3. Macedonia: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Прінос: відгуки про помешкання для відпустки
Греція Прінос Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Villa Fotini Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже сподобалось відношення господарів, чистий та прекрасний номер, чудове місцезнаходження )“

• Aem House Оцінка за відгуками: 10

“Це була найкраща подорож нашої родини. Чудове розміщення, свіжий сучасний ремонт. Але родзинка - це господарі. Такої гостинності ми ніде не зустрічали. Кожен день був якимось змаганням, хто кого пригостить краще. Звісно, вони нас випередили на 100 балів вперед. Якщо у вас є діти, будьте впевнені, вони там зустрінуть найкращих друзів. Дуже рекомендуємо всім, хто планує завітати на Тасос, зупинятися саме в цьому привітному куточку селища Прінос.“

• Johny's Studios Оцінка за відгуками: 9,4

“Найдешевші апартаменти у всій Греції! Апартаменти розташовані зовсім поряд із портом і тавернами та магазинами - пішки 2-5 хвилини. Житло невелике за площею, але є найнеобхідніше: ліжко, мінікухня та власний душ і туалет. Також у номері є доволі велика тераса з краєвидом на гори та оливковий гай. Окремо візначу чистоту - прибирання і заміна рушників щодня! Таку чистоту зустрічав не в усіх п'ятизіркових готелях! Господар приємний і привітний, без проблем заселив нас пізно ввечері і подарував джем, який сам і зробив) Житло ідельне для тих, хто приїхав досліджувати неймовірно прекрасний Тасос. За співвідношенням ціна/якість однозначно рекомендую!“

• Johny's Studios Оцінка за відгуками: 9,4

“Прибирали щодня, щодня чисті рушники, постіль міняли кожні три дні. Кухня повністю усім обладнана.“

• Johny's Studios Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже приємний господар. В подарунок отримали баночку меду, хоча ми зупинилися на одну ніч.“

20 найкращих помешкань для відпустки у місті Прінос

на основі 1 529 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com