Nastanitve Leti Najem vozil Letališki taksiji

ZDA Komentarji hotelov dejanskih gostov

Nedavni komentarji hotelov v ZDA

Visoko ocenjeni hoteli v ZDA s strani gostov, ki govorijo slovensko

• West Side YMCA

Povprečna ocena gostov: 7,2
    • Pozitiven del komentarja

24 recepcija, dovolj velika zračna soba, pospravili in menjali so brisače vsak dan, možnost uporabe fitnesa in bazena, odlična lokacija poleg central parka, Lincon squera in Columbus circla.

• Negativen del komentarja

Avtomat za prigrizke v nadstropju ni deloval. Klima naprava zelo hrupna. Higiena v kopalnicah občasno vprašljiva.

Komentirano: 22. maja 2017 Datum bivanja: april 2017
    lolita Slovenija
  • Circus Circus Hotel, Casino & Theme Park (Free Parking)

Las Vegas, ZDA

Povprečna ocena gostov: 7,1

Nam ni bilo všeč

• Negativen del komentarja

Čeprav smo rezervirali sobo za nekadilce je smrdelo po cigaretih.Tla so bila umszana vse staro

Komentirano: 30. oktobra 2016 Datum bivanja: oktober 2016
    TJAŠA Slovenija
  • Nyma, The New York Manhattan Hotel

Povprečna ocena gostov: 7,6
    • Pozitiven del komentarja

Zajtrk nič posebnega,a je v ceni kar jev NY izjema,odlična postelja,okno,ki se da odpret,super razgled na Empire...(14.nadstropje),pri prejšnjih obiskih tega ni bilo

• Negativen del komentarja

Oseba pri zajtrku še ni slišala za nasmešek,pozdrav,ostali vsi ok,v fitnesu bi bilo potrebno kakšno popravilo

Komentirano: 1. novembra 2016 Datum bivanja: oktober 2016

• Bryce Pioneer Village

Tropic, ZDA

Povprečna ocena gostov: 7,6
    • Pozitiven del komentarja

Zajtk odličen, osebje prijazno. Lokacija lepa.

Soba standardna

Komentirano: 22. maja 2017 Datum bivanja: april 2017
    Maja Slovenija
  • Hotel Pennsylvania

Povprečna ocena gostov: 5,6

Lokacija

• Negativen del komentarja

Zaposleni v hotelu so me hoteli prepričati, da se je booking zmotil glede časa moje nastanitve torej, da imam pri njih rezervirano šele na dan mojega odhoda. Tako se jaz ne bi checking in, oni pa bi obdržali moje predplačilo za sobo (na rezervaciji jasno piše, da če se ne checkiraš in, obdržijo celotno predplačilo), mojo že plačano sobo pa bi prodali še enkrat. Ko sem poiskala izpisek bookinga, so me checking in in nihče ni rekel oprostite. Prej pa so mi rekli, da naj grem, saj nimam rezervirano. Ko je bil snežni metež in sem za en dan ostala brez sobe - nisem imela plačane rezervacije, so mi sobo želeli prodati za 300 dolarjev. Sobe so stare, njihova resnična vrednost je med 90,00 do 150,00 dolarjev na noč max. Torej to noč sem morala iti v drug hotel, kjer so bili zelo prijazni, za sobo pa sem plačala 80,00 dolarjev na noč z davkom vred. Zelo se mi je splačalo, da sem 10 minut vlekla kovček za seboj do hotela v bližini, taksiji namreč v metežu niso vozili, nihče ni delal. Ko sem izkušnjo povedala osebi, ki v hotelu Pennsilvanija prodaja vstopnice za Broadway mi je rekla, da dnevno nategujejo ter odirajo uboge ljudi. Torej njene besede: Oh, nothing unusual, they are daily ripping people off. They are well know money grabbers. Osebje ni človeško, če imaš kakršnekoli problem in ga opišeš, rečejo: I'm sorry I don't understand, what is your question in v istem stavku: Next Please. Z lahkoto se sprenevedajo in vedno bodo gledali kako te lahko prinesejo naokoli. Torej jaz k njim ne grem več, ker se mi je zgodilo preveč stvari z njihovim različnim osebjem- da vem, da imajo vsi podoben pristop- to je hotel za Credit Cards only, to ni hotel, kjer bi sprejemali ljudi. Na moji Master Card so si naredili 3 rezervacije po 100 dolarjev za primer poškodovanja sobe. Ko sem to opazila, so me tako prestrašili, da se v sobi nisem počutila več dobro, vsaki dan sem slikala stanje sobe in pofotografirala vsak kotiček, da ne bi mogli teh rezervacij obdržati.

Komentirano: 25. marca 2017 Datum bivanja: marec 2017
    Anonimen/-a Slovenija