Amerika Valódi vendégek hotelértékelései

Friss értékelések az Amerikai Egyesült Államokban levő hotelekről

Hotelek az Amerikai Egyesült Államokban, melyeket a magyar vendégek sokat dícsérnek

• RIU Plaza New York Times Square

New York, Amerika

Értékelési pontszámok átlaga: 8,7
    • Értékelés kedvező része

A reggeli fantasztikus volt.Nagyon szep es tiszta szoba illetve az egesz szalloda.

2017. május 16. az értékelés napja 2017 május a tartózkodás időszaka
    marianna Amerika
  • Walk of Fame Hostel

Los Angeles, Amerika

Értékelési pontszámok átlaga: 8,4
    • Értékelés kedvező része

A legjobb helyen van, ennyire tiszta és modern hostelt még sose láttam. A reggeli finom volt, személyzet barátságos , nagyszerű hogy kirándulásokat rendeznek. Csak ajánlani tudom !

• Értékelés kedvezőtlen része

Nem volt mosdó és zuhanyzó a szobában , csak egy közös volt a folyosón amire sokat kellett várni.

2018. augusztus 28. az értékelés napja 2018 augusztus a tartózkodás időszaka
    Bernadett Szlovákia
  • Hyatt Centric Times Square New York

New York, Amerika

Értékelési pontszámok átlaga: 8,7
    • Értékelés kedvező része

A személyzet nagyon segítőkész, baráti volt. A nyitható ablak fontos volt nekünk, mert nem szeretjük a légkondit, ha csak nem muszáj! A szálloda helye kiváló volt, mert nem több mint 100méterre a nyüzsgő T Q-től, egy nyugodt, békés hely, de mégis a város szívében!

• Értékelés kedvezőtlen része

Mindennel meg voltunk elégedve.

2016. október 20. az értékelés napja 2016 szeptember a tartózkodás időszaka
    Magdi Magyarország
  • Hilton Grand Vacations Suites on the Las Vegas Strip

Las Vegas, Amerika

Értékelési pontszámok átlaga: 8,6
    • Értékelés kedvező része

Rendkívül szép és jól felszerelt volt a lakosztály, az ágy puha és kényelmes. A személyzet kedves és segítőkész. Kiváló ár/érték arány, jó helyen van ingyenes parkolási lehetőséggel.

2016. november 3. az értékelés napja 2016 október a tartózkodás időszaka
    krisztian007 Magyarország
  • La Quinta Inn & Suites Page at Lake Powell

Page, Amerika

Értékelési pontszámok átlaga: 8,8
    • Értékelés kedvező része

Nagyon kényelmes ágy és párnák, tágas szoba, egyre több járólap szönyeg helyett. Csendes környezet, távol az úttol, közel a látvánosságokhoz.

2016. november 28. az értékelés napja 2016 november a tartózkodás időszaka
    Anna Magyarország
  • Washington Plaza Hotel

Washington, Amerika

Értékelési pontszámok átlaga: 8,8
    • Értékelés kedvező része

Egy éjszakát tötöttünk itt. Mindennel elégedettek voltunk.Tiszta ,csendes szobánk (230) volt erkéllyel ,remek kilátással a medencére ès a szemben lévö térre. Gyalogosan megközelìthetö volt minden.

2017. április 25. az értékelés napja 2017 április a tartózkodás időszaka
    Szandra Amerika

Minden értékelő dicsérte ezeket a hoteleket az Amerikai Egyesült Államokban

• Selby Ave Guest House

Los Angeles, Amerika

Értékelési pontszámok átlaga: 9,9
    • Értékelés kedvező része

Uriana és Joel a házigazdák fantasztikus emberek, nagyon figyelmesek voltak.Tortával borral, és egyéb finomságokkal feltöltött hűtővel vártak minket. Az apartman tökéletes, tiszta, csendes helyen az udvaron van, teljesen különáll a családi háztól. A közelben van egy nagy bevásárlóközpont (Macy's), gyorséttermekkel, mely 10 perces sétával elérhető. éLelmiszerüzlet is van a közelben kb. 5 perces autóútra. A házigazdák nagyon segítőkészek és tájékozottak. Csak ajánlani tudom őket!! :)

2016. november 27. az értékelés napja 2016 november a tartózkodás időszaka
    paksizoltan Magyarország