Katar Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Katarze

• K108 Hotel Doha

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo miła i gościnna obsługa, bardzo czysto, cudowny widok na miasto znad basenu na dachu hotelu

Ocena dodana: 16 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Dominika Polska
  • Kingsgate Hotel Doha

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Personel bardzo miły i uczynny Bez problemu mogliśmy się później wymeldować i to bez dodatkowych opłat. Śniadanie dobre i urozmaicone. Blisko do głównych atrakcji.

Ocena dodana: 19 czerwca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
    Jacek Polska
  • Saraya Corniche Hotel

Średnia ocena: 8

Lokalizacjs. Blisko Muzeum Sztuki Islamskiej

• Negatywna część opinii

Stare wykladziny, zniszczone meble w pokoju, brak mozliwosci zjedzenia sniadania w restauracji ze wzgledu na ramadan

Ocena dodana: 16 czerwca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
    'Marcin' Polska
  • Golden Ocean Hotel

Średnia ocena: 7,4
    • Pozytywna część opinii

Hotel ma już swoje lata - najpierw otrzymaliśmy nie posprzątać pokój, w kolejnym pokoju nie działał czajnik i suszarka do włosów. Klima sterowana centralnie bez możliwości regulacji i wyłączenia w pokoju Miasto to jeden wielki plac budowy a temperatury w lato są nie do wytrzymania Mały basen z gorącą wodą i tylko 8 leżaków i szybko zrobiło się tloczno

• Negatywna część opinii

Bezpłatny transfer z lotniska i na lotnisko czyni to miejsce dobrym i tanim rozwiązaniem przy długich przesiadka. Dobry angielski wśród obslugi Szybki kontakt mailowy przy rezerwacji.

Ocena dodana: 10 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Jarosław*Krawczyk Polska
  • Saray Musheireb Hotel and Suites

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Apartament duży i przestronny. 2 łazienki.

• Negatywna część opinii

Brudna wykładzina - lepiej zmienić na płytki. Gdyby nie wykładzina to generalnie pokoje były ok, ale łazienki do kapitalnego remontu.

Ocena dodana: 8 maja 2018 Pobyt: Kwiecień 2018
    Grzegorz Polska
  • Mövenpick Hotel West Bay Doha

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Sam hotel ok. Dostępu do plaży nie ma, pomimo mylącej nazwy. Zasady niezrozumiałe. 1. Pobierają kaucję za pobyt, pomimo płatności z góry. 2.Po wyjeździe doliczyli opłatę za kolacje (albo obiady?) z których nie korzystaliśmy.Pomimo zapewnienia w recepcji,że wszystko jest rozliczone z karty zdjęto opłatę za posiłki, z których nikt ne korzystał. Obsługa kompletne zdezorientowana, nie potrafi załatwić najprostszej rzeczy ale kłamią ,że załatwili. Bardzo nieprzyjemne zostałam potraktowana w hotelowej restauracji: wyrzucono mnie ze śniadania ponieważ nie miałam przy sobie karty-klucza, którą wcześniej okazał mój mąż . To nie 5 gwiazdek!Bardzo niemiłe wrażenie, nie polecam, w Doha jest zbyt wiele hoteli tej kategorii na wiele lepszym poziomie. Na oszustwie szybko stracą klientów.

• Negatywna część opinii

brak plaży, brak dojścia do plaży. Nazwa i opis sugeruje hotel w bliskiej odległości od plaży niestety hotel nie ma dostępu do żadnej plaży.Skasowali za posiłki z których nie korzystaliśmy!

Ocena dodana: 9 maja 2018 Pobyt: Kwiecień 2018
    Anita Polska
  • Al Safa Royal Suites

Średnia ocena: 7,7
    • Pozytywna część opinii

Wygląd na zdjęciach mocno przesadzony.Sam hotel opływa tanim lukrem od sztucznych koni po stare auta i kapiące złoto- jednak pokoje więcej niż skromne. Królewski apartament nie chciałby zobaczyć króla. Zniszczone meble (odpadają drzwiczki w kuchni). Ale czysto i wygodne łóżko. W sam raz na jedną noc bez wychodzenia.Dzielnica mocno podejrzana: za rogiem tani market wokół którego krążą grupy robotników. Transfer z, na lotnisko: można w recepcji zamówić taksówkę.

• Negatywna część opinii

nic, no może królewski tron w holu :-)

Ocena dodana: 14 maja 2018 Pobyt: Maj 2018

PIOTR RPA
  • Strato Hotel By Warwick

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Wygodne łóżka przestronny i czysty pokój

Ocena dodana: 4 lipca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
    Pamela Polska
  • Horizon Manor Hotel

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Najwieksze zalety to lokalizacja. i darmowy bus z lotniska. Polecam na krotki pobyt.

Ocena dodana: 15 sierpnia 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Magdalena Polska

Hotele w Katarze wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Four Seasons Hotel Doha

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

świetny hotel, w dobrym położeniu i pięknym otoczeniu, bardzo pomocno i przyjazna obsługa, smaczne sniadania, komfortowo na plaży i basenach great hotel in a good location and beautiful environment, a very strong and friendly service, tasty breakfasts, comfortable on the beach and swimming pools

• Negatywna część opinii

cena śniadania oraz zdziwiło nas , ze w hotelu takiej rangi są okna w pokojach, że wręcz utrudniaja widok na morze breakfast and surprised me with the hotel this rank are windows in the rooms that actually hinder sea

Ocena dodana: 26 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    AnnA Polska
  • Souq Waqif Boutique Hotels - Tivoli

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Hotel znajduje się w na "starówce" w Doha. Tak więc wszędzie blisko. Do dzielnicy biznesowej jest ok 3 - 4 kilometry. W okolicy po 18:00 otwieranych jest mnóstwo restauracji, sklepów - tak więc nie ma problemów ze zjedzeniem dobrej kolacji. Hotel wyróżnia się z pośród innych architekturą - znajduje się w zabytkowych budynkach starej Doha. Niesamowity i pomocny personel, cały czas pyta się czy czegoś nie potrzebujemy itd. Pokój mieliśmy sprzątany dwa razy dziennie - cos niespotykanego. Naprawdę warto - hotel inny od podobnych. Nie próbowaliśmy śniadań - rano o 5 musieliśmy jechać na lotnisko.

• Negatywna część opinii

Jak na klasę hotelu troszkę za słaba akustyka pokoi.

Ocena dodana: 28 października 2016 Pobyt: Październik 2016
    LUKASZ Polska
  • Oryx Rotana

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Duża, dobrze wyposażona siłownia. Bardzo dobre restauracje.

• Negatywna część opinii

Hotel dość drogi. Obsługa straszna ( przypadek kiedy poszłam na lunch za który zapłaciłam ( 45 euro ) zdążyłam wziasc tylko troszkę sałatki, personel nie poinformował mnie ze za 5 min zamykają bufet i w zamian za to przyniesiono mi kilka kawałków arbuza, kiepsko )

Ocena dodana: 1 marca 2017 Pobyt: Luty 2017
    Afrodyta Polska