2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Kanárske ostrovy - hodnotenia hotelov
  4. Playa Jandia - hodnotenia hotelov
Španielsko Playa Jandia Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Royal Palm Resort & Spa - Adults Only Priemerné hodnotenie: 8,6

„Uzasny hotel s nadhernou plazou, najkrajsi v okoli, udrziavana zahrada, ciste okolie, velky vyber jedal/bufety, pripitok pri prichode, aj v restauracii, pri ranajkach. Bazen vnutorny, vonkajsi a nizsi vonkajsi pri oceane vyhrievany. Wellness a ostatne sluzby za priplatok. Izby velke priestranne, aj kupelna, urcite sa sem znova vratime.“

• Hotel Riu Palace Jandia Priemerné hodnotenie: 8,7

„Nádherne prostredie, pláž pred hotelom bola krásna, mali sme nádhernú izbu s výhľadom na more a večera bola výborná.“

• Alua Village Fuerteventura - All Inclusive Priemerné hodnotenie: 8,2

„Dobry hotel, vybavenie zodpoveda popisu na booking. Strava bez problemov, kazdy den nejaka ryba, vynikajuce salaty, dostatocny vyber, aby si clovek vedel kombinovat. Pekna plaz asi 5 min. od hotela.“

• Aparthotel Esquinzo Y Monte Del Mar Priemerné hodnotenie: 7,3

„Kľudná tichá lokalita.“

• FERGUS Cactus Garden Priemerné hodnotenie: 8,1

„vynikajúca strava …. vysoko hodnotim kvalitu , rozmanitosť jedla..Uzasna strava. Mali sme polpenziu .“

• Fuerteventura Princess Priemerné hodnotenie: 8,2

„Dobre jedzenie“

• Aparthotel Esquinzo Y Monte Del Mar Priemerné hodnotenie: 7,3

„Páčilo sa nám ubytovanie ako také. Bolo síce trochu komplikovanejšie nájsť izby, bar a obchod v blízkosti ale vynahradila to krása a čistota pláži poblízku. Pochvalu však musím dať za čistotu, každodenné upratovanie izby a milí personál. Blízka dostupnosť aj pešo po červenej značke (cca 5km) do Morro Jable a autom blízko ku pláži Coffete. + Malá chladnička aj v hotelovej izbe + Bezplatná Wi-fi + Celkom dobré parkovanie (november)“

• Royal Palm Resort & Spa - Adults Only Priemerné hodnotenie: 8,6

„Bolo tam krásne, izby boli veľké a čisté, super bazény, pláž bola blízko a super jedlo.“

• Royal Palm Resort & Spa - Adults Only Priemerné hodnotenie: 8,6

„cistota, mily personal, fantasticke jedlo, kazdy den ine, bary pri bazenoch“

• CASA LIBERTAD Priemerné hodnotenie: 9,1

„ubytovanie je pekné a čisté. Úplne suhlasí s fotkami. Je vybavené základnými potrebami. Polohou je to tiché miesto no ma asi jednu z najkrajších pláži 🥰. Určite odporúčam.“

Playa Jandia: 15 najlepších hotelov