Filipiny Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Filipinach

• Blue Garden Resort

Średnia ocena: 5,3

Mika obsługa w recepcji

• Negatywna część opinii

Brak wody pod prysznicem. Zaniedbany ogród. Ośrodek do remontu. Kiepskie śniadanie.

Ocena dodana: 11 października 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    mariusz Polska
  • La place

Średnia ocena: 7,7
    • Pozytywna część opinii

Bardzo przyjazne miejsce i miła obsługa. Pokoje proste ale czyste i jest w nich wszystko co potrzeba. Ogród w trakcie renowacji, postępy widać z dnia na dzień. świetna jakość w stosunku do ceny

Ocena dodana: 11 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    mariusz Polska
  • Sunlight Guest Hotel

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Na pierwsze rzut oka wszystko ładnie, piękny widok z okna, ale np. po wyjściu na balkon okazuje się, że na dole jest oczyszczalnia ścieków i zapachy są okropne. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, generalnie wszystkie udogodnienia obecne, choć otoczenie hotelu do najpiękniejszych nie należy.

• Negatywna część opinii

Hotelowi przydałby się remont i odświeżenie. Co chwila coś się psuło lub przestawało działać. Jedzenie w restauracji poniżej poziomu spotykanego w innych miejscach miasta.

Ocena dodana: 6 października 2018 Pobyt: Październik 2018
  • Cadlao Resort and Restaurant

• Pozytywna część opinii

Hotel jest pięknie położony, urządzony gustownie i ze smakiem. Panuje w nim harmonia i przyjazna atmosfera. Goście się dopasowują i czuliśmy się tam komfortowo. Jedzenie w restauracji smaczne, nawet muzyka jest idealnie dopasowana do podziwianych zachodów słońca. Bardzo czysto, obsługa miła i pomocna. Wszystko jest tu proste i da się zorganizować. Idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie od świata.

• Negatywna część opinii

Pokoje są trochę za małe, więc nie dziwi brak lodówki, a bardzo by się przydała przy takich upałach. Wyposażenie pokojów jest dość skromne. Pomimo nazwy miejsca (Cadlao Beach) nie jest to plaża, a kamieniste wybrzeże, ale widoki i tak zapierają dech w piersiach :)

Ocena dodana: 6 października 2018 Pobyt: Październik 2018
  • Cozy Jazzys Nest

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Sympatyczni i pomocni gospodarze, dobry kontakt przed przyjazdem, sprawne przekazanie kluczy pomimo, że przyjechaliśmy o 3 w nocy. Mieszkanie bardzo komfortowe w nowoczesnym apartamentowcu. Na miejscu dobrze wyposażona kuchnia, możliwość zrobienia kawy/herbaty. Warto odwiedzić pobliski (po drugiej stronie kanału) targ rybny Dampa Sea Side - rozmaitości owoców morza. Zaraz obok mnóstwo restauracji, które w dobrej cenie przygotują to co kupiliście na targu.

Ocena dodana: 7 października 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Pawel Polska
  • Suites by Eco Hotel El Nido

Średnia ocena: 7,2

Pokój

• Negatywna część opinii

Obojętność większości personelu oraz brak chęci pomocy, codzienne braki w dostawie prądu, wody i wifi, małe porcje na śniadanie

Ocena dodana: 11 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    Daniel Polska
  • Mövenpick Hotel Mactan Island Cebu

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Co bardzo nas zaskoczyło, to przemiły personel który był zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy! Co więcej jedzenie w restauracji IBIZA było wyśmienite! Polecamy skorzystać z atrakcji zapewnionych przez hotel jak np. chocolate hour, codziennie o 15 w holu :)

Ocena dodana: 15 października 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Wiktoria Polska
  • Crowne Plaza Manila Galleria

• Pozytywna część opinii

śniadania super, każdy znajdzie coś dla siebie. Basen ok, przemiła obsługa. polecam!

Ocena dodana: 15 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    Magdalena Polska
  • The Nest El Nido Beach Resort

• Pozytywna część opinii

Świetne wyposażenie pokojów, piękne otoczenie, dobrze działający internet w pokojach, łatwość zamawiania wycieczek na miejscu.

• Negatywna część opinii

Niemiłą niespodzianką było to, że do cen podanych w Booking.com hotel doliczył VAT, co zdarzyło nam się po raz pierwszy.

Ocena dodana: 16 października 2018 Pobyt: Październik 2018
  • Savoy Hotel Manila

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Komfortowy hotel w pobliżu lotniska, idealny na pobyt transferowy, wszystkie udogodnienia w pokoju, internet dobrej jakości, śniadanie w porządku.

• Negatywna część opinii

Poproszony o zamówienie taksówki concierge, zamiast zaproponować alternatywną opcję (jak to ma miejsce w sąsiednim hotelu Marriott), przywołał samochód hotelowy, 3 razy droższy od taksówki miejskiej.

Ocena dodana: 16 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    Agnieszka Polska

Hotele na Filipinach wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Green Park Tourist Inn

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Hotel znajduje się w pobliżu lotniska - samochodem jechałam 6 minut do lorniska (nie było korków). Dojazd do lotniska w cenie noclegu. Bardzo miła obsługa, dobre śniadania wliczone w cenę noclegu, do godziny 21:00 można zamówić posiłki w hotelowej restauracji. Wifi działa tylko w miejscach ogólnodostępnych. W hotelu jest basen.

• Negatywna część opinii

W pobliżu hotelu nie ma żadnych restauracji.

Ocena dodana: 7 maja 2018 Pobyt: Maj 2018
    ANNA Polska
  • Alona Royal Palm Resort

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Super miejsce, polecam. Czysto, duże pokoje, uroczy basen z jacuzzi :)

• Negatywna część opinii

Trochę lokalizacja mogła by być bliżej plaży, ale z drugiej strony dzięki temu jest tam cisza i spokój.

Ocena dodana: 13 maja 2018 Pobyt: Maj 2018
    Maciej Polska
  • David's Guest House

• Pozytywna część opinii

Jest to idealne miejsce jeśli ktoś ceni sobie spokój i czystość. Właściciel uprzejmy a do tego bardzo pomocny. W obiekcie można wykupić wycieczkę a obok jest wypożyczalnia skuterów. Jak najbardziej polecam.

Ocena dodana: 18 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Maria Polska
  • Goldberry Suites and Hotel

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Darmowy transport na lotnisko, bardzo ładny pokoj.

• Negatywna część opinii

Ogromny hałas z ulicy i obiektu.

Ocena dodana: 4 kwietnia 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Łukasz Polska
  • Daluyon Beach and Mountain Resort

Sabang, Filipiny

• Pozytywna część opinii

Cudowny domek!!! Pokoj calkiem duzy i czysty. Lazienka dosyc mala i niezbyt nowoczesna, ale patrzac na caloksztalt domku i miejsca to w ogole nie zaniza to oceny. Widok? No coz, z domku wychodzi sie od razu na piekna plaze, wiec czego chciec wiecej :) ?? Sniadania raczej skromne, nie ma zbyt duzego wyboru, ale jest to co powinno byc, wiec generalnie ok. Personel bardzo mily i pomocny. Zdecydowanie polecam!

Ocena dodana: 2 grudnia 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Pawel Wielka Brytania
  • ABC Hotel Cebu

Cebu, Filipiny

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

nowo wybudowany hotel, bardzo przyjemny i nowoczesny, dobra lokalizacja..bardzo miły personel..

• Negatywna część opinii

bardzo daleko do plaży i straszne korki..

Ocena dodana: 5 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Rafał Polska
  • Greenfields Tourist Inn

• Pozytywna część opinii

Przemiły i pomocny personel. Przyjazna wręcz rodzinna atmosfera. Obiekt oferuje bezpłatny transfer na/z plaże Alona beach co było dużym ułatwieniem. Tanie posiłki (kolacje) które można zamówić wcześniej w recepcji. Personel bardzo nam pomógł w odnalezieniu zagubionego bagażu (jak dostali informacje że bagaż jest już na lotnisku to odnaleźli nas na plaży żeby nas o tym powiadomić. Było to bardzo zaskakujące i świadczy o dużym zaangażowaniu w sprawy gości. Na koniec pobytu z uwagi na jego długość właściciel zaprosił nas na kolację pożegnalną. Once again we would like to thank all the staff and the owner for a wonderful stay at your facility. See you next time. Magdalena i Tomas

nic

Ocena dodana: 5 stycznia 2017 Pobyt: Grudzień 2016
    toyotka123 Polska
  • Panglao Homes Resort & Villas

• Pozytywna część opinii

Bardzo miła i pomocna obsługa, piękny ogród z basenem.Byliśmy z dziećmi w lutym 2017.Dobre śniadanie, pokoje sprzątane codziennie.Fajne ciche miejsce i nie tak daleko do centrum.Obsługa zawsze pomocna przy zamówieniu "tricycla".

NIC

Ocena dodana: 24 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Ewa Polska
  • Best Western Plus The Ivywall Hotel

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Hotel naprawdę godny polecenia , bardzo czysty , ciepła woda dostepna , przemiły , pomocny personel .

Ocena dodana: 9 marca 2017 Pobyt: Luty 2017
    Barbara Irlandia
  • The Bellevue Resort

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Jescze raz gratulacje dla recepcji i dziewczyn . Przez dwa dni walczyly aby walizki do nas dotarly bo zgubila je AIRASIA .Bardzo dziekujemy !!! Recepcja na najwyzszym poziomie . Basen , plaza , basen i sniadania - rewelacja . Polecamy i jeszcze raz dziekujemy za zaangazowanie w poszukiwanie naszych walizek . Menager moze byc dumny z takiej ekipy pracownikow !!!

Ocena dodana: 25 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Krzysztof Polska
  • The Manila Hotel

• Pozytywna część opinii

Hotel bardzo ok, łóżka wygodne, duże pokoje i łazienka

• Negatywna część opinii

Bardzo długo czekaliśmy na dostarczenie walizek z recepcji, potrzebna była dodatkowa interwencja

Ocena dodana: 10 października 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Krzysztof_27 Polska
  • Hue Hotels and Resorts Puerto Princesa Managed by HII

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Nowy hotel. Wszystko w porządku. Internet działał porządnie. Blisko centrum handlowe. Powitalny drink. Łóżko wygodne. Smacznego śniadanie.

Ocena dodana: 25 października 2017 Pobyt: Październik 2017
    Marek Polska
  • Arkadia Eco Resort Underground River

Sabang, Filipiny

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Pobyt bardzo fajny. Wszystko w najlepszym wydaniu. naturalnie, czystko, eko, super. Polecam:)

Ocena dodana: 29 stycznia 2018 Pobyt: Styczeń 2018

Hotele na Filipinach wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Imagine-Bohol

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Nie ma wyżywienia, jest dobrze wyposażona kuchnia i można gotować posiłki.

Wszystko w porządku.

Ocena dodana: 6 czerwca 2017 Pobyt: Maj 2017