzije

Cisto i mirisno. Osoblje susretljivo i na usluzi. Cijena bara dobra i palac gore za happy hour akcije

• Negativni dio recenzije

Pool bar i unutarnji bazeni jako hladni. U wellnessu nema sadrzaja.

Datum recenzije: 28. kolovoza 2018. Boravak: kolovoz 2018.
    Svjetlana Hrvatska
  • Isola del Mar

Prosječna ocjena gostiju: 8,3
    • Pozitivni dio recenzije

Položaj objekta u središtu mjesta, a u drugom redu, pa je sve blizu, a bez buke. Sve je u blizini, i restorani, i dućan, a naročito autobus pa smo lako išli na izlete u unutrašnjost otoka. Dobar wifi, velik dnevni boravak i dosta mjesta u frižideru. Posebno je za pohvalu usluga prijevoza s aerodroma do Isole del Mar, i natrag, sve dobro organizirano i na vrijeme. Izvrstan domaćin.

• Negativni dio recenzije

U prijavi nisam vidjela da kupaonicu i WC dijelimo s drugom sobom, sljedeći ću put tražiti apartman koji ne dijeli te prostore. Dobili smo samo dva mala ručnika, pa je dobro da smo imali svoje. Televizija je kodirana pa nismo mogli gledati, a zanimalo nas je vidjeti lokalni tv-program i slušati malteški. Ostalo je sve bilo OK.

Datum recenzije: 16. rujna 2018. Boravak: rujan 2018.
    Diana Hrvatska
  • Sweet Home Malta

Prosječna ocjena gostiju: 9
    • Pozitivni dio recenzije

Lokacije je dobra, iako je soba odmah na cesti u prizemlju pa se lagano dođe do Vallette.

• Negativni dio recenzije

Nema stola niti ičeg sličnog na čemu bi se moglo jest. Ulica okolo je glasna. Bilo bi dobro kada bi bio koji tanjur. Soba nije baš za provoditi vrijeme.

Datum recenzije: 3. listopada 2018. Boravak: rujan 2018.
    Tena Hrvatska
  • Seagull II Luxury Historic Static Charter

Birgu, Malta

Prosječna ocjena gostiju: 9,7

👍👍👍

Datum recenzije: 3. listopada 2018. Boravak: listopad 2018.
    Juroslav Hrvatska
  • VBL - Hostel Accommodations

Valletta, Malta

Prosječna ocjena gostiju: 6,9
    • Pozitivni dio recenzije

Strateska prednost je lokacija smještaja.

Datum recenzije: 9. listopada 2018. Boravak: listopad 2018.
    Ivona Hrvatska
  • Blubay Apartments by ST Hotels

Prosječna ocjena gostiju: 7,6
    • Pozitivni dio recenzije

Apartman i svo osoblje, recepcija i gospođe koje su održavale čistoću su bile fenomenalne, ljubazne i izuzetno uslužne i susretljive. Jedina primjedba je bila na goste koji su boravili u apartmanu do nas i ispod nas, iz razloga što su cijelu noć bili izuzetno bučni, iako smo ih osobno i putem Vašeg osoblja zamolili da se utišaju tijekom noćnih sati, ali ta molba je ostala ne uslišena. Predlažem da goste smještate u svoje objekte prema dobnoj skupini. Bez obzira na ovu kritiku, prilikom sljedećeg posjeta Malti, svakako ćemo za smještaj odabrati Vaše usluge.

• Negativni dio recenzije

gosti koji su boravili u apartmanu do nas i ispod nas, iz razloga što su cijelu noć bili izuzetno bučni, iako smo ih osobno i putem Vašeg osoblja zamolili da se utišaju tijekom noćnih sati, ali ta molba je ostala ne uslišena.

Datum recenzije: 10. listopada 2018. Boravak: rujan 2018.
    Branimir Hrvatska
  • St George Central

Santa Venera, Malta

Prosječna ocjena gostiju: 8,1
    • Pozitivni dio recenzije

Ukoliko je nešto nedostajalo u sobi vlasnik bi odmah došao i donio potrebno.

• Negativni dio recenzije

Trebao bi netko od osoblja biti cijelo vrijeme u objektu na raspolaganju gostima

Datum recenzije: 14. listopada 2018. Boravak: listopad 2018.
    Anonimno Hrvatska
  • The Seafront Tower Suites

Prosječna ocjena gostiju: 7,4
    • Pozitivni dio recenzije

Datum recenzije: 17. rujna 2018. Boravak: rujan 2018.
    Anonimno Kolumbija

Hoteli na Malti koje su visoko ocijenili gosti koji govore hrvatski

• Park Hotel and Apartments

Prosječna ocjena gostiju: 6

Jako dobra lokacija!

• Negativni dio recenzije

Slab wifi te i kad smo kupile internet nismo ga mogle koristiti. Voda u bazenu dugo stoji i nije čista.

Datum recenzije: 25. siječnja 2017. Boravak: siječanj 2017.
    Josipa Hrvatska
  • Grand Hotel Excelsior

Valletta, Malta

Prosječna ocjena gostiju: 8,6
    • Pozitivni dio recenzije

hotel je prekrasan. osoblje ljubazno. doručak perfektan, lokacija hotela odlična. oduševljeni smo uslugom sobarica. trudile su se da ništa ne nedostaje u sobi. čista 10.!

• Negativni dio recenzije

Datum recenzije: 27. siječnja 2017. Boravak: siječanj 2017.
    Midhad Bosna i Hercegovina