2. Кіпр: відгуки про готелі

8,8

8,9

• Відгук від 15 жовтня 2023

• Номер-студіо Делюкс з видом на басейн

Гарне розташування готелю. Чисто. Великий номер з кухнею, на кухні є все необхідне.

• Відгук від 20 жовтня 2021

• Відгук від 5 червня 2023

1,0
    Зіпсований,, відпочинок,,
    • Покращений номер-студіо

Готель класу ,,зіпсований відпочинок,,починаючи з заселення ,коли замовляли було вказано 2й поверх по факту дали перший зробивши вигляд мовляв-" шо замовили те і даємо",окей ковтнули .Наступних три дні поспіль в кімнаті з,являлось нашестя чорних великих мурах з крилами і тьма дрібних вони були усюди- кімната ,штори,потолок,ванна кімната,це виглядало на кімнату жахів,на прохання щось зробити ,білява жіночка , Крістіна на рецепції нічим не могла нам допомогти мовляв це робота клінінгової компанії а вона буде аж на наступний день,потім вона все ж знайшла якийсь засіб від мух ,напшикала ,половина комах впала на підлогу і на цьому все ,а далі ,,лягайте спати з мухами і дихлофосом,,це при тому що я була з дитиною,попросила хоча б дати швабру,чи віник щоб самому все прибрати,але ж виявляється нічого нема.На другий день коли історія повторилась на прохання дати іншу кімнату дали лише на одну ніч,на третій день та сама історія.це важко описати і не бажаю нікому цього пережити,тому цей готель не рекомендую.Рушники лише для тіла(я б їх назвала для ніг)які мають міняти що 2 дні але міняють лише коли попросиш і то як милостиню.,на пляж рушники везіть з собою тут їх нема,сіток від комарів теж нема (а комарі є)душ шланг просочується несправний,в ванній кімнаті ,згоріла лампочка (мужчинка поміняв,Дякуєм)в кімнаті стоїть запах плісняви,хочеш провітрити чекай в гості комарів)єдине що виглядало більш менш нормальним це басейн ,що не скажеш про лежаки які вкриті не то пліснявою не то ржавчиною,бридота .Так як гроші, відпочинок ніхто не поверне то принаймі хай люди знають що це за готель.Російськомовна жіночка зробить все ,щоб ваш ,,Bellini hotel,, розорився (...)на роздуми .Читайте відгуки !Фото додається.

Розташування,басейн.

• Відгук від 4 червня 2023

1,0
    Нема проблем яких не можна вирішити,головне залишатись хорошою людиною і бажанням змінюватись.
    • Покращений номер-студіо

Готель ,,Вellini,, зустрів нас не привітною поведінкою в особі російськомовної жінки,крістіни,яка чомусь приховувала від нас це демонструючи нам постійно що вона нас ніяк не розуміє навіть по ,,гугл перекладач,,на рецепції дали картку від кімнати яка чомусь не працювала ,дали просто ключі ,коли виявилось що при бронюванні вказано було 2й поверх ,а дали на першому ця ж жінка зухвало каже ,що вільного номера нема,навіщо пропонувати поверх ,якщо все одно дають шо заманеться на свій розсуд?Ключ від сейфу теж треба просити. Покращений номер студіо був в прямому сенсі погіршений) Рушники мабуть не прані пройшли 10ті руки,рушник у ванній під ноги теж брудний,на фото дивіться нижче.В кімнаті постійно стоїть сморід плісняви ,шкода на фото не передається)Рушники як і постіль поміняють лише на ваше прохання,особливо вони мало відрізняються чисті від брудних) Мурахи це окрема тема,вони усюди,будете спати з ними в обнімочку))хоч уся їжа була лише в холодильнику,жодного засобу від мурах вам не дадуть ,ми купляли самі і подарували його готелю раз він такий бідний .Якщо Вас зустрічатиме на рецепції російськомовна Крістіна чекайте хамовите ставлення .Не рекомендую готель ,Bellini!!!

Хороше розташування,басейн,мужчина який на прохання поміняти перегорівшу лампочку зробив це за 5хв.,

• Відгук від 13 жовтня 2022

• Номер Делюкс із видом на басейн