2. Česko - hodnotenia hotelov

8,1

7,4

• Ohodnotené: 12. júna 2024

9,0
    Skvelá ponuka za nízku cenu v dobrej dostupnosti
    • 1 noc

Posteľové matrace si už čo to odžili, spať na nich viacero nocí - to by už nemuselo byť až také príjemné.

Skvelá lokalita, priestranná a pekná izba s funkčným a potrebným vybavením (aj v kúpeľni), skvelá cena za takúto ponuku.

Termín pobytu bol jún 2024

• Ohodnotené: 22. mája 2024

Hrozny smrad v koupelne.

Dobra matrace

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 16. mája 2024

• Apartmán Economy

Neviem či sa jednalo iba o náš apartmán, ale apartmány sa nachádzajú v suteréne a v kúpeľni bolo výrazne cítiť odpad (nepríjemný zápach), ktorý sa nedal vyvetrať. Inak všetko super.

Lokalita apartmánu je super. Ubytovanie je akurat veľké pre pár. Dobrá dostupnosť k MHD (metro cca 10 min pešo). Komunikácia bezproblémová.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 11. apríla 2024

• 1 noc

V noci hodne zima a nepohodlna postel.

Bolo tam čisto. Kuchynka bola výhodou.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 14. marca 2024

• 1 noc

Nevedel som o raňajkách, ale možno že neboli v mojom balíku. Vŕzga podlaha na izbe.

Pekný a slušny personál, rýchlo a kompetentne reagujú. Izba zodpovedá tej, ktorá ukázaná na webovej stránke. Lokalita dobrá.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 19. februára 2024

• 1 noc

Za dobrú cenu, príjemný a čistý apartmán.

• Ohodnotené: 12. februára 2024

• Štúdio Deluxe

Apartman mohol byt cistejsi. Kupelna, obliecky, uteraky boli sice ciste, ale dlazka mohla byt urcite lepsie povysavana a pozmyvana. V apartmane bolo dost prachu.

Vyborna a ticha lokalita, blizko Hlavniho nadrazi, blizko zastavky elektricky, dobre spojenie do centra mesta aj na letisko, obchod s potravinami hned pri apartmane. Samotny apartman vybaveny vsetkym potrebnym, Ocenujeme aj pristup personalu pri preberani apartmanu na zaciatku pobytu.

• Ohodnotené: 6. februára 2024

8,0
    S ubytovaním sme boli celkom spokojní, využili sme ho hlavne na prespanie,počas dňa sme boli v meste
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou

v sprchovom kúte bola cítiť pleseň a zrejme nebol dobre vyčistený po predchádzajúcom ubytovanom (odporúčam si doniesť vlastné šľapky aspoň) keď sme pustili ventiláciu v kúpeľni, vošiel tam cigaretový zápach, ktorý sa tam následne držal matrac bol trochu už preležaný, ale spalo sa celkom pohodlne k izbe by som uvítala napríklad ešte taniere a príbor ak by si chcel hosť dať niečo rýchle len na izbe (k dispozícií bola rýchlovarná kanvica a 2 hrnčeky s čajovými lyžičkami)

Komunikácia s ubytovacím zariadením priateľská a ústretová ubytovanie v pokojnom prostredí s tichou izbou vlastná kúpeľňa s fénom, mydlom, a osuškami kovová pevná posteľ vôbec nevŕzgala izba super vykúrená a teplá a suchá fajn dostupnosť celkom blízko MHD spojov do 30 minút chôdzou sa dali nájsť podniky s kvalitným jedlom wifi na izbe fungovalo v poriadku

• Ohodnotené: 15. januára 2024

• Izba Deluxe s manželskou posteľou
    • 1 noc

Lepsie by mohlo byt poriesene odovzdavanie klucov.Museli sme na majitela cakat,kedze mal toho viac.A hlavne Check in az okolo tretej?WTF?!Zachvilku nas budu ubytovavat az pred spanim.

Blizko nadraziu,,dostupnost od MHD tiez v pohode,ciste,pekne,majitel v pohode,sice trosku male,telka nesla,ale to su pi.oviny.To dolezite to splnilo. Izieb je viac vraj,takze hodnotim len ten jeden na Kubalikovej 39 myslim to bolo.A hlavne super cena Za 31€ pre dve osoby na noc,jeba.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 4. januára 2024

• Služobná cesta
    • Štúdio (2 dospelí)

Nedali sa zatiahnuť závesy.

Vybavenie, wifi, pohodlná posteľ.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 6. novembra 2023

• Štúdio Economy

Posteľ extrémne hlučná aj pri najmenšom pohybe a na wc chýbalo viečko.

Super lokalita, nie moc hlučná, metro je blízko, taktiež aj vlaková stanica (do 2km). Komunikácia super, na sms sa odpisovalo rýchlo a všetko potrebné sa nám dalo vedieť.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 21. septembra 2023

• Štúdio Economy

Nefungovalo wifii ,napriek upozorneniam chybu neodstránili.Škoda,že apartmán bol v pivničných priestoroch

Čistota.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 16. septembra 2023

Neprítomnosť Televízie

Páčilo sa mi tichšie prostredie, v noci nebolo počuť hluk z ulice takže som sa dobre vyspal. V Blízkosti sa nachádza výborná kaviareň, ktorú sme počas pobytu navštívili kazdý deň. Poteší aj to že sa v blízkosti nachádza reťazec potravín. Pripojenie na Wifi fungovalo veľmi dobre , čo ma milo prekvapilo.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 25. augusta 2023

Chýbala nám klimatizácia

Skvelá cena Výborná lokalita Tramvaj je 3 min chôdze od hotela takže sa dostanete do centra behom 10 min Ubytovanie nám splnilo naše očakávanie

Termín pobytu bol august 2023

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 22. apríla 2023

Spokojna
    • Dvojlôžková izba so spoločnou kúpeľňou

1x netiekla tepla voda,po upozorneni opravene.

Boli sme tam aj pred 4 rokmi,a prideme aj nabuduce.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 14. marca 2023

• Dvojlôžková izba so spoločnou kúpeľňou

nedomyslene zrkadlo zato štýlové,v sprche ťažšie nastaviteľná voda,ale dalo sa,slabé značenie miesta ,TV áno ale ovládač nebol

chladnička,farebný nábytok,výhľad na vežu, WC vedľa,dizajn izby,veľká posteľ,úložný priestor,miesto na topánky,fény

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 30. novembra 2022

• Dvojlôžková izba so spoločnou kúpeľňou

Diera v okne na WC. A kúpelka sa ťažko zatvárala, stačilo by trochu opraviť dvere. Ale hlavne odpadnuté alebo uvoľnené šróbyna zárubni dverí, mali sme obavy, či sa to bude dať zamknúť a potom odomknúť. V kúpelke bola otvorená, resp. takmer odpadnutá šachta, tiež sme sa báli, či nám odtiaľ niečo nevlezie. Inak bola kúpelka čistá, aj napriek týmto nedostatkom sa tam dalo fungovať, len odporúčame opraviť.

Určite odporúčam, pekná izba, pekná lokalita, my sme mali izbu s výhľadom na Žižkovu vež. Mali sme súkromie. Príjemné ubytovanie.

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 31. októbra 2022

• 1 noc

Lokalita bola super. Našli sme si v okolí dobrú reštauráciu aj kaviarne, a hlavne je to len 12 minút pešo od Storm Clubu, kde sme boli na koncerte. Samotná budova aj ulica, na ktorej je bola tichá a pokojná. Izba bola tiež čistá, postele pohodlné, a mali sme nachystané aj uteráky. Kúpeľňa bola tiež super, aj keď trošku hlučná, čo sa vody v sprche a v záchode týka, ale to nebol až taký veľký problém. Určite budem uvažovať o tomto ubytovaní aj nabudúce.

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 15. júla 2022

• Dvojlôžková izba so spoločnou kúpeľňou

Dosť bolo počuť z chodby ruch, pričom niektorí sa ani nesnažili byť potichu.

Chladnička na izbe, pekná a útulná izba.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 4. júna 2022

Hlučno

Čisto, dobre vybavenie

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 11. apríla 2022

• Skupina priateľov
    • Štúdio Economy

Ubytovanie bolo fajn. Trochu vrzgala posteľ a pretekal sprchový kút ale nič, čo by sa nedalo zvládnuť. Byt sa nachádzal iba kúsok od zastávky tramvaje a tak sa dalo krásne dostať za krátky čas takmer všade.

Termín pobytu bol apríl 2022

• Ohodnotené: 10. septembra 2021

• Služobná cesta

Nefungovala televizia

Lokalita

Termín pobytu bol september 2021

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: