Portugalia Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Portugalii

• Travel & Live Porto Hostel

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo, ale to bardzo pomocna obsługa. Mogliśmy przechować bagaże przez 3 dni zupełnie bez dodatkowych opłat. Ponieważ był strajk i nie mogliśmy zamówić taxi, dokładnie wytłumaczył nam i zaznaczył na mapie skąd jedzie autobus nocny. Świetna lokalizacja i piękne pokoje. Cudowny taras z widokiem na deptak. Na dole sklepy i restauracje. Wszędzie blisko. Metro blisko. POLECAM

Zepsuta słuchawka prysznicowa

• Hotel Santa Cecília

Fatima, Portugalia

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Czysto. Miła obsługa służąca radą.

• Negatywna część opinii

Mimo zamkniętych okien w pokoju było głośno. Słychać było szum samochodów i śpiewy. Brak możliwości zjedzenia posiłku po pewnej godzinie. Brak wentykacjinw łazience

Dominik Polska
  • Quinta do Lagar

Albufeira, Portugalia

Średnia ocena: 7,5
    • Pozytywna część opinii

Obiekt bardzo przyjemny, nasz apartament przestronny, ogrod bardzo ladny.

Iwona Polska
  • Embaixador, 70

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Mily właściciel. Przedstawił wszystkie miejsca, które warto zobaczyć. Blisko stacji kolejowej - 3 stacje do centrum Lizbony. Niedaleko do sklepu. Cisza i spokój. Dużo kawiarni w najbliższym otoczeniu. Kuchnia i łazienka czyste.

• Negatywna część opinii

Wilgoć na ścianach. Brak relewizora. Nieprzyjemny zapach przez wilgoć. Niski sufit - odradzam osobom wysokim.

Dominik Polska
  • Luísa & Paulo Guesthouse

Sintra, Portugalia

Średnia ocena: 8,6

Super market pod nosem

• Negatywna część opinii

brak kuchni w apartamencie , łazienka brudna zagrzybiona , łóżko składane ,dosłownie złożyło się w czasie spania ?! Generalnie omijać z daleka .Drugiej sypialni nie ma na zdjęciu ok 5m2 dramat , pociąg za oknem nie dawał spać

Mirosław Polska
  • Guest House Santa Clara

Coimbra, Portugalia

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

lokal naprawdę super , czysto miło i schludnie .Właścicielka przemiła i uczynna , Lokalizacja super bezpłatny parking. Trafiliśmy na studenckie Juwenalia i trochę młodzież hałasowała wieczorem ale było extra

brak

Mirosław Polska
  • brutu`s home

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Sympatyczni właściciele, czysto i często sprzątane, w dobrym stanie, darmowe owoce, dobrze sprzątane

Wygląd okolicy i lokalizacja

Aneta Polska
  • Water and Sun Studio

Średnia ocena: 7,5
    • Pozytywna część opinii

Miało być prywatne mieszkanie, w dodatku z basenem. Nie wiem czemu (autosugestia), spodziewaliśmy się prywatnej posesji z jednym pokojem i basenem w ogrodzie. W rzeczywistości jest to kamienica przy ciasnej uliczce, gdzie wszystkie mieszkania należą do tych właścicieli. Przyjechaliśmy w nocy, zastanawiając się, gdzie jest basen. No i jest - na pierwszym piętrze, w bardzo miłej scenerii ze sztuczną trawą. Rewelacyjny pomysł! Kolejny świetny pomysł to skrzynki szyfrowe przy drzwiach do odbioru kluczu - mimo przyjazdu w środku nocy nie musieliśmy umawiać się z właścicielami. Do tego świetna lokalizacja - obok zatrzymują się zarówno metro, jak i autobus nocny z lotniska. Ponadto dobrze wyposażona kuchnia i niezły dojazd (autobusem 530) do kultowego tramwaju 28.

• Negatywna część opinii

Minusy to drobnostki - kabina prysznicowa miała bardzo ciasne drzwi, a woda w basenie była jak na wrzesień zbyt zimna (pewnie ze względu na stały obieg). Dojście na piętro tylko schodami - dla nas to nie problem, ale nie widzieliśmy tej informacji.

Rafał Polska
  • Apartamentos Turisticos Soldoiro

Albufeira, Portugalia

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja przy samej plaży Blisko restauracji barów i klubów

Anonimowy Polska

Hotele w Portugalii wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Porto Sea Apartments

Matosinhos, Portugalia

• Pozytywna część opinii

Niby to tylko mieszkanie w bloku ale jaka wspaniała lokalizacja (blisko metro, mrowie knajpek portowych, plaża po drugiej stronie ulicy + rowery -bajka). Bardzo miła i gościnna właścicielka. Właścicielka jest Czeszką dzięki czemu można mówić po polsku co też jest fajne.

• Negatywna część opinii

Kontakt. Tylko telefoniczy. W przypadku awarii telefonu trudno znaleźć apartament.

Ocena dodana: 22 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    Marian Polska
  • Hostel 15

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Powyższe oceny nie są przesadzone, Hostel 15 jest nowym miejscem na mapie Lizbony i WARTO dać mu szanse (nie od razu Rzym zbudowano) MEGA/SUPER właściciele obiektu, pomogą(nie pomyślałem o czymś takim jak zakup karty sim lokalnego operatora aby mieć dostęp do internetu poza lokalizacja) doradza, odpowiedzą na każde pytanie. Przyjechaliśmy zwiedzić Lizbonę i okolice więc śniadanie które było (płatki z mlekiem,jajecznica,kanapki(ser,wędlina,dżem,masło orzechowe)kawa,herbata,sok itp) zaspokajało w 100% na kilka godzin. To na co każdy zwraca uwagę to czystość pomieszczeń i tutaj nie można się uskarżać (pokój, toaleta sprzątane codziennie) WIFI działa bez zarzutu, bez żadnych spowolnień, utraty sygnału. Lokalizacja ok.100 metrów od stacji INTENDENTE (wsiadamy w metro na lotnisku i po chwili z jedną przesiadka jesteśmy na miejscu). Pokój który mieliśmy cichy, nie od ulicy, łózko z wygodnym materacem więc spokojnie można się wyspać. Niedaleko (ok.150 metrów) od Hostel 15 znajduje się słynna Restauracja RAMIRO serwująca owoce morza, podobno bardzo dobre ale trudno o wolne miejsce.

• Negatywna część opinii

Coś zawsze można poprawić, ale ja na nic się nie uskarżam.

Ocena dodana: 13 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016

Marian Polska
  • Urban Apartment Casa da Portela

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

- Idealne polozenie w samym sercu Porto. - Apartament jest nowoczesny, czysty i dopracowany w kazdym szczegole - swietne wyposazenie kuchni, telewizor z dvd, darmowe pocztowki, a nawet kolorowanki dla najmlodszych. - Na stole czekala na nas karafka z winem porto - bardzo mila niespodzianka :)

Ocena dodana: 23 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Katarzyna Hiszpania
  • PicPorto Apartment

• Pozytywna część opinii

Przepiękny apartament w odnowionej starej kamienicy . Położony blisko centrum miasta ale na spokojnej ulicy. Okna szczelne więc nawet nad ranem nie przeszkadza hałas samochodów. Mieszkanie przepięknie urządzone , funkcjonalne , każdy szczegół przemyślany , nawet klatka schodowa i winda są ładnie zaaranżowane. Po całym dniu zwiedzania można zregenerować siły na dwóch wygodnych dwuosobowych łóżkach. Fantastyczni Gospodarze !!!! Przywitali nas uśmiechem, życzliwością i smakołykami . Ich uwagi dotyczące Porto pozwoliły nam w trzy dni zwiedzić wszystkie atrakcje turystyczne Porto oraz spędzić cały dzień na plażach Porto zaczynając od najdalszej a kończąc blisko centrum. Uwagi dotyczące lokali gastronomicznych zaprowadziły nas na smaczne posiłki , w przystępnych cenach i bez natłoku turystów, a nie było łatwo bo musieliśmy korzystać z lokali i dla wegetarian i dla mięsożerców . Simona i Joao pomogli nam w zamówieniu taksówki o 5 rano / metro czynne jest w Porto od 6.00/ i pilotowali naszą podróż na dworzec - dziękujemy . Duży sklep spożywczy znajduje się naprzeciwko kamienicy a lokalny bazar 5 minut drogi spacerem. Również do metra jest bardzo blisko ale skorzystaliśmy tylko jadąc nad ocean bo resztę miasta można zwiedzić spacerkiem . Jednym słowem jeżeli Porto to tylko w tym apartamencie !!!

• Negatywna część opinii

Niestety zabrakło nam czasu aby spokojnie wypić kawę z Simona i Joao dlatego zapraszamy serdecznie do Wrocławia albo my wrócimy do Porto :)

Ocena dodana: 31 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    Małgorzata Polska
  • Domus 26 Guesthouse - B&B

Braga, Portugalia

• Pozytywna część opinii

wspaniała atmosfera, duży pokój bardzo dobrze wyposażony, znakomita lokalizacja

Ocena dodana: 27 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Bogdan Polska