3. Thrace: відгуки про готелі

“Все дуже гарно“

• Maranton Beach Hotel Оцінка за відгуками: 7,4

“Ол інклюзив. Поруч море та басейн. Персонал відзивчивий“

• Golden Vali House Оцінка за відгуками: 9,3

“Власниця маєтка дуже доброзичлива! Дбає про своїх гостей!“

• Studios Aspa Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування в спокійному зеленому районі Кініра. Близько до найкращого пляжу на острові. Привітні і турботливі господарі. Дуже чисто. Зручні ліжка і подушки.“

• House Mantesos Оцінка за відгуками: 9,5

“Просторі апартаменти з терасами та чудовим виглядом на море. Більшість меблів не нові, проте без функціональних недоліків, чисто. Дуже приємні та гостинні власники. Найближчий пляж надто кам’янистий, до найближчого пляжу зі зручним заходом в море близько 10 хвилин ходьби.“

• Dolphins House Оцінка за відгуками: 9,5

“розміщення,пляж,відношення,сервіс“

• Maranton Beach Hotel Оцінка за відгуками: 7,4

“Дуже привітний персонал.Під час перебування у нас виникли проблеми і адміністрація нам їх швидко вирішила.Вдячні адміністратору за розуміння.“

• Studios Betty Оцінка за відгуками: 9,2

“Апартаменти у сунично-рожевому будиночку. Апартаменти розташовані у новому будиночку із свіжим ремонтом. У апартаментах є найнеобхідніше: ліжко, мінікухня, власний душ та туалет. Окремо відзначу терасу - вона доволі велика і зручна, а краєвид просто неймовірний! Не дивлячись на те, що будинок розташований поруч із дорогою, шуму машин зовсім не чути, а вночі навіть чути шум моря. Господар приємний і ненав'язливий. Але є особливості: був доволі поганий інтернет (думаю, через те, що номер розташований далеко від роутера) і у пішохідній доступності немає магазинів і кафе. Була одна таверна зовсім поряд, але вона зачинена. Напевно, через кінець сезону (проживали наприкинці вересні). Загалом рекомендую! Чудове місце для відпочинку із чудовим краєвидом на гори, море та острів!“

15 найкращих готелів - Коініра