Oman Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Omanie

• Haffa House Hotel

• Fanar Hotel & Residences

Średnia ocena: 8

Parking i laguna

• Negatywna część opinii

Problem z obsługą pokoju która potrafi pod drzwiami czyścić odkurzacz i zostawiać śmieci przez całą dobę a winda nie sprzątania przez 8 dni pobytu w tym hotelu pomimo ceny 570 zł doba

Ocena dodana: 7 czerwca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018

• Ras Al Jinz Turtle Reserve

Junayz al Janūbī, Oman

Średnia ocena: 7,3
    • Pozytywna część opinii

Mieliśmy zarezerwowany pokój ze śniadaniem. Pokój był czysty i dobrze wyposażony. Śniadanie bardzo dobre. W cenę pokoju były wliczone dwie wycieczki. Jedna wieczoremm, a druga rano. Warto wybrać się na obydwie. Niby są podobne. Jednakże inne są doznania wieczorem, a inne rano. Akurat podczas naszego pobytu była pełnia. Przez co jeszcze lepiej było widać żółwice, to jak składają jaja, a także małe żółwie i kraby. Rano można było też zauważyć lisy. Ponadto poranną wycieczkę można połączyć z podziwianiem wschodu słońca. Warto też wspomnieć o przewodnikach, którzy byli kompetentni i sympatyczni. Personel hotelu był bardzo przyjazny i gościnny.

Ocena dodana: 25 czerwca 2018 Pobyt: Maj 2018
  • Tanuf Residency Hotel

Nizwa, Oman

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Mieliśmy zarezerwowany pokój ze śniadaniem. Otrzymaliśmy drink powitalny. Pokój był czysty i fajnie wyposażony. Śniadanie dobre. Bardzo dobrze działające wi-fi.

Ocena dodana: 25 czerwca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
  • Weekend Hotel & Apartments

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Mieliśmy zarezerwowany pokój ze śniadaniem. Pokój był dobrze wyposażony. Hotel ma dobrą lokalizację. Miły i pomocny personel.

• Negatywna część opinii

Niestety zaskoczył nas fakt, że na dwie osoby otrzymaliśmy tylko jeden ręcznik mały i jeden duży. Najsłabszym punktem hotelu było śniadanie - na osobę otrzymaliśmy usmażone dwie małe parówki, jedno jajko sadzone oraz dwa tosty. Jest to stanowczo za mało.

Ocena dodana: 25 czerwca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
  • Yonis Farm

Kharmāʼ, Oman

Średnia ocena: 6,9
    • Pozytywna część opinii

Rewelacyjny gospodarz.Poświęcił nam wiele czasu.Poczestował dakylami.Polecam

• Hotel Ras Al Hadd Beach Holiday

Klimatyczny obiekt.Polecam

• Al Falaj Hotel

Średnia ocena: 7,7
    • Pozytywna część opinii

Sniadanie w formie bufetu I dobre.Polecam.

• Negatywna część opinii

Hałas od 8 do 18 informacja o remoncie hotelu dopiero w momencie odbierania kluczy w recepcji.Basen masakra,obszar wokoł basenu -deptak dla innych ludzi.

Ocena dodana: 14 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    darek Polska

Hotele w Omanie wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Riyam Hotel

Średnia ocena: 8
  • Jibreen Hotel

Bahlāʼ, Oman

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona obsługa hotelu. Duże pokoje w klimacie arabskim, które pozostają w pamięci. Dogodna lokalizacja, łatwo trafić.

• Negatywna część opinii

Zbyt wolny internet. Jedzenie na śniadaniu trochę mdłe.

Ocena dodana: 29 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    Łukasz Polska
  • Jawharet Al Kheir Furnished Apartments

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Fantastyczna obsługa, duży przestronny apartament, dużo miejsca do parkowania, kuchnia, nowe budownictwo, w 4 osobowym apartamencie zmieściło by się 6, dwie łazienki

kawałek od plaży, ale my byliśmy zmotoryzowani

• Al Karam Hotel Apartment

Nizwa, Oman

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

2 łazienki, kuchnia, nowy hotel, szlafrok i wszelkie gadżety jak zestawy do golenia czy mycia zębów, czysto, duży apartament

• Negatywna część opinii

kawałek od centrum, ale my byliśmy zmotoryzowani

• Mutrah Hotel

Średnia ocena: 8,1
    • Pozytywna część opinii

śniadania były smaczne i różnorodne. I to główny pozytyw jeśli chodzi o standard tego hotelu. Jedyny hotel w Omanie, gdzie w restauracji do kolacji można było zamówić piwo.

• Negatywna część opinii

Brak wyposażenia zgodnego z umową. Nie było czajników, szklanek do herbaty, sztućców, kapci, szlafroków, suszarek do włosów. Dopiero po wielu prośbach przyniesiono suszarkę i czajnik. Podłoga była drewniana sprzed wielu lat a miała być terakota. Miało to wpływ na utrzymanie czystości. Za rezerwację pobrano opłatę niezgodną z wyliczeniem podanym przy rezerwacji na booking.com. W pozostałych hotelach takiego przypadku nie było.

Ocena dodana: 24 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Andrzej Polska
  • Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Wszystko było rewelacyjne. Bardzo chcielibyśmy wrócić.

Ocena dodana: 14 marca 2017 Pobyt: Luty 2017

Hotele w Omanie wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Jawharet Al Kheir Furnished Apartments

Średnia ocena: 8,8

kawałek od plaży, ale my byliśmy zmotoryzowani

• Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo wygodne łóżka i wyjątkowa obsługa nie podszyta komercyjnym podejściem. Obsługa w restauracjach i recepcji naturalnie uprzejma i usłużna. Serwis na plaży niespotykany w innych miejscach, pełna obsługa leżaków i ręczników, wystarczy tylko wskazać miejsce gdzie chciałoby sie wypoczywać. Woda butelkowa dostępna za darmo na plaży

• Negatywna część opinii

Taras w pokoju zaniedbany i niedoczyszczony

Ocena dodana: 28 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Darek Polska
  • Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Wszystko było rewelacyjne. Bardzo chcielibyśmy wrócić.

Ocena dodana: 14 marca 2017 Pobyt: Luty 2017
  • Dubai Moon Apartments

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Zaangażowanie w pomoc znalezienia hotelu bo lokalizacja nie zgadza się z podaną w bookingu. Warto wcześniej skontaktować się z recepcją. Zacieniony parking, spokojna nocą ulica, wygodna winda, uprzejma i pomocna filipińska obsługa, bliskość centrum, czystość (z wyjątkiem łóżka) całego obiektu.

• Negatywna część opinii

Lokalizacja obiektu nie zgadza się z podaną w bookingu. Ciemne wnętrze bo nieistniejący balkon okazał się być małym oknem wychodzącym na wąską ciemną studnię wewnętrzną. Prześcieradło nosiło ślady poprzednich gości. Po jego ściągnięciu (zaniosłem do wymiany) okazało się, że podkład prześcieradła jest brudny (nie mogli go nam wymienić i spaliśmy bez niego) ale materac był koszmarnie BRUDNY! Musiałem go odwrócić i spać na tylnej, spodniej jego powierzchni. Takiego brudnego łóżka nie spotkałem nigdzie wcześniej, w Europie, Azji i Afryce. Konieczność przypominania o takich drobiazgach jak zwrot kaucji, upominki z racji mojego statusu w Bookingu itp. Wyposarzenie (naszego pokoju, Studio) nie zgadzało się z umieszczoną w ofercie bookingu, przykładowo zamiast kącika kuchennego był tylko zlew w przedpokoju itp.

Ocena dodana: 1 kwietnia 2017 Pobyt: Marzec 2017
    KryH Polska