Nastanitve Leti Najem vozil Letališki taksiji

• TURIM Marques Hotel

Povprečna ocena gostov: 8,9

Super lokacija

• Negativen del komentarja

Zajtrk ni nič posebnega - jajca, klobase, sir...

Komentirano: 12. septembra 2018 Datum bivanja: september 2018
    Anonimen_S Slovenija
  • Just Right Accommodation

Porto, Portugalska

Povprečna ocena gostov: 9,1
    • Pozitiven del komentarja

Gostiteljica je izredno prijazna Super lokacija Super stanovanje katero je čisto in urejeno

Klime ni

Komentirano: 12. septembra 2018 Datum bivanja: september 2018
    Anonimen Slovenija
  • Be Lisbon Hostel Estefânia

Povprečna ocena gostov: 9,1
    • Pozitiven del komentarja

Super hostel, prijetno in sproščeno osebje. Bivanje je bilo prijetno, v sobah je dovolj zasebnosti, skupni prostor in kuhinja pa sta super tudi za druženje in navezovanje stikov. Zajtrk je odličen. Kuhinja je zelo uporabna; Tudi kopalnice so odlično urejene in čiste, tuši dovolj veliki. V BeLisbon hostlu imaš praktično vse, kar potrebuješ za bivanje.

• Negativen del komentarja

Še en stol na balkonu v sobi.

Komentirano: 13. septembra 2018 Datum bivanja: september 2018
    Jan Slovenija
  • Apartamentos Turisticos Paraiso

Funchal, Portugalska

Povprečna ocena gostov: 8,8
    • Pozitiven del komentarja

Predvsem lokacija...blizu center in hkrati turistični del mesta...

• Negativen del komentarja

Ni bilo klime v apartmaju....

Komentirano: 13. septembra 2018 Datum bivanja: september 2018
    Danilo Slovenija
  • Tattva Design Hostel

Porto, Portugalska

Povprečna ocena gostov: 8,8
    • Pozitiven del komentarja

Postelja je bila udobna, hkati je nad vsako posteljo vtičnica za polnjenje mobitela in ventilator za vroče dni. Vsaka skupinska soba ima svojo kopalnico in WC ( več njih). Hostel ima bar in restavacijo ter strešno teraso. Sem spala že v Portu, lahko rečem, da je za to ceno, Tattva še najboljši hostel.

Komentirano: 15. septembra 2018 Datum bivanja: september 2018
    Kristina Slovenija
  • Eco Soul Ericeira Guesthouse

Ericeira, Portugalska

Povprečna ocena gostov: 9,6
    • Pozitiven del komentarja

veliko potujemo po svetu, vendar tako prijaznih lastnikov namestitve še nisem srečala. Camila in njen mož se res posvetita svojim gostom in poskrbita za njihovo najboljše počutje. Njuni zajtrki so res nekaj posebnega, vsa hrana je ekološko pridelana, zelenjava iz njunega domačega vrta, postreženo z ljubeznijo in prefinjenim občutkom, profesionalno. Na željo, svojim gostom zaupata informacije o najboljših restavracijah ali čudovitih skritih kotičkih širše okolice. Namestitev je na najboljši lokaciji za goste, ki si želijo mirno bivanje, bližino prečudovitih plaž , odlična lokacija za surfanje na valovih, z avtom le nekaj minut od kraja Ericeira in pol ure po avtocesti do Lisbone. Top lokacija, z okusom opremljena namestitev za tiste goste, ki se želijo tudi na dopustu počutiti kot doma. Toplo priporočam, sigurno se še vrnemo. Za to lokacijo potrebujete avto.

Vse je odlično.

Mojca Slovenija
  • Quinta Colina by Shiadu

Povprečna ocena gostov: 9,2
    • Pozitiven del komentarja

lepa namestitev, okusno , moderno, domiselno, na novo renovirana stara mestna hiša z lepim razgledom iz terase, ki je na vrhu hiše, na grad. Res lepo opremljene sobe in kopalnica, soba je manjša. Dober zajtrk, zelo čisto. Dobra lokacija za tiste popotnike, ki želijo biti v centru mesta.

• Negativen del komentarja

nastanitev je sicer na dobri lokaciji v centru mesta, vendar je potrebno hoditi strmo v hrib iz centra cca 10 minut. Okolica namestitve nam ni bila simpatična, umazane ulice.

Mojca Slovenija
  • Palacio Vila Flor

Povprečna ocena gostov: 8,6
    • Pozitiven del komentarja

Ker sem odhajala zelo zgodaj, so mi sami ponudili, da mi namesto zajtrka pripravijo prigrizke za seboj. Zelo prijazno. Simpatično notranje dvorišče za posedanje.

Komentirano: 17. septembra 2018 Datum bivanja: september 2018
    Zala Slovenija
  • BELLA VISTA A7

Albufeira, Portugalska

Povprečna ocena gostov: 7,8
    • Pozitiven del komentarja

Aprtma je bil vrhunsko urejen in tudi opremljen.

• Negativen del komentarja

Dobili smo naroben naslov lokacije in s tem 3 ure iskali aprtma. Smo mislili, da gre za nateg.

Komentirano: 18. septembra 2018 Datum bivanja: september 2018
    Jernej Slovenija

Visoko ocenjeni hoteli na Portugalskem s strani gostov, ki govorijo slovensko

• Liv'in Lisbon Hostel

Povprečna ocena gostov: 8,4
    • Pozitiven del komentarja

To da ko so ponočnjaki prihajali na spanje so se obnašali zelo korektno. Nihče ni spustil glasa od sebe tako da ni bilo nasilnega prebujanja.

• Negativen del komentarja

To da je stvar vodil Irski študent ki razen svoje irscine ni govoril nobenega jezika. Zajtrk je bil po navadi krepko preko osme ure tako da vsi ki smo odšli prej zajtrka nismo dobili. Naprej nisem niti raziskoval.

Komentirano: 31. maja 2017 Datum bivanja: maj 2017
    Dare Slovenija