2. Spanyolország hotelértékelések
  3. a Kanári-szigetek hotelértékelések
  4. Cotillo hotelértékelések
Spanyolország Cotillo Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „jó elhelyezkedés, tiszta, kényelmes ágyak, könnyű bejutás,”

• Marfolín 3 Értékelési pontszám: 9

„Minden csodás volt, szép kilátás, közel a part, kiváló személyzet, tiszta szobák és karbantartott medence.”

• Coral Cotillo Beach Értékelési pontszám: 8,6

„Tetszett a hotel stílusa, a kinézete”

• Coral Cotillo Beach Értékelési pontszám: 8,6

„Minden nagyon tetszett, a személyzet nagyon kedves, a szobák mindig tiszták voltak és nagyon jó illat volt bennük, felszereltség is szuper, mivel nagy hajam van, a hajszáritó nagyon hasznos volt. A medence szuper, szép az udvar. Az étterem hangulatos, élő zene is volt, az ételek változatosak és finomak. Minden gördülékenyen megy náluk.”

• Cotillo House Értékelési pontszám: 8,7

„nagyon jó elhelyezkedés, sok étterem, kàvézó, pékség a közelben. sétatàvolsàgra volt a homokos part. parkoló mindig volt a szomszédos utcákban. a szàlláson gyorsan ment a check in/check out (kb 1-1 perc). kényelmes szoba, stabil wifi. tiszta volt minden, napi takarítás, széf egyszeri 5 EUR áron elérhető. tetőterasz nagyon szép/hangulatos, apró hibàit lenn leírtam. ár/értèk arànyban tökéletes szàllás. check out után poggyászmegőrzést biztosít a szállás. vàros nagyon hangulatos, mindenképp megéri ide jönni és a pihenés mellett innen bejàrni a vàrost ès a szigetet. gyönyörű part a szàllástól kb 5 perc sétàra. örülünk, hogy itt szálltunk meg, köszönjük!”

• Cotillo Lagos Értékelési pontszám: 7,7

„Csodás pár napot töltöttünk itt. Az óceán tárult élénk, mikor kiléptünk a kapun. Nem a legmodernebb belül, de az elhelyezkedés szuper. A felszereltség nekünk elegendő volt.”

• Coral Cotillo Beach Értékelési pontszám: 8,6

„Fűtött medence, szép belső tér, tisztaság, udvarias személyzet.”

• Cotillo House Értékelési pontszám: 8,7

„Nagy szoba, szép fürdőszoba, jó elhelyezkedés, tetőterasz.”

• Cotillo House Értékelési pontszám: 8,7

„El Cotillo egy fantasztikus város! A szállás nagyon jó helyen van és csodás az enteriőrje is. A szoba szuper méretű. Egy vízforraló még elfért volna benne.”