Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Maledivy Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování Na Maledivách

• Summer Island Maldives Resort

• Pozitivní část hodnocení

Velmi mily personal, peclivy pristup, velmi profesionalni, pravidelne udrzovane okoli, aktivity, vyborna kuchyne, cistota

Hodnocení napsáno: 16. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Hana Česká republika
  • Amazing View Guest House

Průměrné hodnocení: 9,1
    • Pozitivní část hodnocení

Úžasná lokalita, a tim myslím nejen ostrov, ale i vlastní ubytování. Všude čisto, funkční klimatizace, skvělé jídlo, nádherné posezení v zahradě, ale především vstřícný, usměvavý a přátelský personál. Člověk měl pocit, že přijel ke svým dlouholetým přátelům. Příště žádné cestování po Maledivách a zůstaneme tu na celý pobyt.

• Negativní část hodnocení

Naprostou všechno bylo skvělé.

Hodnocení napsáno: 26. července 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Laďka Česká republika
  • Triton Beach Hotel & Spa

Průměrné hodnocení: 9,2
    • Pozitivní část hodnocení

Velmi dobrá poloha hotelu, pár metrů od pláže, výlety od hotelu super, zapůjčí vám vybavení na šnorchlování, pokoje jinak velmi pěkné, využili jsme i běhací pás, k dispozici kulečník, stolní fotbálek, chod recepce bez problémuů, zařídí příjezd a vaše vyzvednutí i odjezd na letiště

• Negativní část hodnocení

Velmi tvrdé matrace a personál v restauraci je otravný, stejné jídlo vypadá pokaždé jinak, strašný smrad odpadu v koupelně

Hodnocení napsáno: 18. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Elmyra Česká republika
  • Arena Beach Hotel

• Pozitivní část hodnocení

Byly jsme ze vším maximálně spokojený, usměvavý a sympatický personál, bohatý výběr jídla. Pokoje každý den uklízení, doplňovaly vodu a kafe zdarma. Pro nás přijeli na letiště a taky nás odvezli zpět na letiště za poplatek.

Všechno se nám líbilo.

Hodnocení napsáno: 11. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Mirek Česká republika
  • h78

Průměrné hodnocení: 8,3

Kousek od letiště v Male

• Negativní část hodnocení

V Hulhumale jsme byly jen 4 dní, všude bordel, pláž pro turisty taky nic moc, žádné lehátka, odpadky kolem,

Hodnocení napsáno: 19. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Mirek Česká republika
  • Paradise Island Resort & Spa

Průměrné hodnocení: 8,7
    • Pozitivní část hodnocení

Přívětivý personál Nádherná, čistá pláž, kde je liduprázdno a klid Ideální místo hodit starosti všedních dnů za hlavu Možnost upgrade (z bungalovu na pláži do vodní/haven vily nebo do haven/ocean suite) na místě za výhodných podmínek Při nedostupnosti late check-out možno využít pokoje v zahradní vile za $50

• Negativní část hodnocení

Omezení all inclusive na vybrané nápoje (nápoje Coca Cola Co., džusy, káva - ne espresso apod., vybrané koktejly, vybraný tvrdý alkohol) Pikantnější kuchyně, což je dáno tím, že většinu klientely tvoří Indové

Hodnocení napsáno: 7. července 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Petr Česká republika
  • White Sand Dhigurah

Dhigurah, Maledivy

Průměrné hodnocení: 9,3
    • Pozitivní část hodnocení

Vynikající snídaně, užasné čisté pokoje. Užili jsme si naprosto dokonalý týden.

Hodnocení napsáno: 15. července 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Adéla Maledivy
  • Kaani Beach Hotel

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Vybavení pokoje a úklid na jedničku. Krásná terasa na streše, ale neudržovaná, evidentně tam nikdo nechodí.

• Negativní část hodnocení

Snídaně poměrně chudá, čas strávený v restauraci znepříjemňovaly mouchy, takže člověk snídani zhltne a jde raději hned pryč. O lehátka na bikini beach si musíte říkat, jsou bezplatné, jinak na samotné pláži se za lehátka vybírá poplatek. A pozor na padající kokosy na pláži, evidentně nikdo neudržuje. Pobyt nám znepříjemňoval hluk z rozestavěných hotelů a motorky místních. Když bych jela příště, rozhodně si připlatím za resort, obydlený ostrov místními už nikdy.

Hodnocení napsáno: 16. července 2018 Termínem pobytu byl červen 2018
    Hana Česká republika
  • Vakarufalhi Island Resort & Spa

Dhangethi, Maledivy

Průměrné hodnocení: 9,3
    • Pozitivní část hodnocení

Nádherné místo, úžasný podmořský život, neskutečné množství ryb. Velmi dobrý servis, perfektní kuchyně, velké variabilita a velmi dobrá kvalita pokrmů.

Hodnocení napsáno: 30. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Jaroslav Česká republika
  • Mala Maldives Dhangethi

Dhangethi, Maledivy

• Pozitivní část hodnocení

Všechno od nadher ostrova po personál a bajecne vylety za nadherami oceanu

Vše se líbilo

Hodnocení napsáno: 10. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Anonym Česká republika

Dobře hodnocené hotely Na Maledivách s recenzemi v češtině

• LVIS boutique

Průměrné hodnocení: 8,2
    • Pozitivní část hodnocení

Personál velice milí a vstřícný - po dlouhé cestě nám hned podávali občerstvení, poradili se vším, snídani jsme zaspali a přesto nám ji přinesli až do postele, i když už bylo půl dvanácté (půl hodiny před našim check outem), při odjezdu nam zavolali taxi na stanovený čas a dokonce nám ho i zaplatili

• Negativní část hodnocení

Hlučná postel při nočních aktivitách :)

Hodnocení napsáno: 16. listopadu 2016 Termínem pobytu byl listopad 2016
    Nicola Česká republika
  • The Melrose

Průměrné hodnocení: 7,6
    • Pozitivní část hodnocení

Personal OK, čistota ok , na Malé je to urcite dost dobry ale celkove Malé ? Vyhnete se 🤘😄

• Negativní část hodnocení

Celkove cely město dobry to videt jeden den ,ten svět ale pak radsi mam ostrov :) pokoje jsou extrémně male malem jsme se tam zabili 😄

Hodnocení napsáno: 11. února 2017 Termínem pobytu byl únor 2017
    Marie Česká republika
  • Express Inn at Hulhumale

Průměrné hodnocení: 7,5
    • Pozitivní část hodnocení

Perfektní přístup personálu, ubytování do 10 minut a zajištění transferu do přístavu. Výhody 50 metrů od pláže 50 metrů od zastávky MHD Toto ubytování musím doporučit všechno OK.

Hodnocení napsáno: 6. března 2017 Termínem pobytu byl únor 2017
    petros Česká republika

Dobře hodnocené hotely Na Maledivách

• Alimas Inn

Průměrné hodnocení: 9,5
    • Pozitivní část hodnocení

Využil jsem zařízenou kuchyňku do doby než jsem zjistil,že o kus dál je restaurace s výborným jídlem za super ceny. Ubytování i personál v Serene Sky vynikající a Thoddoo mne uchvátilo.

nevím

Hodnocení napsáno: 5. prosince 2016 Termínem pobytu byl prosinec 2016
    Jaromír Česká republika
  • Constance Moofushi Maldives - All Inclusive

Himandhoo , Maledivy

Průměrné hodnocení: 9,7
    • Pozitivní část hodnocení

Dokonalost našeho pobytu se nedá popsat slovy. To člověk musí zažít na vlastní kůži. Hotel plný usměvavých tváří, pohodlí, dobrého jídla a pití a krásné přírody.

• Negativní část hodnocení

Asi jediná věc, kterou bych vytkla je, že pokud nejste kuřák, a chtěli byste sedět u jídla venku nebo u vnějšího okraje restaurace, musíte při jídle kouřit s neohleduplnými kuřáky.

Hodnocení napsáno: 7. prosince 2016 Termínem pobytu byl prosinec 2016
    Denisa Česká republika
  • Maakanaa Lodge

Průměrné hodnocení: 9,4
    • Pozitivní část hodnocení

Blízko letiště, vhodné k přespání před/po transferu do resort. Odvoz z letiště a na letiště zdarma. Hotel vede velmi sympatický manželský pár, který se snaží splnit každé přání. Kolo, snídaně v brzkých hodinách, doporučit se najíst a kam jít vykoupat. Pokoj čistý. Vřele doporučuji.

• Negativní část hodnocení

Hluk v okolí. Tomu se ale nelze vyhnout, na celém ostrově se staví nové budovy.

Hodnocení napsáno: 3. května 2017 Termínem pobytu byl duben 2017
    Dagmar Česká republika
  • Summer inn Thoddoo

Průměrné hodnocení: 9,7
    • Pozitivní část hodnocení

Velmi čisté ubytování, hostitelé se snaží splnit každé přání. Jídlo chutné, personal ochotný, spolehlivý a kdykoli k dispozici. Zapomněla jsem si nabíjecí kabel k iPhonu, během 5 min mi sehnali k zapůjčení od místních. Vyslovila přání odvézt si papáju, během chvilky jsem měla připravené plody jako dárek. Pláž je čistá, v dubnu byla obsazenost tak akorát :-) Nelze srovnávat s resortem, na druhou stranu je zajímavé vidět plantáže s ovocem a způsob života místních. Určitě bychom se chtěli vrátit.

• Negativní část hodnocení

Na ostrově není moc možností zábavy, to není ale chyba ubytovatele.

Hodnocení napsáno: 3. května 2017 Termínem pobytu byl duben 2017
    Dagmar Česká republika