2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Kanárske ostrovy - hodnotenia hotelov
  4. Puerto de Santiago - hodnotenia hotelov
Španielsko Puerto de Santiago Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Santiago Astalavista sea view 4 Priemerné hodnotenie: 9,3

„Vyborna lokalita, dostupnost obchodov, bazen pri apartmane“

• Aparthotel Los Dragos del Sur Priemerné hodnotenie: 8,3

„-Super lokalita, -Milý personál, -Veľké priestranné izby, -Výhľad, -Výborné raňajky“

• Duplex Oceanview Penthouse Priemerné hodnotenie: 9,8

„Veľmi pekné ubytovanie v kľudnom prostredí s balkónom s výhľadom na oceán. Parkovanie pri ubytovaní. Zo všetkým sme boli spokojný.“

• Aparthotel Los Dragos del Sur Priemerné hodnotenie: 8,3

„Tichšia lokalita. Priestranná izba. Balkónová terasa.“

• Landmar Playa La Arena Priemerné hodnotenie: 8,6

„Exteriér hotela krásny, mne sa páčila aj stavba ako taká, ale tie všade prítomné rastliny, záhrada okolo bazénov - nádhera. Taktiež vnútri, vďaka jazierku a množstvu rastlín máte pocit ako v pralese a je tam príjemná teplota a super vzduch. Ja som mala polpenziu - prekvapil ma výber jedál.. toto som nečakala. Aj na raňajky aj na večeru veľký výber chutného jedla. Veľké plus - kvalitný olivový olej vďaka, ktorému šalát dostal úplne iný rozmer. Mlieko - 4-5 druhov na výber :)) Mínus - zlá kvalita čerstvých paradajok, automatová káva. Kuchári veľmi šikovní a milí. Jedlo 10/10, káva 6/10. Čistota hotela 10/10. Pohodlie 10/10. Vybavenie izieb 9/10. V porovnaní s exteriérom hotela boli kúpelňa a nábytok v izbách trošku staršie. Wifi 10/10 Poloha 10/10 Recepcia 10/10“

• „Miesto neďaleko pláže“

• Studia Puerto de Santiago Priemerné hodnotenie: 8,3

„Zariadenie bytu, príjemný interiér, vybavenie, výhľad zo strechy, komunikácia“

• MarketHome Atlantic Vistas Priemerné hodnotenie: 8,1

„ubytovanie v pohode“

• Luxury Tagara Beach Priemerné hodnotenie: 9,3

„Bol to môj šiesty pobyt na Tenerife, preto viem porovnať podmienky pobytu. Ústretovosť, ľudskosť, na vysokej úrovni. Preto rád sa vraciam na toto miesto. Tagara baech spĺňa všetky požiadavky pre pohodlnú dovolenku. Ďakujem majiteľke apartmánu. Prekrásny čistý byť, plná chladnička, služby na profesionálnej úrovni.“

• Gigantes View Studio Priemerné hodnotenie: 9,7

„Výhľad a postel“