Tanzania Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Tanzanii

• Beyt Al Salaam

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Klimatyczne miejsce, spokój i park. Nie ma porannych śpiewów z meczetów.

• Negatywna część opinii

Program genius - ma być niby drink powitalny - nie ma. Nie nabierajcie się na to

Ocena dodana: 14 października 2018 Pobyt: Październik 2018
  • Abuso Inn

Lokalizacja jest OK

• Negatywna część opinii

Obiekt zdecydowanie za drogi w stosunku do jakości. Wyglada na to ,że jest zaniedbany - pierwsze wrażenie wręcz złe - wejście z kablami elektrycznymi. Śniadanie - stanowczo odradzam - za połowę ceny dostaniecie nad samym morzem w barze koło parku.

• Misonge Cottage

Lushoto, Tanzania

• Pozytywna część opinii

Wszystkie niedogodności rekompensuje niezwykle uczynna i przyjacielska rodzina - małżeństwo obsługujące ośrodek. Cudowny czas cudowni ludzie. Pomogą we wszystkim

Słaby internet

Ocena dodana: 10 października 2018 Pobyt: Październik 2018
  • Natron Palace Hotel

Arusha, Tanzania

Średnia ocena: 7,3
    • Pozytywna część opinii

W miarę czysto i samo centrum. Po zmroku lepiej nie wychodzić samemu na ulice

• Negatywna część opinii

Śniadanie niby od 5:00. Upewnialiśmy się bo mieliśmy autobus o 5:30. W recepcji powiedzieli ,że spoko. No i o piątej zastaliśmy dwie panie śpiące za barem na materacach na podłodze :)

• Hiliki House Retro

Średnia ocena: 7,6
    • Pozytywna część opinii

Piękne miejsce, czysto, spokojnie, bardzo miły personel. Dobre jedzenie, lokalizacja idealna, przemili ludzie chętni pomóc w każdej sytuacji. Bardzo polecam!!!

Ocena dodana: 12 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    Beata Belgia
  • Spice Palace Hotel

Stone Town, Tanzania

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miła obsługa, dobre śniadanie, czysto i przyjemnie. Polecam

Ocena dodana: 16 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    Anita Polska
  • Sinzia Villas

Arusha, Tanzania

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miła i pomocna obsługa oraz właściciel, smaczne śniadania i ważne ,że mogliśmy zostawić nasze bagaże w pokoju przez nas zajmowanym na czas wyjazdu na safari.

• Negatywna część opinii

brak lustra w łazience, otoczenie na zewnątrz hoteliku, nie czułam się na pobliskich ulicach bezpiecznie, zaułek sprawia dość przygnębiające wrażenie, trudny wjazd samochodem.

Barbara Polska
  • Kilimanjaro Grand Hostel

Moshi, Tanzania

• Pozytywna część opinii

Lokalizacja, blisko do dworca autobusowego. Miły personel

Czystość, ale to problem wielu miejsc w Keni i Tanzani

Ocena dodana: 13 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    Natalia Polska
  • Savera Beach Houses

• Pozytywna część opinii

Zanzibar juz dawno skradł nasze serce ,a Hotel SAVERA dopełnił niezwykłych wakacji🏝Nowiutkie ,czyściutkie domki nad samym brzegiem oceanu gdzie po otwarciu drzwi widok zapiera dech w piersiach.Wygodne materace 🛏i obsługa która była wiecznie uśmiechnięta😄 i pomocna jak potrzebowaliśmy cokolwiek załatwić . Właściciel Savio na nasza prośbę dokupił lodówki do domków 🏠co było dla nas miłym zaskoczeniem ponieważ tylko wspomnieliśmy że przydałaby się do trzymania zimnych napojów i mleka -dziękujemy .Otwarcie baru dopełniło to miejsce 🍸Śniadania w Bahari smaczne.Obiady najlepsze w FADHIL Restaurant na tyłach hotelu .🥘🍛🍨Wrocimy napewno . Pozdrawiamy Frediego i Noela (króla Jambiani ).😘😘

Ocena dodana: 16 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    Magdalena Polska
  • Makofi Guest House

Nungwi, Tanzania

• Pozytywna część opinii

Very clean, staff ok, close to the beach, rooms nice and cozy. Czyściutko, blisko plazy, pracownicy całkiem Ok, pokoje przyjemne.

• Negatywna część opinii

Poor breakfast. Ubogie śniadania.

Ocena dodana: 11 października 2018 Pobyt: Październik 2018
    Anonimowy Wielka Brytania

Hotele w Tanzanii wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Kisiwa on the Beach

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Świetną kuchnia, bardzo przyjazna atmosfera, położenie nad oceanem, wielka dbałość o gościa. Wygodna willa , łazienka. Spokój i cisza .

• Negatywna część opinii

Przy płatności kartą kredytową prowizja 6%.

Ocena dodana: 5 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Agata_S Polska
  • Kae Funk Zanzibar

Michamvi, Tanzania

• Pozytywna część opinii

Miejsce MAGICZNE .... polecam z czystym sumieniem wszystkim którzy szukają ciszy, spokoju i reeeeeelaxu.

• Negatywna część opinii

Przerwy w dostawach prądu uciążliwe zwłaszcza w nocy.

Ocena dodana: 20 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Joanna Polska
  • Summer Dream Lodge

• Pozytywna część opinii

Wszystko było super! Bardzo pomocna i miła obsługa, super atmosfera, czyste pokoje, bardzo dobrze działające wifi :)

• Negatywna część opinii

Jedzenie mogłoby być troszkę smaczniejsze.

Ocena dodana: 6 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Arletta Polska
  • Promised Land Lodge

Kizimkazi, Tanzania

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Super atmosfera,zanzibarski klimat, miła obsługa, dobre jedzenie! Za teren obiektu wielki plus! Hotel usytuowany na klifie więc piękne widoki. Co prawda z plażą ciężko, ale za to niedaleko od hoteku super rafa gdzie można było samemu podpłynąć i nurkować.

• Negatywna część opinii

Słona woda w kranie i słabe światło w pokoju

Ocena dodana: 6 grudnia 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Arletta Polska
  • Al-Minar Hotel

• Pozytywna część opinii

Miły i pomocny personel. Pomogli nam zorganizować transport do innej części wyspy bez dodatkowych kosztów. Dobre śniadanie. Dobrze działające wi-fi. Przy zameldowaniu dostaliśmy szklankę soku, co przy temperaturach na Zanzibarze jest naprawdę miłym gestem

• Negatywna część opinii

Lokalizacja- obiekt znajduje się w ciasnym, trudno dostępnym miejscu. Szczególnie po zmroku jest ciężko trafić.

Ocena dodana: 19 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Ewelina Polska
  • Melik's

• Pozytywna część opinii

Znakomite miejsce Polecam wszystkim piękne plaże znakomita miejscowa kuchnia cisza spokój ... sympatyczny właściciel

• Negatywna część opinii

...za krótko stanowczo ....

Ocena dodana: 21 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Jacktel Polska
  • Tausi Palace Hotel

• Pozytywna część opinii

Hotel z fajnym starym klimatem, stare drewno, piękne drzwi. Śniadania na tarasie na dachu.

• Negatywna część opinii

Brak windy, ale bagaże wnoszą boye.

Ocena dodana: 4 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Harald Polska
  • Reef & Beach Resort

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Basen, pokoje, bar na wodzie, animacje, dobra restauracja, woda do picia za darmo, obiekt dobrze utrzymany.

• Negatywna część opinii

Pokój niezgodny z rezerwacją. (miał być domek z widokiem na ocean, a był pokój w kompleksie hotelowym). Brak plaży, długie odpływy, hotel na pustkowiu, brak w pobliżu sklepów, restauracji, drogie wycieczki fakultatywne. Drogi alkohol

Ocena dodana: 9 lutego 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    mateusz Polska
  • Marafiki Bungalows

Kiwengwa, Tanzania

• Pozytywna część opinii

Hotel Marafiki Bungalows, to jak dotąd jedyne miejsce w historii moich podróży do którego wiem, że będę chciał prędko powrócić. Niesamowite jedzenie serwowane przez szefową kuchni Milenę, super kontakt z obsługą hotelu, wspaniały, niepowtarzalny klimat . Jest to bardzo spokojne miejsce, gdzie można oddać się pełni relaksu. Mimo pory deszczowej nie nudziliśmy się ani chwili, niezawodni doradcy Agnieszka i Paweł pomogli podjąć mnie i mojej dziewczynie właściwe decyzje do tego potrafili też świetnie zorganizować nam wolny czas . Z całego Zanzibaru wybrałem właśnie to miejsce aby się oświadczyć i myślę, że jest to najlepsza i wystarczająca rekomendacja, wyjątkowa chwila w wyjątkowym miejscu. Marafiki to doskonały wybór.

• Negatywna część opinii

Zasięg i prędkość wi-fi była taka sobie, ale nie po to się jedzie w takie miejsce, żeby siedzieć na telefonie bądź przy komputerze, do podstawowych czynności wystarczające.

Ocena dodana: 17 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Sebastian Polska
  • Zanzibar Queen Hotel

Matemwe, Tanzania

• Pozytywna część opinii

Bardzo smaczne i świeże jedzenie. Czysta plaża. Piękny basen.

Ocena dodana: 13 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Wacław Polska
  • 27 Cafe Zanzibar Airport Hotel

• Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja na przed i po locie na Zanzibar. Bardzo dobre śniadanie. Wifi też bez uwag. Bardzo polecam. Hotel idealny na jedną noc po lub przed lotem. Możliwość płacenia kartą kredytową na miejscu. Pytania tomaszl75 małpa interia.pl

Ocena dodana: 22 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017

Martin Polska
  • Mahali Zanzibar

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Miejsce przepiękne. Do oceanu z pokoju mieliśmy 50 m a mieszkałem w najbardziej oddalonym. Basen na miejscu. Leżaki do dyspozyzcji w wystarczającej ilości. Bar przy plaży otwarty do ostatniego klienta. Można długo pisać. Naprawdę polecam.

• Negatywna część opinii

Na śniadanie było zawsze to samo, choć smaczne. To jedyny minus.

Ocena dodana: 29 stycznia 2018 Pobyt: Styczeń 2018
  • Cristal Resort and Spa

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Miło i wygodnie, rewelacyjne położenie, przyjemna atmosfera, obsługa miła i zawsze pomocna

• Negatywna część opinii

Można było by troszkę urozmaicić śniadania

Ocena dodana: 17 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Szymon Polska

Hotele w Tanzanii wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Maji Lodge

Matemwe, Tanzania

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Spokojny i kameralny pensjonat tuż przy plaży. Właściciele Natalia i Michał cudowni ludzie, bardzo pomocni w każdej sytuacji. Pyszne śniadania serwowane na tarasie z widokiem na ocean. Na miejscu można nabyć napoje, kawę, herbatę, piwo. Po sąsiedzku restauracje z bardzo dobrym jedzeniem, gdzie można zjeść obiad czy kolację. Pokój duży, wygodny, codziennie sprzątany (z łóżka można oglądać wschody słońca). Rodzinna atmosfera i życzliwość właścicieli sprawia, że pobyt u nich jest niezapomniany!

Ocena dodana: 5 listopada 2016 Pobyt: Październik 2016
    Sylwia Polska
  • Bahari Pizza Restaurant Bungalows

• Pozytywna część opinii

Hotel dosłownie przy pięknej plaży ale bungalowy były na zapleczu restauracji więc nie było widać oceanu. Przyjazna atmosfera, miła obsługa.

• Negatywna część opinii

Na miejscu okazało się, że za tą cenę można znaleźć lepszy nocleg w sąsiednich hotelach.

Ocena dodana: 27 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Paweł Polska
  • Ujamaa Beach Resort

Makunduchi, Tanzania

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Niespotykanie miła, serdeczna atmosfera.

• Negatywna część opinii

Dodać półki na rzeczy w domku.

Ocena dodana: 9 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Andrzej Polska
  • Belvedere Resort

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

super obsługa, prywatne leżaki, mało domków zatem mało ludzi nawet przy obłożeniu, bardzo ładny domek, z egzotyczną toaletą. Huśtawka, dobra restauracja, bliskość wioski, innych restauracji.

• Negatywna część opinii

konstrukcja domku sprawia, że zawsze są komary. Przez 3 dni nie były wynoszone śmieci, brak próbek w łazience.

Ocena dodana: 9 lutego 2017 Pobyt: Styczeń 2017

Martin Polska
  • Milele Beach Resort

Pingwe, Tanzania

• Pozytywna część opinii

Bardzo ładny obiekt przy plaży z kameralnym basenem. Miła obsługa, szczególnie kelnerów. Czystość na wysokim poziomie. Muzyka podczas pobytu w restauracji. The beachfront property with an intimate swimming pool. Friendly staff, especially the waiters. Purity at a high level. Music during your stay in the restaurant

• Negatywna część opinii

W restauracji ceny zbyt wysokie w stosunku do jakości. Po hotelu, który prowadzony jest przez dwie włoszki spodziewaliśmy się pysznej pizzy i super makaronów- niestety zawiedliśmy się. Porcje zbyt małe. Hasan bardzo miły, jednak interesował go tylko zarobek. Gdy nie byliśmy zainteresowani jego ofertami, nie miał ochoty na dłuższą konwersację. Śniadania codziennie takie same. Drogie wypożyczenie rowerów, które były w tragicznym stanie. In the restaurant prices too high in relation to the quality. The hotel, which is run by two Italian expecting delicious pizzas and super pasta-sadly disappointed. Parts too small. Hasan very nice, however, it is only interested in money:) When we were not interested in his offer, he had no desire for a longer conversation. Breakfast every day the same. Expensive bicycles, which were in a tragic condition.

Ocena dodana: 28 października 2017 Pobyt: Październik 2017
    Kinga Polska