2. Česko - hodnotenia hotelov
  3. Liberecký kraj - hodnotenia hotelov
  4. Josefův Důl - hodnotenia hotelov
Česká republika Josefův Důl Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Maxova Bouda Priemerné hodnotenie: 8,8

„lokalita bola vyborna. Strasne vela tipov na vylett v okoli aj blizkom aj dalekom. Na ubytovani mozu byt pejsci, co sme ocenili. Kuchynka priamo na pokoji. Vybavenie dostacujuce. Ledze ubytovanie nebolo asi plne obsadene varili sme viac menej vo velkej spolocnej kuchyni s dobrum vybavenim, bola priestorna. Pan majitel bol ochotny, vzdy nam na booking odpovedal na spravy, pri prijezdu vsetko ukazal. Maxova Bouda je v blizkosti vlakovej stanice takze dostupnost aj mimo dopravy autom je hadam super.“

• „Všetko bolo skvelé, nový, čistý apartmán, výborné vybavenie pre malé deti (židlička, výborne vybavená hernička,…), veľmi príjemná komunikácia s pánom domácim. Radi sa niekedy vrátime!:)“

„Prijemny personal“

• „Asi najlepsie ubytovanie co sme kedy cez booking mali. Ciste, velke, pohodlne, vyborne vybavene a mily komunikativny majitel.“

• Penzion U Walterů Priemerné hodnotenie: 8,4

„Milí přístup majitelů, pokojné místo u potoka. Dobré snídaně.“

• Hotel v Nebi Priemerné hodnotenie: 8,8

„Milý a ústretový personál. Výborná kuchyňa.“

• Hotel v Nebi Priemerné hodnotenie: 8,8

„Umiestnenie hotela je priam určené na výlety. Asi 1km od hotela je vlaková stanica, odkiaľ sa viete dostať trebárs aj do Harrachova aj s bicyklom. Uskladnenie bicyklov v hotely je samozrejmosť.“

• Vila Josefina Jizerské hory Priemerné hodnotenie: 8,5

„Ideálna poloha pre nás na výlety s kočíkom. hneď vedľa perfektná krčma (bowling).“

Josefův Důl: 10 najlepších hotelov