Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Mexiko Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Mexiku

• Hotel Ambassador Mérida

Průměrné hodnocení: 7,9
    • Pozitivní část hodnocení

Zaujala nás prezentace hotelu na Booking.com, realita byla hrozná.

• Negativní část hodnocení

Hotel vypadá v katalogu z venku docela dobře, ale ta hrůza co vás čeká uvnitř. Pokoje jsou staré, špinavé, jsou tam švábi. V jídelně bychom si nedali ani vodu. Za celá léta co cestujeme to bylo nejhorší ubytování jaké jsme viděli! Jelikož jsme přijeli pozdě večer, jednu noc jsme byli nuceni přespat. Šváby jsme našli až druhý den. Poté jsme se přestěhovali do jiného hotelu, měli jsme v Ambasadoru být ještě dvě noci. Po velikých peripetiích nám vrátili peníze za jednu noc místo za dvě noci. Přestěhovali jsme se do hotelu Holiday Inn, kde jsme měli za stejné peníze čisté, perfektně vybavené pokoje s bohatou snídaní a milým personálem. Soňa Vlachová

Hodnocení napsáno: 17. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018

Marek Česká republika
  • Hotel Kavia

Průměrné hodnocení: 8,1
    • Pozitivní část hodnocení

Poměr cena výkon asi nejlepší ubytování v Cancunu, kde jsme byli. Lokalita, je sice dost zvláštní. Hotel je do místní chudší čtvrti, ale v blízkosti dost obchůdků, dost super levných restaurací a tržiště včetně pouličních umělců. Doporučuji!

Hodnocení napsáno: 15. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Tomas Česká republika
  • SUITE 24 Hotel Boutique

Playa del Carmen, Mexiko

Průměrné hodnocení: 7,7
    • Pozitivní část hodnocení

10 minut chůze od hlavní třídy Playa del Carmen. Super poměr cena a výkon. Prostorný a čistý pokoj. Jakuzzi na střeše při západu slunce - příjemný bonus, pouze si musíte půjčit špunt od vířivky na recepci :-)

Snídaně v malinké recepci

Hodnocení napsáno: 15. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Tomáš Česká republika
  • Hotel Suites Ejecutivas

Ciudad Madero, Mexiko

Průměrné hodnocení: 8,1

Milý personál, bazének.

• Negativní část hodnocení

Hlučná stará klimatizace, jeden velký a jeden malý ručník pro dvě osoby, téměř nefunkční Wi-Fi, žádný výběr na snídani.

Hodnocení napsáno: 17. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
  • Hotel El Molino

Río Verde, Mexiko

Průměrné hodnocení: 9,1
    • Pozitivní část hodnocení

Bezpečné místo s krásnou zahradou, volejbalovým hřištěm, bazénem, kulečníkem a grilem. Milá paní domácí, která nám v průběhu ubytování řekla vše o historii budovy hotelu - bývalého mlýna na třtinu.

• Negativní část hodnocení

V průběhu našeho pobytu měl kuchař volno, a tak jsme si nemohli dát večeři. Celkem nic zajímavého v okolí.

Hodnocení napsáno: 18. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
  • Balu Hostel

Isla Mujeres, Mexiko

Průměrné hodnocení: 7,4
    • Pozitivní část hodnocení

Hostel je jen par desitek metru od ferry.

• Negativní část hodnocení

Pokoj pro 10 lidi by si zaslouzil urcite vice, nez 1 sprchu a 1 zachod a zaroven by tato jedna koupelna mohla byt uklizena vicekrat, nez jednou denne nebo by alespon mel byt k dispozici mop.. Dalsim nedostatkem byla nefunkcni klimatizace! 2 male vetraky pro pokoj s 10 postelema? Snidane byla velmi prosta a spise nedobra a urcite cloveka nezasytila. V hostelu se poradaji ruzne akce a koncerty, takze to neni misto pro klidny spanek. Vse by asi clovek vnimal pozitivneji, kdyby v hostelu pracoval alespon jeden prijemny a ochotny clovek, ale jak slecny, co se stridaly na recepci, tak pani pripravujici snidane, byly ty nejmene pratelsti lide na celem ostrove.

Nikola Česká republika
  • Hotel Amor y Paz - Adults Only

Real de Catorce, Mexiko

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Skvělé místo v centru, hezké stylové zařízení pokojů, pěkný výhled z terasy hotelu.

• Negativní část hodnocení

Ubohá snídaně, v pokoji bylo docela chladno.

• The Royal Caribbean - An All Suites Resort

• Pozitivní část hodnocení

Skvělé prostředí, super animační programy!

Hodnocení napsáno: 21. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Andrea Česká republika
  • La Diosa Kali Beach Front Hotel

Holbox Island, Mexiko

Průměrné hodnocení: 7,6
    • Pozitivní část hodnocení

Perfektní lokalita, přímo před molem odkud se vyráží na výlety, hned na pláži, v těsné blízkosti obchodů a restaurací! Perfektní cena/kvalita! :) Jednoduché a čisté pokoje, supr snídaně.:)

Hodnocení napsáno: 21. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Andrea Česká republika

Dobře hodnocené hotely v Mexiku s recenzemi v češtině

• Mango Tulum Hotel

Tulum, Mexiko

Průměrné hodnocení: 9
    • Pozitivní část hodnocení

Servis hotelu je nadstandardní, nad rámec nabízených služeb. Česky mluvící manažerka hotelu se nám velmi ochotně věnovala po celou dobu pobytu a poradila nám s výlety, nákupy a se vším, co jsme mohli potřebovat. Během pobytu je k dispozici káva, studená a teplá pitná voda z barelu, mísa ovoce. Personál je velmi ochotný. Hotel je situován na klidném místě kousek od hlavní křižovatky. Nejbližší obchody a restaurace cca 50 m, živější třída je vzdálena asi 300 m od hotelu. Pláž je vzdálená asi 5 km. Můžete se na ní dostat vozem (měli jsme vůz z půjčovny), nebo si lze zapůjčit kola a pohodlnou cestou na pláž dojet. Doporučila bych pláž Paraiso. Za 150-200 pesos si můžete pronajmout slunečník + lehátka + stůl + židle. V blízkosti se nachází vykopávky v Tulumu. Tento areál je opatřen popiskami jednotlivých budov a prostorů, takže se budete dobře orientovat. Naplánujte si na prohlídku 3-4 hodiny a nezapomeňte si s sebou vzít plavky, abyste se osvěžili na pláži přímo pod ruinami.

Hodnocení napsáno: 15. listopadu 2016 Termínem pobytu byl listopad 2016
    Eva Česká republika
  • Sina Suites

• Pozitivní část hodnocení

Byla to úžasná dovolená. Hotel má starší vybavení, ale přesto je apartmán prostorný a pohodlný. Měli jsme ubytování v přízemí, s čímž jsme byli naprosto spokojeni, protože jsme měli výhled a vstup do zahrady. Když jsme chtěli k bazénu a k baru, tak jsme to nemuseli obcházet. Hotel je situován v pěkné lokalitě Zony Hotelery, který je cca 20 - 30 minut pěšky, s malými dětmi, od jedné z nejhezčích pláží celého Cancúnu nebo cca 10 minut autobusem. Jídlo v restauraci je výborné..

• Negativní část hodnocení

Snídaně byly velmi omezené v poměru cena a kvalita. Kuchyňka byla vybavena pouze lednicí, překapávačem, talíři a hrníčky pro 3 osoby. Na druhou stranu jsme si jeli odpočinout, takže vlastně velká výhoda ;-)

Hodnocení napsáno: 11. prosince 2016 Termínem pobytu byl prosinec 2016
    Klára Česká republika
  • Hotel Doralba Inn Chichen

Chichén-Itzá, Mexiko

Průměrné hodnocení: 7,7
    • Pozitivní část hodnocení

Snídaně dostačující (klasika vajíčka , ovoce, pití), hotel na bezvadném místě vše potřebné funkční a bez komplikací. V pokoji větrák i klima, sítě proti moskytům.

• Negativní část hodnocení

bez připomínek, jen druhý (přírodní) bazén nebyl funkční

Hodnocení napsáno: 18. prosince 2016 Termínem pobytu byl listopad 2016
    Martin Česká republika
  • Hotel Doralba Inn

Průměrné hodnocení: 8
    • Pozitivní část hodnocení

Pokoje pohodlně a vkusně zařízené, s klimatizací a každodenním úklidem - měli jsme typ Superior. V hotelu bazén, velmi ochotný personál, čistota.

Vše OK.

Hodnocení napsáno: 26. února 2017 Termínem pobytu byl únor 2017
    Alena Česká republika
  • La Casa de las Lunas

Chichén-Itzá, Mexiko

Průměrné hodnocení: 8,9
    • Pozitivní část hodnocení

Příjemné prostředí. Ochotný personál, pohodlí, čistota.

Hodnocení napsáno: 2. března 2017 Termínem pobytu byl únor 2017
    Jan Česká republika
  • Hotel Reforma

Průměrné hodnocení: 7,9
    • Pozitivní část hodnocení

Skvělá poloha v centru města, krásná historická budova. Parkování u hotelu.

• Negativní část hodnocení

Pokoj bez okna, velmi staré zařízení, do postele nám padala omítka ze stropu. Koupelna příšerná, pamatovala možná ještě Corteze.

Hodnocení napsáno: 19. března 2017 Termínem pobytu byl únor 2017
    Lenka Česká republika
  • Bed and Breakfast Eclipse

Průměrné hodnocení: 9

Ochotny a mily personal.

• Negativní část hodnocení

Nemeli jsme zadne vyhrady.

Hodnocení napsáno: 6. dubna 2017 Termínem pobytu byl duben 2017
    Milena Česká republika