Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Malta Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov na Malte

• NSTS Campus Residence and Hostel

Msida, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 6,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Páčila sa mi poloha ubytovania.Blízko spojov na mhd. Ústretový personál.Praktické a čisté ubytovanie.

Linda Slovensko
  • Alexandra Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Perfektná poloha, čistota, ochotný personál, dobrý pomer medzi cenou a poskytnutou službou

• Negatívna časť hodnotenia

Ponuka raňajok bola každý deň rovnaká.

Jozef Slovensko
  • Seashells Resort – AX Hotels

St Paul's Bay, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Krásny výhľad na more. Čisto v celom hoteli. Ochotný personál ,vždy poradil keď sme potrebovali. Každý deň bola izba uprataná. Raňajky,obedy,večere vynikajúce. Vždy si bolo z čoho vyberať. Príjemná obsluha. Blízko autobusová zastávka ,čo sme veľmi ocenili keďže sme každý deň niekam cestovali.

• Negatívna časť hodnotenia

Posteľnú bielizeň a uteráky bolo cítiť octom, chápem že to používali ako dezinfekciu ale bolo to dosť cítiť ,hlavne uteráky. Chladnička na izbe fungovala veľmi slabo ,naštastie klimatizácia bola na izbe a mali sme v izbe príjemný chládok takže do chladničky sme nepotrebovali nič dávať.

Ohodnotené: 10. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Nikoleta Slovensko
  • Id-Dwejra House St. Julians

Is-Swieqi, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 7,1

Poloha, vybavenie, cistota

• Negatívna časť hodnotenia

Ziadna klima, chybali sietky na oknach, takze tam bolo strasne vela komarov

Ohodnotené: 14. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Silvia Slovensko
  • Paradise Bay Hotel

Mellieħa, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 7,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Nábytok v hoteli je síce starší, no hotel je pekný. Pokojné prostredie. Dobré autobusové spojenia. Blízko na Comino a Gozo. Hotelová pláž je malá, no skoro stále prázdna, nebolo núdzu o letátka a slnečníky. V blízkosti asi pol kilometra je ďalšia pláž Paradise Bay - na tej si musíte platiť za lehátka, slnečníky. Strava bola chutná. Ľudia v hoteli milí, nevtieraví. V neďalekom meste Mellieha si viete nakúpiť jedlo a vodu, v prípade ak nemáte zaplatený all inclusive. V bazénoch je slaná voda. V hoteli neboli Rusi :), zvyčajne nemecká, rakúska klientela. Za 8 €/spiatočne/dospelá osoba sa viete loďkou z hotelovej pláže dostať na ostrov Comino, na ktorom odporúčam ísť nie na Blue Lagoon ale kúsok ďalej do Crystal Lagoon, kde je oveľa menej ľudí a dobré možnosti na šnorchlovanie v lagúne aj v jaskynkách.

• Negatívna časť hodnotenia

jedine výmena nábytku za novší

Ohodnotené: 12. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Peter Slovensko
  • be.HOTEL

Priemerné skóre hodnotenia: 7,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Na raňajkách sme si pochutili, personál bol usmievavý. No ubytovali nás do krásnej izby na 10.podlaží s neskutočným výhľadom na San Juliens. Izba bola rovno pod balkónom, sem tam nám stekala voda na terasu :) celé 10.poschodie smrdelo plesňou :) :) :! Inak ubytovanie bolo perfektné, umiestnenie hotela rovno pri Pacewille - dokonalé pre mladých. Keď si odmyslím plesnivú stenu pod bazénom, a nerugulovateľnú klímu v noci v izbe. Odporúčam. Bazén na samom vrchu hotela, ten výhľad, servis, všetko TOP.

Ohodnotené: 13. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Linda Slovensko
  • Portside Lodge

Marsaskala, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1

vybavenie ubytovania

• Negatívna časť hodnotenia

výhľad a pach izby (pravdepodobne sa málo vetrá)

Ohodnotené: 14. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Gabriela Slovensko
  • Sweet Home Malta

Il-Gżira, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dobra slusna lokalita, dostupnost k restauraciam a obchodom. Dobra komunikacia s ubytovanim.

• Negatívna časť hodnotenia

Byvali sme v inej ako hlavnej budove ubytovania, na izbe nebol trezor ako pisali v popise. Boli tam sice skrine a zasuvky, ale boli zamknute, cize sme si nemali kam odlozit veci, vsetko sme mali pohadzane kade tade. Pred izbou na ceste (asi 3 metre vzdusnou ciarou od postele) bol kanal s poklopom, cez ktory preslo nakladne auto, tak som myslel ze je zemetrasenie. V izbe za 3 dni nasho pobytu neoblo upratane, alebo vynesene odpadky.

Zdenek Slovensko
  • Ghajn Damma

Xagħra, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 9,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Vyborne zariadenie, splna vsetky potreby. Majitel je perfektny a ochotny, vyborna komunikacia!

• Negatívna časť hodnotenia

Skreslena fotka pri vyhlade z izby smerom na cestu. Doplatok za klimatizaciu (6€/noc)

Peter Slovensko
  • Marsalforn Studio

Marsalforn, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Super ubytovanie na ostrove Gozo , dobrá poloha , tiché miesto , odporučam :)

Radoslav Slovensko

Vysoko hodnotené hotely na Malte s hodnoteniami napísanými v slovenčine

• Relax Inn Hotel

St Paul's Bay, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 7,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Bazén na streche hotela, výťah, dobrá celková poloha v rámci ostrova i mesta. Izba OK, príjemná bola klimatizácia, závesy a malý balkón, kde si môžu posedieť 2 ľudia - ak máte izbu na posledných dvoch poschodiach, tak aj s výhľadom na vstup do St.Paul's Bay, kde občas prejde loďka - nižšie sa dívate na okolité budovy a strechy tých menších). Hotel je asi 100 m od centrálneho námestia mesta Bugibba s mestskou promenádou, skalnatými plážami a množstvom podnikov v okolí (ale nie tak blízko, aby Vás príliš rušili - na izbe sme počuli pri otvorenom okne hudbu z jedného baru, ktorá ale po 22:00 utíchla). Asi 4 autobusové linky majú zastávky do 200m, ostatné do 1km.

• Negatívna časť hodnotenia

Pôvodne hotel ponúkol izbu s poškodenými balkónovými dverami. Hneď po príchode ponúkol recepčný náhradu vyššej kategórie (výhľad na more), za ktorú sme si ďalšie noci už ale priplatili asi EUR 5 na noc, lebo sme odmietli navrhovanú alternatívu opravy počas nášho pobytu. Vchod hotela je na rušnej úzkej ulici, kde bol v okolí neporiadok. Skalnaté pobrežie v Bugibbe nie je príliš vhodné na kúpanie, hlavne pri väčších vlnách. Ideálne je odviezť sa (napr. 20 min autobusovou linkou 223) do zátok Golden Bay a Ghajn alebo potom ďalším autobusom 101 do Gnejna Bay.

Ohodnotené: 24. septembra 2016 Termín pobytu bol august 2016
    Matej Česká republika
  • Grand Hotel Excelsior

Valletta, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 8,6

Poloha hotela je výborná

• Negatívna časť hodnotenia

Ocenili by sme v budúcnosti raňajky na vonkajšej terase a lepší vstup do mora z pláže.

Ohodnotené: 30. septembra 2016 Termín pobytu bol september 2016
    Jozef Slovensko
  • Blubay Apartments

Il-Gżira, Malta

Priemerné skóre hodnotenia: 7,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Čistota, veľmi slušná a komplexná ponuka raňajok. Výborný hotel pre rodiny s deťmi, alebo starších manželov.

• Negatívna časť hodnotenia

Odhlučnenie vstupných dverí hotelovej izby. To je problém prakticky všetkých priemerných hotelov. Večer hosťa zobudí niekto, kto neskoro ide spať, často v prehnane veselom stave, búcha sa dverami a je hluk, ráno budí hotelový personál, pretože začína upratovať a hlukom budia hostia, ktorí odchádzajú. Druhé dvere v chodbe by tento problém spoľahlivo vyriešili. Ale to je iba v cca 5% hotelov strednej triedy.

Ohodnotené: 22. októbra 2016 Termín pobytu bol október 2016
    Andrej Slovensko