2. Görögország hotelértékelések
  3. Közép-Görögország hotelértékelések
  4. Ájoi Apósztoli hotelértékelések
Görögország Ájoi Apósztoli Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Paramithenio Village Beach Resort & Spa Értékelési pontszám: 9,6

„Előre lementettem a szállás útvonalát a mobilra, ami nagyon jó volt, mert nem egyszerű a szigeten tájékozódni, közlekedni, ha le kell térni a főútról. De megérkezésünkkor a látvány, a környezet, ami fogadott, fantasztikus volt. A saját parkolóhelyednek az a neve, amelyik apartmant foglaltad. A szállás nagyon tetszett, tágas nappalijával, és a gyönyörű panorámájával. Az emeleti apartmannak nagy, és zárható terasza van a lépcső felől, így a kiskutyánknak szuper megoldás volt.. Külön köszönöm vendéglátómnak, hogy a foglaláskor erre felhívta a figyelmemet! Vendéglátóink bekészített hideg gyümölcstállal, és frissítővel is fogadtak. Igazi meglepetés volt! Nagyon élveztük a medencét, és a parton a tengert is. A személyzet igazán kedves volt, nagy volt a tisztaság, gyönyörű növényzet, a szobákban válogatott berendezés, díszítés volt.”

• Labetia Apartments Értékelési pontszám: 9,7

„Mindennel nagyon elégedettek voltunk! Tiszta minden elvárásnak megfelelő apartman! A tulajdonos nagyon kedves volt mindenben segített! Ajánlom ezt a szállást azoknak akik csendre nyugalomra vágynak a nyaralás alatt. Csodálatos partszakaszok ahol igazán csendben tud pihenni az ember.”

Ájoi Apósztoli 10 legjobb szállodája

900 Booking.comos hotelértékelés alapján