2. Франція: відгуки про готелі
  3. Іль-де-Франс: відгуки про готелі
  4. Париж: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Hôtel De Castiglione

Відгуки про Hôtel De Castiglione 4 зірок

38 Rue Du Faubourg Saint Honore, 8-й округ - Єлисейські Поля, 75008 Париж, Франція

№1295 з 1 617 готелів - Париж

7,6

7,8

• Відгук від 18 лютого 2024

• Покращений двомісний номер

Все дуже сподобалося. Номер дуже гарний! Нас зустріла гарна дівчина Гульзіна все пояснила. Номер чистий , світлий. Одна невеличка проблема була з кофемашиною в номері- не працювала. Сніданок смачний! Рекомендую готель для відпочинку під час подорожі!

• Відгук від 27 липня 2023

Зупинилась у цьому готелі вже вдруге,бо минулого року залишились задоволені візитом.Але в цей раз третє спальне місце бу
    • Покращений тримісний номер

В номері для трьох осіб замість повноцінного ліжка була розкладушка.

Зручне розташування,близько до метрополітену та до центру міста.

• Відгук від 2 жовтня 2022

Париж на три дні -це легко, він невелює недоречності.
    • Покращений двомісний номер

Якось працівниця на рецепшн все рахувала на свою користь: жив один в двомісному номері, але міський податок виставила за двох - попросив виправити. На питання о котрій годині сніданок: на роздрукованому рахунку почала виписувати сплату 20 євро на день. А у мене в броні сплачений сніданок, після перевірки - сказала час. Зупинявся в цьому готелі декілька разів до його часткового ремонту, було все впорядку. Зараз на контрасті - нова плитка у ванній і обідраний плінтус в кімнаті, застарілі плями на ковроліні. Ліжко головою стоїть до стіни, в яку вмонтували труби з подачею води, туалетний і ванний злив і зашили, схоже, тоненьким гіпсокартоном. З просоння не міг зрозуміти, що за шум зливи в номері. Доречі, сніданок за 20 евро - мізерний. Якщо будете зупинятись в цьому готелі, наберіться терпіння для перевірки кожного кроку щодо сплат. Париж на три дні - це легко, він невелює недоречності.

Центр, поряд Єлисейський палац.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 2 грудня 2021

• Покращений двомісний номер

ЦЕ Є НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЗДОРОВЯ (особливо в час пандемії). На сніданку морква котра впала в офіціантки на землю і покотилась по залі була піднята і покладена на стіл, жахливо що хтось зробить з цього фреш((((((((. Уже інша офіціантка на сніданку розпаковувала упаковки йогуртів чи соусів поставивши їх на доску де нарізають багети. Якщо таке відбувається на моїх очах як гостя, то що ж на кухні де я не бачу? І є наступні дрібниці: Самих офіціанток на сніданку було аж троє, вони голосно розмовляли, що заважало спокійній атмосфері сніданку і придумували чим собі зайнятися. Під час виїзду на рецепції просто нікого не було, це дивно.

Ідеальне місцерозташування. З нещодавно оновленим ремонтом номер (крім вікна). Нормальний інтернет. Чудова система контролю температури у номері. Є чайник та кавомашина у номері (безкоштовно 2 капсули, а далі по 3 євро, що є по ціні як на Ейфелевій вежі))).

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 15 серпня 2022

• Покращений тримісний номер

Зручне розташування,чисто,хороший персонал,смачні сніданки.

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 1 вересня 2021