Pobyty Lety Pronájem aut Aktivity Letištní taxi
  1. Hodnocení hotelů domovská stránka
  2. Slovensko hodnocení hotelů

Slovensko Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování na Slovensku

• Aphrodite Palace

Rajecké Teplice, Slovensko

Průměrné hodnocení: 9,1
    • Pozitivní část hodnocení

Je to ideální destinace pro výlety za poznáním Žilinského kraje, neboť není nic lepšího než se po celodenním výletu naložit do vyhřátého bazénu s masážními lehátky. Velké množství bazénů a saun, velmi pěkně aranžováno za použití kvalitních materiálů (žádné napodobeniny). Propojení hotelu s areálem termálních lázní nadzemní proskleným průchodem také nemá chybu. Žádné převlékání, v županu přímo z pokoje až do bazénu. Velký výběr kvalitních jídel formou švédského stolu, luxusní restaurace. Personál hotelu byl ochotný - nebyl problém vyměnit velikost županu, dodat ještě jeden polštář pod hlavu, atd.

• Negativní část hodnocení

Rajecké Teplice jsou malinká dědinka a večer není moc kam jít. Ale i to se pomalu mění a na každém kroku je vidět, že se buduje promenáda a zvelebuje se okolí lázní. Co mi však vadilo hodně, byla obsluha v restauraci. Restaurace luxusní, ale personál katastrofální. K večeři nejsou k dispozici nápoje formou samoobsluhy a je nutné si je tedy objednat. Za celý týdenní pobyt se mi to podařilo jen dvakrát. Personál se soustředil pouze na úklid stolů po odcházejících hostech a na upozorňování nereagoval. Také se mi zdálo, že na celou restauraci byly pouze 2-3 profesionální vrchní a zbytek byly brigádníci, nebo učni. Odpovídalo by tomu i to, že jsme byly 2x svědky vyklopení jídla hostům za krk v našem bezprostředním okolí. Kromě toho u takové restaurace bych očekával uvedení hostů k volnému stolu. Několikrát se nám stalo, že jsme bloumali po restauraci a hledali volné místo, které nebylo a tak jsme museli čekat na jeho uvolnění. Zkráceně řečeno - nedostatek personálu v restauraci, nezvládali to. Toto byl ale jediný šrám na jinak bezvadném pobytu v hotelu.

Hodnocení napsáno: 24. října 2020 Termínem pobytu byl srpen 2020
    Bronislav Česká republika
  • Apartmany Holiday Tatralandia

Liptovský Mikuláš, Slovensko

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Výborné ubytování, vynikající snídaně i večeře, blízko aquaparku-Tatralandia, krásná příroda, soukromí, cedulky s pokyny po celé chatě naprosto výborný nápad, venkovní kino v párty stanu, bowling, X-BOX, herna pro děti, velké parkoviště.

• Negativní část hodnocení

Protože jsme měli zakoupené vstupy do aquaparku Tatralandia přes GOPAS, nemohli jsme přejít z hotelu přímo do aquaparku, ale museli jsme celý areál obcházet pěšky.

Hodnocení napsáno: 25. října 2020 Termínem pobytu byl srpen 2020
    Martina Česká republika
  • Holiday Home Kamienok

Liptovský Mikuláš, Slovensko

Průměrné hodnocení: 9,8
    • Pozitivní část hodnocení

Vybení domečku předčilo běžnou výbavu, nechyběla ani pračka, sušička, žehlička, plně vybavená kuchyň. Cítili jsme se jako doma a pan majitel byl moc příjemný, určitě opět rádi využijeme.

Hodnocení napsáno: 22. října 2020 Termínem pobytu byl září 2020
    Veronika Česká republika
  • Hotel Dom techniky

Žilina, Slovensko

Průměrné hodnocení: 7,3
    • Pozitivní část hodnocení

I na skromné přespání jednu nic je to velký nestandard, jen pro velmi skomné hosty.

• Negativní část hodnocení

Na konci oktobra se netopilo. Naštěstí byl na pokoji el. Přímotop. I tak bylo v noci chladno. V koupelně tekla jen studena voda, i ve sprše. :-( V TV zadné programy, kromě zrnění. WiFi heslo není na pokoji, musel jsem poslat zprávu s dotazem.

Hodnocení napsáno: 22. října 2020 Termínem pobytu byl říjen 2020
    Martin Česká republika
  • Apartman All-in

Banská Bystrica, Slovensko

Průměrné hodnocení: 9,6
    • Pozitivní část hodnocení

Skvělá a rychlá komunikace s majiteli apartmánu. Výborná vybavenost i čistota.

• Negativní část hodnocení

Problém bylo pouze parkování. Typické parkování na sídlišti...

Hodnocení napsáno: 29. října 2020 Termínem pobytu byl říjen 2020
    Tereza Česká republika
  • Hotel Deluxe

Nitra, Slovensko

Průměrné hodnocení: 8,2
    • Pozitivní část hodnocení

Utulné čisté pokoje, ochotný personál.

• Negativní část hodnocení

Hluk z ulice. Slabší snídaně.

Hodnocení napsáno: 22. října 2020 Termínem pobytu byl říjen 2020
    Martin Česká republika
  • Hotel Diana

Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Snídaně chutné. Ochotné recepční.

• Negativní část hodnocení

V hotelu bylo poměrně hlučno - hlučný pozdní noční návrat hostů hotelu na sousední pokoje, horší protihluková izolace pokojů. Snídaně - vázlo doplňování švédských stolů, bylo potřeba si říkat o pečivo, máslo apod.

Iveta Česká republika

• Petit Dependance

Bratislava, Slovensko

Průměrné hodnocení: 8,1
    • Pozitivní část hodnocení

Velmi milá paní recepční při příjezdu, atmosféra cihlového domu.

• Negativní část hodnocení

Venku bylo místy 8 stupňů Celsia, a přesto celý víkend topení nefungovalo. Zřejmě dědictví komunismu zvané centrálně dálkově řízené topení. Zapnulo se až ráno v den odjezdu, to bylo trochu pozdě. Kvůli zimě jsem obě noci nemohl spát, a tak jsem se o 20 minut zpozdil s odevzdáním klíče v den odjezdu. To se asi ještě nikomu nestalo, protože pan recepční už si pro mě bez zavolání přišel a velmi nepříjemným tónem mi oznámil, že v 11 hodin měl být klíč na recepci. Takto se prostě se zákazníkem v žádném případě nejedná! Vůbec ho nezajímalo, jaký jsem měl v místě pobyt. Někdy stačí 10 vteřin kontaktu, aby bylo jasné, že u vás už nikdy! Na takovou sprostotu a neprofesionalitu si nehodlám zvykat. Vím, že nejste pětihvězdičkový hotel, ale elementární slušnost je při kontaktu s lidmi nutnost. Bez toho to nemá smysl dělat. Sbohem!

Anonym Německo
  • Hotel SOREA URÁN

Tatranská Lomnica, Slovensko

Průměrné hodnocení: 8,5

Poloha hotela,výhľad, jedlo

Anonym Slovensko

Dobře hodnocené hotely na Slovensku s recenzemi v češtině

• Apartmán pri zámočku

Bešeňová, Slovensko

Průměrné hodnocení: 9,4
    • Pozitivní část hodnocení

Líbila se mi lokalita, ubytování, skvělý přístup a ochota majitelů.

Hodnocení napsáno: 13. srpna 2019 Termínem pobytu byl srpen 2019
    Teodor Česká republika
  • Penzión Flámm

Rajecké Teplice, Slovensko

Průměrné hodnocení: 9,7
    • Pozitivní část hodnocení

Lokalita super, v centru, všude blízko. Snídaně, i když to nebyl švédský stůl, výborná a vydatná. I ostatní jídlo, které jsme si objednali v restauraci bylo skvělé. Pivo originální a výborné, koupili jsme si i domů, jako dárek.

• Negativní část hodnocení

Možná by ještě na pokoji mohla být utěrka na hrníčky a skleničky, ale to jen fakt jen nepodstatný detail :-)

Hodnocení napsáno: 6. srpna 2019 Termínem pobytu byl srpen 2019
    Šárka Česká republika
  • Chata Baba Yaga

Ždiar, Slovensko

Průměrné hodnocení: 9,7
    • Pozitivní část hodnocení

Pokoje útulné (jako z pohádky), obsluha ochotná (nic nebyl problém), snídaně výborné (ideální představa chlapské snídaně) a pivo neznámé ale bez konkurenční (točené s péčí).................🙏🌞

Hodnocení napsáno: 1. července 2019 Termínem pobytu byl červenec 2019
    Lenka Česká republika