Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Poľsko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Poľsku

• U Grażki

Varšava, Poľsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Výborná poloha.Dostupnosť do centra mesta.Parky v okolí. Ubytovanie krásne,čisté, útulné. 100% odporúčam

danielacuenca Slovensko
  • Western Camp

Zator, Poľsko

• Pozitívna časť hodnotenia

Príjemné prostredie, asi dva km je zábavný park Energylandia, ráno k nemu spred hotela odchádza spoj. Areál parku je vhodný k rodinnej dovolenke, večerné kino, opekanie, alebo ležanie, len tak v hojdacích posteliach pod holým nebom.

• Negatívna časť hodnotenia

V drevených chatkách počuť od susedov všetko, počnúc rannou toaletou až po veľmi súkromné činnosti.

Radoslav Slovensko
  • Flower Residence

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Pekná izba, moderne prerobená, blízko centra. Vyhovovalo mi aj vstup na číselný kod, nebolo potrebné nosiť kartu ani kľúč.

• Negatívna časť hodnotenia

Parking - po príchode sme mali problém s parkovaním, treba upozorniť, že je nevyhnutné, mať ZL pri sebe (mali sme iba Eura) a v automate kúpiť si lístok!!!

Jana Slovensko
  • Villa Jesion

Poronin, Poľsko

• Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi príjemný personál, veľmi dobré raňajky, čistá a útulne zariadená izba, krásne prostredie pri lesíku a potoku.

Rastislav Slovensko
  • Całoroczne Domki Nad Zatoką

Polańczyk, Poľsko

Zatiaľ žiadne hodnotenia
    • Pozitívna časť hodnotenia

Prekrásne a dokonale prostredie pre oddych a relax. Odporúčame.

Vladimíra Slovensko
  • Hotel "NORBIT"

Grodzisk Mazowiecki, Poľsko

Priemerné skóre hodnotenia: 7,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ochotný a milý personál, pri hoteli sú potraviny, pumpa a z hotela je aj blízko do centra.

Hana Slovensko
  • Willa Monte Rosa

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7

Výborne raňajky

Ľubomír Slovensko
  • Hotel Aquarion

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie je veľmi príjemne, veľkým bonusom hotela je aquapark. Jedlo vynikajúce, pestré a hlavne výber bol obrovský. Izby sú útulne ale zároveň priestranné.

Ohodnotené: 16. októbra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Petra Slovensko
  • Kazimierz Secret

• Pozitívna časť hodnotenia

Vynikajúca poloha ubytovania, ústretový a flexibilný pristup

Mária Slovensko
  • Pensjonat Iskra

Mierzęcice, Poľsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Perfektné raňajky. Izba dobre vybavená, tak ako v informáciách.

• Negatívna časť hodnotenia

Presnejšie označiť adresu pensionu. Pri zadaní do navigácie sme zostali stáť celkom inde, preto sme museli telefonovať a získať adresu.

Mária Slovensko

Vysoko hodnotené hotely v Poľsku s hodnoteniami napísanými v slovenčine

• Villa Nova

Priemerné skóre hodnotenia: 9,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dorazili sme skôr ako bola pripravená izba. Čakanie sme mali spríjemnené veľmi útulným posedením na mieste v hoteli (1. poschodie) kde bola pripravená káva, čaj, sladké koláčiky, melón. Týmto si nám okamžite naklonili na svoju stranu :o) Celý priestor Villy je navrhnutý s maximálnym vkusom, so zameraním sa na detaily, ktoré sa nedá nevšimnúť si. Z každého kúta voňalo útulno, čistota a pocit, že si turistu naozaj považujú a chcú aby sa tam vrátil. Pre mňa maximálna spokojnosť. Izba bola s balkónom s výhľadom na hory, čo je pre mňa rovnako veľké plus. Nádherne vymyslená presklená kúpelňa, z ktorej vidieť do izby. Samozrejme nezabudli aj na pocit súkromia pri sprchovaní :o) okolo skla je možné zatiahnuť záves, takže Vás neuvidí nikto ak to sami nechcete. Mali sme v cene aj raňajky a tu musím rovnako vyjadriť maximálnu spokojnosť od zariadenie priestoru po detaily - farebné misky a poháriky pre deti, možnosť výberu podľa každej chuti a výhľad z okna na hory či kopec Gubalowka. Potom človek zje viac ako chce lebo sa mu nechce odísť :o) Pre mňa nádherné prekvapenie a túžba vrátiť sa na toto miesto opäť v lete. Henrieta

• Negatívna časť hodnotenia

Nič také som tu nenašla.

Ohodnotené: 2. novembra 2016 Termín pobytu bol október 2016
    Henrieta Slovensko
  • Chocholowska Zohylina

Chochołów, Poľsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

krásne prostredie,milá pani domáca,vôbec sme nemali problém dohovoriť sa s ňou po anglicky.čisté, nové zariadenie, asi 10. min peši od chocholowskich termov

Ohodnotené: 19. decembra 2016 Termín pobytu bol december 2016
    silvia Slovensko
  • VILLA NOSAL

Priemerné skóre hodnotenia: 9,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie je veľmi pekné, útulné, moderne zariadené a čisté, plne zodpovedá uverejneným fotografiám. Personál vily bol veľmi príjemný a nápomocný :) Raňajky = super - skvele vyzerali i chutili, veľký výber...a tie vajíčka s lososom a šaláty (mňam!). V lyžiarni sú k dispozícii i výhrevné vložky na sušenie do lyžiarok. Do centra Zakopaneho je to pešo cca. 30 min, cestu lemujú obchodíky a reštiky - príjemná prechádzka. Na zastávku Rondo, odkiaľ odchádzajú minibusy na Kasprowy wierch, je to asi 10 minút pešo. Veľmi sa nám obom páčilo, zaiste sa ešte vrátime a odporučíme i našim známym. Majiteľom Villy Nosal veľmi pekne ďakujeme! :)

• Negatívna časť hodnotenia

Vôbec nič, len že nám to rýchlo ubehlo. Už len si udržať súčasný stav aj do budúcnosti. :)

Ohodnotené: 30. januára 2017 Termín pobytu bol január 2017
    Lenka Slovensko
  • U Dziadka

Chochołów, Poľsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Izba bola veľká, pohodlné postele. Vybavenie bolo na vysokej úrovni. Všetko bolo čisté a nové. Výborná poloha - 5 min od Chocholovskie termy. Určite odporúčam

Ohodnotené: 27. marca 2017 Termín pobytu bol marec 2017
    Soňa Slovensko
  • Lwowska 1

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Jedlo bolo podpriemerne, ubytovanie super

• Negatívna časť hodnotenia

Personál odmeraný, parkovanie malo byt v cene ubytovania

Ohodnotené: 18. apríla 2017 Termín pobytu bol apríl 2017
    Maria Slovensko
  • Villa Wierchy

Priemerné skóre hodnotenia: 9,5

Príjemní ubytovávatelia

• Negatívna časť hodnotenia

Hluk v nočných hodinách spôsobený podguráženými hosťami

Ohodnotené: 20. novembra 2016 Termín pobytu bol november 2016
    Anonym Slovensko

Vysoko hodnotené hotely v Poľsku - hodnotené všetkými hosťami

• Blueberry Apartments

Priemerné skóre hodnotenia: 10
    • Pozitívna časť hodnotenia

Všetko bolo excelentné, určite sa tam radi vrátime! Apartmán je pár minút od centra, zariadenie lepšie ako v 5* hoteli, majiteľka veľmi milá a ústretová .

Ohodnotené: 18. marca 2017 Termín pobytu bol marec 2017
    Ivan Slovensko