2. Nepál hotelértékelések

Nepál Valódi vendégek hotelértékelései

Friss értékelések Nepálban levő hotelekről

• Thamel Boutique Hotel

• Értékelés kedvező része

Az első éjjel egy apró ablakú pici szobában aludtunk, de másnap kicserélték nagyablakos, tágas szobára, ami nagyon kényelmes volt. Hatalmas, kényelmes ágy, finom ágynemű. A reggeli annyira bőséges, hogy vacsoráig nem is tudtunk enni semmit. A manager nagyon jó kirándulásokat intézett nekünk, igen figyelmes volt velünk is, meg a többi vendéggel is.

Nem volt olyan.

2024. február 15. az értékelés napja 2024. február a tartózkodás időszaka
    Zsuzsanna Magyarország
  • Blue Mountain Home Stay

Értékelési pontszámok átlaga: 8,7
    • Értékelés kedvező része

A fő szempont a kilátás volt ami fantasztikus a szoba teraszáról, mind a napfelkeltét mind a napnyugtát onnan néztem. A szálló is nagyon szép és tiszta. Volt melegvíz!!! Nagyon jó az elhelyezkedése, szinte minden nevezetességet elértem gyalogosan.

• Értékelés kedvezőtlen része

A talán a legnagyobb probléma volt, hogy a kiírással ellentétben több dolog nem stimmelt. A szobában nincs fűtés emiatt (decemberben) nagyon hideg volt a szoba. ( de +takaróval meg lett oldva) A piperék alatt csak egy kis szappant kell érteni, s mivel 9 napig voltam ott, sampont vennem kellett máshol. A fürdőszoba nem a szobából nyílik hanem a teraszról, amit más is használhat. Bár volt egy gumipapucs a szobában, én inkább a sajátot használtam. Azért az ajtók kilincseinek tisztaságára nagyobb gondol fordítanék (amúgy nagyon tiszta hely!).

2023. december 25. az értékelés napja 2023. december a tartózkodás időszaka
    Miklos Mauritius
  • Hotel Thrive, A Tropical Courtyard

• Értékelés kedvező része

Fantasztikus környezetben lévő szállás, közel a központi Thamel negyedhez. A fényképek teljesen visszaadják a szobákat. Hatalmas tágas, tiszta szobák, a személyzet nagyon kedves és rugalmas

nem volt ilyen

2024. március 6. az értékelés napja 2024. február a tartózkodás időszaka
    Viktoria Magyarország
  • Hotel Portland

Pokhara, Nepál

Értékelési pontszámok átlaga: 8,3
    • Értékelés kedvező része

Minden tetszett. Fiatal a személyzet, kedvesek , szolgálatkészek. Szép a hotel. Finom volt a reggeli. Minden tetszett.

Nincs ilyen.

2023. március 21. az értékelés napja 2023. március a tartózkodás időszaka
    Torockokz Magyarország
  • Hotel Sekai

• Értékelés kedvező része

Végre egy tiszta hotel Kathmanduban!

2024. április 25. az értékelés napja 2024. április a tartózkodás időszaka
  • Kathmandu Boutique Hotel

Értékelési pontszámok átlaga: 8,2
    • Értékelés kedvező része

Jó elhelyezkedés, kedves személyzet.

• Értékelés kedvezőtlen része

Jelenleg építkezés folyik a hotel mellett, ezért mem túl csendes. De Kathmandu amúgy sem a csendről és nyugalomról híres. 🙂 Erről a hotel nem tehet.

2024. április 14. az értékelés napja 2024. április a tartózkodás időszaka

Pokhara, Nepál

Értékelési pontszámok átlaga: 8,8

A legkedvesebb recepciós. 🙂

• Értékelés kedvezőtlen része

A közeli bárokban este mindig hangosan szól a zene, de kb éjfél körül lehalkítják. Ez végig így van a Lakeside-on, erről nem a hotel tehet.

2024. április 14. az értékelés napja 2024. április a tartózkodás időszaka
  • Prudential Hotel Nepal

Értékelési pontszámok átlaga: 8,9
    • Értékelés kedvező része

A szállás tiszta volt, kedvesek voltak a recepción. A szoba olyan volt mint a fotókon. Nem azt a szobát kaptuk, amit foglaltunk, de kérésre ugyan, de cserélték a szobát

• Értékelés kedvezőtlen része

Távozáskor olyan számlát kaptunk, amin rajta volt egy két tétel, amit nem fogyasztottunk el. Az ételekre TAXot számítottak fel, holott az étlapon az árak adóval együtt voltak feltüntetve.

2024. január 5. az értékelés napja 2024. január a tartózkodás időszaka
    Anonim Magyarország