Portugalia Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Portugalii

• SkylineVilla

Fernao Ferro, Portugalia

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Śniadanie, głęboki basen, boisko do koszykówki.

Ocena dodana: 24 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Paweł Polska
  • Apartamento Vista Mar e Piscina

Funchal, Portugalia

Średnia ocena: 10
    • Pozytywna część opinii

Życzliwa i miła obsługa. Widok z okna na ocean i Funchal. Blisko plaża, bardzo dobra komunikacja do centrum, blisko (ale nieuciążliwie) centrum handlowe.

Mało miejsc parkingowych.

Włodzimierz Polska
  • Sao Roque

Portimão, Portugalia

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miła rodzinna atmosfera. Pomocy personel. Śniadania bardzo obfite i smaczne. Z całą pewnością polecam.

Sebastian Irlandia
  • Boavista Golf Resort & Spa

Lagos, Portugalia

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Czysto, przyjemnie, dogodna lokalizacja.

Ocena dodana: 24 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Karol Polska
  • Wallis Rato

Średnia ocena: 7,7
    • Pozytywna część opinii

Świetna lokalizacja, do wszystkich ciekawych miejsc można dotrzeć pieszo a dodatkowo bardzo blisko metro. Pokoje niewielkie ale czyste. Pomimo że łazienka jest jedna na piętrze nigdy nie było problemu z jej dostępnością. Polecam.

Monika Polska
  • Lux Fatima Park - Hotel, Suites & Residence

Fatima, Portugalia

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

bardzo dobra lokalizacja, śliczny basen

Sonia Polska
  • Lisboa Pessoa Hotel

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

piękny widok z tarasu, bardzo dobre śniadanie, bliskość starego miasta

Renata Polska
  • Hotel Sirius

Funchal, Portugalia

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo czysto i praktycznie centrum miasta. Very clean and in the city center:-)

• Negatywna część opinii

Słabe śniadania.Niesympatyczna i totalnie obojętna obsługa!!! Poor breakfasts. Antipathic service!!!

Sławomir Polska
  • Sofitel Lisbon Liberdade

Średnia ocena: 8,7

dobra lokalizacja, smaczne śniadanie

• Negatywna część opinii

zbyt długie oczekiwanie na obsługę w restauracji hotelowej

Maria Polska
  • Novo Apartamento Graça

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Dobra lokalizacja, blisko Amalfy. W mieszkaniu wszystko co trzeba do spędzenia kilku dni. Komunikacja z właścicielką bardzo dobra.

• Negatywna część opinii

Mieszkanie to de facto suterena. Brak okien we wszystkich pomieszczeniach. Urządzone jest naprawdę ładnie i funkcjonalnie. Ma wszystko co potrzeba. Jeżeli wychodzi się rano i wraca wieczorem - to nie przeszkadza :) .

Marek Polska

Hotele w Portugalii wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Porto Sea Apartments

Matosinhos, Portugalia

• Pozytywna część opinii

Niby to tylko mieszkanie w bloku ale jaka wspaniała lokalizacja (blisko metro, mrowie knajpek portowych, plaża po drugiej stronie ulicy + rowery -bajka). Bardzo miła i gościnna właścicielka. Właścicielka jest Czeszką dzięki czemu można mówić po polsku co też jest fajne.

• Negatywna część opinii

Kontakt. Tylko telefoniczy. W przypadku awarii telefonu trudno znaleźć apartament.

Ocena dodana: 22 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    Marian Polska
  • Hostel 15

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Powyższe oceny nie są przesadzone, Hostel 15 jest nowym miejscem na mapie Lizbony i WARTO dać mu szanse (nie od razu Rzym zbudowano) MEGA/SUPER właściciele obiektu, pomogą(nie pomyślałem o czymś takim jak zakup karty sim lokalnego operatora aby mieć dostęp do internetu poza lokalizacja) doradza, odpowiedzą na każde pytanie. Przyjechaliśmy zwiedzić Lizbonę i okolice więc śniadanie które było (płatki z mlekiem,jajecznica,kanapki(ser,wędlina,dżem,masło orzechowe)kawa,herbata,sok itp) zaspokajało w 100% na kilka godzin. To na co każdy zwraca uwagę to czystość pomieszczeń i tutaj nie można się uskarżać (pokój, toaleta sprzątane codziennie) WIFI działa bez zarzutu, bez żadnych spowolnień, utraty sygnału. Lokalizacja ok.100 metrów od stacji INTENDENTE (wsiadamy w metro na lotnisku i po chwili z jedną przesiadka jesteśmy na miejscu). Pokój który mieliśmy cichy, nie od ulicy, łózko z wygodnym materacem więc spokojnie można się wyspać. Niedaleko (ok.150 metrów) od Hostel 15 znajduje się słynna Restauracja RAMIRO serwująca owoce morza, podobno bardzo dobre ale trudno o wolne miejsce.

• Negatywna część opinii

Coś zawsze można poprawić, ale ja na nic się nie uskarżam.

Ocena dodana: 13 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016

• Urban Apartment Casa da Portela

Porto, Portugalia

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

- Idealne polozenie w samym sercu Porto. - Apartament jest nowoczesny, czysty i dopracowany w kazdym szczegole - swietne wyposazenie kuchni, telewizor z dvd, darmowe pocztowki, a nawet kolorowanki dla najmlodszych. - Na stole czekala na nas karafka z winem porto - bardzo mila niespodzianka :)

Ocena dodana: 23 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Katarzyna Hiszpania
  • PicPorto Apartment

Porto, Portugalia

• Pozytywna część opinii

Przepiękny apartament w odnowionej starej kamienicy . Położony blisko centrum miasta ale na spokojnej ulicy. Okna szczelne więc nawet nad ranem nie przeszkadza hałas samochodów. Mieszkanie przepięknie urządzone , funkcjonalne , każdy szczegół przemyślany , nawet klatka schodowa i winda są ładnie zaaranżowane. Po całym dniu zwiedzania można zregenerować siły na dwóch wygodnych dwuosobowych łóżkach. Fantastyczni Gospodarze !!!! Przywitali nas uśmiechem, życzliwością i smakołykami . Ich uwagi dotyczące Porto pozwoliły nam w trzy dni zwiedzić wszystkie atrakcje turystyczne Porto oraz spędzić cały dzień na plażach Porto zaczynając od najdalszej a kończąc blisko centrum. Uwagi dotyczące lokali gastronomicznych zaprowadziły nas na smaczne posiłki , w przystępnych cenach i bez natłoku turystów, a nie było łatwo bo musieliśmy korzystać z lokali i dla wegetarian i dla mięsożerców . Simona i Joao pomogli nam w zamówieniu taksówki o 5 rano / metro czynne jest w Porto od 6.00/ i pilotowali naszą podróż na dworzec - dziękujemy . Duży sklep spożywczy znajduje się naprzeciwko kamienicy a lokalny bazar 5 minut drogi spacerem. Również do metra jest bardzo blisko ale skorzystaliśmy tylko jadąc nad ocean bo resztę miasta można zwiedzić spacerkiem . Jednym słowem jeżeli Porto to tylko w tym apartamencie !!!

• Negatywna część opinii

Niestety zabrakło nam czasu aby spokojnie wypić kawę z Simona i Joao dlatego zapraszamy serdecznie do Wrocławia albo my wrócimy do Porto :)

Ocena dodana: 31 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    Małgorzata Polska
  • Domus 26 Guesthouse - B&B

Braga, Portugalia

• Pozytywna część opinii

wspaniała atmosfera, duży pokój bardzo dobrze wyposażony, znakomita lokalizacja

Ocena dodana: 27 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Bogdan Polska