Smještaj Letovi Najam auta Taksi iz/do zračne luke

• Nice Rooms

Gdanjsk, Poljska

Prosječna ocjena gostiju: 7,9
    • Pozitivni dio recenzije

Smjestaj je udaljen ni 10nin.voznje busom br.130 i 210.. do centra prekrasnog Gdanska,autobusnog tj.zeljeznickog kolodvora.Stanica busa je odmah preko puta kuce.Taxijem za 5min tih 3km za 20zlota dode se do smjestaja.Soba,posteljina i kupaone su cisti.Najbolja stvar smjestaja je fini dorucak uz kavu u restoranu sprednje strane kuce s ugodnom i usluznom djevojkom koja tamo radi.Sve u svemu za noc,2 za povoljnu cijenu ugodan smjestaj u prekrasnom gradu Gdansku.

• Negativni dio recenzije

Smjestaj i nije bas nice kako u nazivu istoga stoji.Sobe su vidljivo jeftino sklepane osnovnim potrepstinama no cista kao i sama posteljina i kupaone.Kako nam je soba bila odmah iznad kuhinje buka iz iste se vec od 8-9 sati ujutro podosta cula.

Datum recenzije: 6. kolovoza 2018. Boravak: kolovoz 2018.
    Kotarac Hrvatska
  • Apartment between 4 synagoguges - Great Location

Prosječna ocjena gostiju: 8,8
    • Pozitivni dio recenzije

Odlična lokacija i lijepo uređen stan.

• Negativni dio recenzije

Pored zgrade je gradilište tako da je dosta bučno i prašnjavo.

Srđan Hrvatska
  • 2-room apartment in ultimate city centre

Prosječna ocjena gostiju: 9,4
    • Pozitivni dio recenzije

Blizu centra, lijep pogled.

• Negativni dio recenzije

Krevet nije baš najudobniji.

Srđan Hrvatska
  • Hotel MCM Plus

Gorzów Wielkopolski, Poljska

Prosječna ocjena gostiju: 8,1
    • Pozitivni dio recenzije

Sviđa mi se unutrašnjost objekta. Soba, kupaonica i blagovaonica su bili uredni i čisti. Parkiralište odmah do vratiju objekta. Dobar doručak. Mogućnost plaćanja karticama i blizina sadržaja u gradu.

• Negativni dio recenzije

Nije bilo zavjese na krovnom prozoru i zato je bilo dosta vruće u sobi. Dojam malo kvari neuređenost okoliša okolnih zgrada.

Nikola Hrvatska
  • Villa Minerva

Zielona Góra, Poljska

Prosječna ocjena gostiju: 9
    • Pozitivni dio recenzije

Ljubazno osoblje i dosta osobni pristup. Uredne sobe i kupaonica i lijepo obiteljsko okruženje. Čovjek se može opustiti i ugodno provesti svoj odmor. Lijepa terasa do objekta. Vrijeme doručka smo dogovarali s osobljem i doručak je bio vrlo dobar. Mogli smo koristiti frižider za hlađenje napitaka.

• Negativni dio recenzije

Kada bi poboljšali sadržaje i ponudu, morali bi dignuti i cijenu, tako da nemam nekih zamjerki.

Nikola Hrvatska
  • Dworek Emilli

Wieliczka, Poljska

Prosječna ocjena gostiju: 8,6
    • Pozitivni dio recenzije

Prostrane i čiste sobe,dobar izbor za doručak i ukusna večera .Elegantan mali hotel na mirnoj lokaciji u blizini rudnika soli Weliczka.

• Negativni dio recenzije

Jednu cijenu smo dobili na bookingu a u hotelu su nam htjeli naplatiti puno više od tog iznosa.Večeru smo bukirali kada i sobe.Na stranici je pisalo da je večera po osobi 30 zl pa smo očekivali i takvu ponudu.Kada smo došli na večeru dobili smo redovni cjenik (sa puno nižim cijenama nego što bi nas koštala večera rezervirana preko bookinga-a nije bilo ništa organizirano što se same večere tiče od strane restorana ali se oni tog cjenika nisu držali).Na kraju kada smo išli platiti cijeli račun ,hotel nam je zaračunao booking cijenu večere od 30 zl po osobi(4 osobe puta tri dana bez da su nam onda napomenuli što uključuje ta večera jer je jelo bilo od 4-25 zl) plus cijenu večere iz njihovog cjenika od nekih 290 zl više.Na kraju uz sva uvjeravanja što smo rezervirali ,skužili su što su napravili ,ispisali su iznos sa bookinga ,ali ako ćemo se držati njihovog cjenika opet smo mi prevareni,no nema veze .Nama je bilo ugodno u hotelu,večera je bila obilna i fina.Jedino što očekujem je korektan odnos bez skrivenih troškova.Nitko ne prazni koš za smeće,ne mijenja ručnike ,itd.Spremačica očito radi samo završno čišćenje nakon odlaska.

Datum recenzije: 3. kolovoza 2018. Boravak: kolovoz 2018.
    Elizabeta Hrvatska
  • Grand Hotel Stamary

Zakopane, Poljska

Prosječna ocjena gostiju: 9,1

Izuzetan doručak.

Datum recenzije: 5. kolovoza 2018. Boravak: srpanj 2018.
    Dražen Hrvatska
  • Hotel Swing

Prosječna ocjena gostiju: 8,6
    • Pozitivni dio recenzije

Osoblje ljubazno, hotel vrlo čist, a doručak raznolik i izvrstan - za svakog ponešto.

• Negativni dio recenzije

Ništa potrebno za istaknuti.

Datum recenzije: 8. kolovoza 2018. Boravak: srpanj 2018.
    Goran Hrvatska
  • High Life Hostel

Prosječna ocjena gostiju: 8,1
    • Pozitivni dio recenzije

Prvi put da smo u hostelskom smještaju imali svoj apartman i to poprilično velik!

• Negativni dio recenzije

Do ulaza u hostel ima oko 30-ak stepenica što je poprilično nezgodno kad vučete kufer... bilo bi dobro da postoji nekakva stazica za to...

Datum recenzije: 8. kolovoza 2018. Boravak: kolovoz 2018.
    Anonimno Hrvatska
  • Hotel Camelot

Szczawno-Zdrój, Poljska

Prosječna ocjena gostiju: 8,9
    • Pozitivni dio recenzije

Jako dobro, sve super uredno i čisto,, položaj je savršen. Uz hotel je restoran i odlična jela, i prihvatljive cijene... osoblje jako ljubazno i susretljivo.. Samo za preporuku.. Odlično i sigurno se vraćamo .

Datum recenzije: 10. kolovoza 2018. Boravak: kolovoz 2018.
    Anonimno Hrvatska

Hoteli u Poljskoj koje su visoko ocijenili gosti koji govore hrvatski

• Hotel Metropol

Prosječna ocjena gostiju: 8,5
    • Pozitivni dio recenzije

Vrhunski dorucak, odlicna lokacija i razumna cijena

Za 3* je super hotel...ponavljam od 3* ne ocekuj puno

Datum recenzije: 22. studenog 2016. Boravak: studeni 2016.
    Milan Hrvatska
  • Airport Hotel Okęcie

Prosječna ocjena gostiju: 9
    • Pozitivni dio recenzije

Sve je bilo potpuno u redu! Hotel ima i svoj transport za goste na aerodrom! Veoma ljubazno osoblje, cista i uredna soba, sa svom potrebnom opremom!

Datum recenzije: 30. prosinca 2016. Boravak: prosinac 2016.
    Milivoj Mađarska

Hoteli u Poljskoj koje su visoko ocijenili svi gosti

• Apartament Mateo

Prosječna ocjena gostiju: 9,9
    • Pozitivni dio recenzije

Apartman je vrlo čist, topao, opremljen sa svim potrebnim stvarima. Blizu je do centra grada, a Pan Mateusz je jako ljubazan i spreman pomoći u svemu. Osjećali smo se kao kod kuće i sigurno ćemo opet doći. :)

Datum recenzije: 31. prosinca 2016. Boravak: prosinac 2016.
    Ewa Hrvatska