Mexikó Valódi vendégek hotelértékelései

• Amaite Hotel & Spa

Holbox Island, Mexikó

Értékelési pontszámok átlaga: 8,6
    • Értékelés kedvező része

Remek helyen egy rendkívül hangulatos kis hotel! Egy igazi gyöngyszem, aki szereti a természetes, egyszerű, “nádfedeles”kis szállodákat. A tengerpart egyszerüen gyönyörű!

• Értékelés kedvezőtlen része

A reggeli még számomra is igen szerény volt. A gyümölcs kifogástalan volt, de az négy apró piritós két emberre, kevés!😊

2018. augusztus 26. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
  • Cotti's House Hostal

Puerto Escondido, Mexikó

Értékelési pontszámok átlaga: 9,5
    • Értékelés kedvező része

Nagyon segitokesz csalad, vicces, nyavogos macska, jo agy, kedves utazok, a konyha is teljesen jo. Biztonsagos, kozel az ettermek de csendes, es az ar/ertek arany talan a legjobb a kornyeken. 10.

2018. augusztus 7. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
    Zoltán Magyarország
  • Ocean Dream BPR

Értékelési pontszámok átlaga: 8,1
    • Értékelés kedvező része

Önmagában a szálloda kifejezetten jó helyen van. Kellemes a tengerpart.

• Értékelés kedvezőtlen része

Már az érkezéstől kezdve a személyzet nem volt segítőkész, indőnként kifejezetten undoknak mondanám. Ez elsősorban a recepcióra volt jellemző. A harmadik naptól felújítás indult a hotelben amiről elfelejtettek tájékoztatni! Reggel 9-től estig folyamatos, hangos zajjal járt. Amikor jeleztük, hogy most már elviselhetetlen a zaj, a kifejezetten bunkó recepciós felajánlott egy szoba cserét, amivel egyáltalán nem tudja garantálni a csendet,hiszen az egész hotelben folyik a felújítás.A másik megoldás, hogy menjünk egy másik szállodában, de akkor most azonnal kell kiköltöznünk és 30 napon belül a “ fennmaradó napokra” visszautalják a pénzt. Semmi “ elnézés”, hogy eltitkolták a felújítás tényét! Arra viszont nagyon ügyeltek, hogy senki ne tudjon még 5 percre sem bejönni hozzánk! Érdemben sikerült teljesen tönkre tenni a pihenésünket!

2018. augusztus 31. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
  • Playa Palms Beach Hotel

Playa del Carmen, Mexikó

Értékelési pontszámok átlaga: 8,5
    • Értékelés kedvező része

Kedves volt a személyzet, a szoba nagyon felszerelt volt, közel volt a part, gyönyörű volt a kilátás.

• Értékelés kedvezőtlen része

A reggeli lehetne választékosabb. A hotel partszakasza nem volt tisztítva, sajnos az alga sokat elvett az élvezeti értékből.

2018. szeptember 7. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
    Lilla Magyarország
  • Flamingo Cancun Resort

Értékelési pontszámok átlaga: 7,9
    • Értékelés kedvező része

Teljessen meg felelt az elvarasoknak.Tokeletes ar ertek arany. Ajanlom masoknak is! Etel finom volt.Tisztasag tokeletes.Udvarias,segittokesz szemelyzet. A harom csillagnak tokeletes😀

• Értékelés kedvezőtlen része

Mikor ra kerdeztem hogy elozetessen igenyeltem a Geniusz torzs utasnak jaro kedvezmenyt,azt sem tudtak mirol beszelek. Ha csak uzleti fogas a booking.com reszerol igy hirdetni akkor csalodott lennek.🤔

2018. június 1. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
    Norbert Egyesült Királyság
  • PentHouse 5th ave

Playa del Carmen, Mexikó

Értékelési pontszámok átlaga: 9,2
    • Értékelés kedvező része

Tényleg abszolút központi részen van,a part kb 300 méter, boltok, bárok, éttermek közvetlen közelben. A tetőn a saját medence nagyon jó,napozni, nap végén csobbani egy jót tökéletes... A tulaj kedves, segítő kész,nem zaklat.....

• Értékelés kedvezőtlen része

Kissé zajos,mivel a központban van,a bárok, éttermek között. Hajnal 2-ig tolják a bulit..... Illetve picit ázik felülről a plafon, valószínűleg a medence miatt..... És hát jó öreg barátunk, a csótány fajtából is bejelentkezett 1-2,hisz a meleg,nedves helyeket szeretik,kiirtani meg tudjuk,szinte lehetetlen, főleg az amerikai kontinensen.....

2018. június 26. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
    Krisz Magyarország
  • Hotel Xbalamqué & Spa

Értékelési pontszámok átlaga: 6,6
    • Értékelés kedvező része

Egyetlen jó dolog benne az elhelyezkedése.

• Értékelés kedvezőtlen része

A személyzet egyetlen egyszer sem kommunikált velem, értem ez alatt a köszönést is. Semmiben nem lehetett rájuk számítani. A recepciósok folyamatosan a telefonjukkal voltak elfoglalva, még amikor segítséget kértem, akkor sem hagyták abba. A falakról hullik a vakolat, ha az eső esett a szobámba az ablakkeret és a légkondi mentén befolyt a víz és tócsa állt a szobában (fényképeztem). Elavult, rozsdás és széthulló az egész szálloda. Ilyen igénytelen helyen még nem voltam, és ilyen unintelligens személyzettel még a világban nem találkoztam. A szálláshely telefont ígért a szobámba. Ezt 2 hétig nem tudtam használni, és nem tudtam a kapcsolatot tartani senkivel! Többszöri megkeresésre sem javították meg! Ha a barátaim kerestek a hotelban, akkor nem jelezték ezt felém, sőt a számomra ott hagyott üzenetet is letagadták, és ha nem erősködöm, akkor nem jutok hozzá. A sushi bár és az étterem taszító! Nincs takaró! Ágy és rajta 2 párna... A légkondi nem szabályozható, örülhet neki az ember, ha működik. Semmi jót nem tudok erről a helyről mondani, semmit. Szerencsém volt, hogy csak aludni jártam a hotelbe. Senkinek nem ajánlom.

2018. május 27. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
  • La Casa de la Marquesa

Querétaro, Mexikó

Értékelési pontszámok átlaga: 8,9
    • Értékelés kedvező része

AZ ÁGY NAGYON KÉNYELMES VOLT, A SZOBA RENDBEN, A SZEMÉLYZET BARÁTSÁGOS, A SZÁLLODA FEKVÉSE PEDIG KÍVÁLÓ

INTERNET KAPCSOLAT NEM MINDIG MŰKÖDÖTT, DE MEG TUDTUK OLDANI

2018. június 30. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
    Ágnes Magyarország
  • Hostel Mundo Maya

Értékelési pontszámok átlaga: 7
    • Értékelés kedvező része

A személyzet nagyon segítőkész volt. A belvárosban található, a környéken nagyon jó éttermekkel.

• Értékelés kedvezőtlen része

A fürdőszobában a wc nem működött, a zuhanyzóban alig volt nyomás, így a saját fürdőszobáért kár volt fizetni, a közös fürdőszobát használtuk, ami viszont mindig nagyon tiszta, kultúrált volt.

2018. szeptember 8. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
    Barbi Magyarország
  • Hostel & Cabanas Ida Y Vuelta Camping

Holbox Island, Mexikó

Értékelési pontszámok átlaga: 8,2
    • Értékelés kedvező része

a személyzet nagyon kedves volt, finom volt a (meglepetés) reggeli, a beach és a centrum közel van a szálláshoz

• Értékelés kedvezőtlen része

mivel csak szúnyogháló volt az ablak helyett nagyon hangos volt este és reggel is

2018. szeptember 9. az értékelés napja 2018 a tartózkodás időszaka
    Lilla Egyesült Királyság