2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Шлезвіг-Гольштейн: відгуки про готелі
  4. Тіммендорфер-Штранд: відгуки про готелі
Німеччина Тіммендорфер-Штранд Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Strandperle 1 Timmendorfer Strand Оцінка за відгуками: 8,6

“Все було добре, дуже чиста та охайна квартира. Все сподобалось. Все необхідне для життя є. Великий балкон з гарним видом. Ми відчували себе як вдома.“

• Maritim Seehotel Timmendorfer Strand Оцінка за відгуками: 7,5

“Чудовий краєвид з балкону! Гарний басейн. Дуже приємний персонал на рецепшені , особливо молодь. Люб'язно все пояснювали.“

• Ostseehaus Dreesen Souterrain Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже сподобалось розташування,через сад відкривається вид на море.Кімната була світла і дуже чиста,інтерʼєр оформлений з душею та зі смаком.“

• PLAZA Premium Timmendorfer Strand Оцінка за відгуками: 8,1

“Сніданок дуже смачний та різноманітний) поряд мальовничий ліс, до моря зовсім близько. В готелі є басейн, сауни, можливість грати в більярд, боулінг. Можна взяти велосипед на прокат. Мій син сказав, якби можна було поставити готелю 100 зірок, я б це зробив❤️“

• Hotel Bellevue Оцінка за відгуками: 8,8

“Відмінне розташування, чудовий та уважний персонал, дуже смачний сніданок, зручне ліжко.“

• Country Hotel Timmendorfer Strand Оцінка за відгуками: 8,2

“Мені сподобалася шумоізоляція,дуже комфортно,тихо,кондеціонер не потрібен,у номері комфортна температура(відпочивали у спеку +32)“

• Romantik Hotel Fuchsbau Оцінка за відгуками: 8,9

“Неперевершений комфорт, чистота у номерi, крутий комплекс саун та басейн, уважний персонал та смачний снiданок! Ми провели незабутнiй вiкенд.“

• Hotel Holsteiner Hof GmbH Оцінка за відгуками: 8

“Персонал дуже уважний“

• Hotel Gorch Fock Оцінка за відгуками: 7,9

“Все сподобалось: сніданок, персонал, номер.“