2. Görögország hotelértékelések

8,2

• Ingyenes WiFi

7,5

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 10

• 2024. június 19. az értékelés napja

7,0
    Elfogadható
    • Kisgyerekes család
    • Deluxe szoba 2 külön ággyal
    • 7 éjszakára szállt meg

De jó folytathatom a másik szoba értékelésénél. A leírtakhoz képest az eltérések: Törölközőt talán három naponta cseréltek. Ágynemű egyszer se. Minden nap kitettem 2 euro-t és még így se. De a hölgy nagyon aranyos volt. A nászutas lakosztálynak mondott szobában olyan pici volt a zuhany hogy egy ember is épp befért cserébe sokkal drágább a szoba mint a többi. Szúnyoghálónak nyoma sincs és rengeteg volt a szúnyog. Kézfertőtlenitőnek és légtisztítónak se láttuk még a nyomát se. Tusfürdőt és sampont kérésre adtak, de maguktól nem pótolták sose. Egyik szobánál a vécétető leesett. Nem javították ki. A sima deluxe szoba amire azt írták, hogy 22 m2 kétszer nagyobb mint a 25 m2-esnek eladott nászutas lakosztály. A képek szerintem több tíz évvel ezelőtt készültek, mert a bútorokra is már ráférne a csere. A francia ágyak nem a legnagyobbak, de kényelmesek voltak. Előző értékelésem 5 volt a recepció miiatt, de összességében azért 7-re értékelem. A négy csillagos hotel értékelés nagyon túlzás. A 3* az korrekt.

Medence tiszta volt. A szobánál és medencénél lévő asztalok, ágyak tökéletesek. Előző értékelésem 5 volt a recepció miiatt, (lásd a másik szoba értékelését) de összességében azért 7-re értékelem. A négy csillagos hotel értékelés nagyon túlzás. A 3* az korrekt lenne. De úgyis lehet mondani, hogy egyiptomi 4*-os hotel. :)

2024. június a tartózkodás időszaka

• 2023. szeptember 1. az értékelés napja

8,0
    Nagyon jó
    • Baráti társaság
    • Mobilkészülékről küldve

Az étel nem a legjobb, reggeli-, ebéd so-so, vacsora viszont mindig jó. A fürdőben a tusoló szabadon van, így egy fürdés után ázik az egész fürdő míg meg nem szárad.

Nagyon kedves személyzet, főleg George a bárpultban. Nagyon jó elhelyezkedés, tiszta szoba erkéllyel.

2023. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2024. június 19. az értékelés napja

5,0
    Elfogadható
    • Kisgyerekes család
    • Nászutas lakosztály saját medencével
    • 7 éjszakára szállt meg

A medence bárban egy nap helyettesítő kolléga nem igazán tudta, hogy melyik koktál pontosan mi is. Nem volt a helyzet magaslatán. A recepciós hölgy modora kiábrándító. Megérkezésünkor nem ő volt a pultba, mert késett a gépünk az eredetileg is késői érkezéshez képest is. Az úrtól megkatuk a szobákat, kifizettük. Ő nem mondott semmit. Két nap múlva amikor már minden fakultatív programot leszerveztünk a recepciós hölgy bedobott egy papírt, hogy ki kell költözni a szobából mert jobb szobát adtak érkezéskor mint amit foglaltunk. Időpont nem szerepelt a papíron. Személyesen azt mondta, hogy 13-14 órakor kéne elhagyni a szobát. Mi az aznapi programunkat szervezhettük át és siettünk vissza a szállásra. Jól leszúrt minket, hogy miért ilyen későn érünk vissza amikor ő ráírta a papírra, hogy 11 óra. A papíron nem volt időpont. Nem folytattam a vitát. Közöltem vele, hogy mi a fakultatív programokat szervezhettük át és nekem ez nagy problémát okozott. De nála nekik volt gond, hogy mi csak 14 órára értünk vissza. A szobákat egyébként 15 órától lehet elfoglalni. Elmondta, hogy ők milyen jó fejek, hogy jobb szobát adtak (három szobát foglaltam, de egy volt érintett) promocióként. :) Nem értem, hogy akkor miért csak az egyik volt promociós és én nem is kértem ezt, de nem is fogadtam volna el ha tudjuk mert folyamatosan mentünk és ritkán tartozkodtunk Lardosban. Kértem, hogy szeretnék beszélni a vezetővel. Itt megfordult minden. Hirtelen önként felajánlotta a hölgy a tovább maradás lehetőségét és nagyon kevesbe ment át. Innen nem lehetett rá panaszom és ezért is adtam meg az 5-ös értékelést a 10-ből. A nászutas lakosztályért többet fizettem, mintha medencés lakosztályt foglaltam volna, pedig nem tudott semmivel se többet. Nyoma nem volt annak, hogy ez egy nászutas lakosztály. Sajnálom azokat a friss házasokat akik annak reményében foglalják, hogy kapnak valami pluszt is, mert ez semmi. Egy üveg pezsgő se volt. A szoba képekhez képest más. Sajnos ennyi karaktert hagy írni. Még lenne.

A medencénél lévő bár tökéletes volt. Az ott dolgozó két állandő kolléga nagyon szuper és segítőkész volt. A tetőteraszon az úr kedves de nem volt jó a koktél. Az ételek elfogadhatók nem vártam többet. A recepciós hölgyet kivéve mindenki kedves volt. A végén már Ő is. :) A tengerpart elfogadható.

2024. június a tartózkodás időszaka

• 2023. június 11. az értékelés napja

4,0
    Nem mind arany, ami fénylik...
    • Mobilkészülékről küldve

• Még életemben nem láttam olyat (pedig már jó pár szállodában megfordultam), mint itt. Érkezéskor a recepciós ráragasztott a szobakártyára egy etikettet és arra ráírta a szobaszámot! Könyörgöm, a kulcskártyának pont az a lényege (azért egyforma), hogy ha a vendég elveszíti, akkor a megtaláló nem tudja, hogy melyik szobát nyitja! • A szoba egy igazi buhera-muhera, minden sufni-tuning. Első ránézésre minden szuper, utána szembe jön a valóság... • Hangszigetelés konkrétan nincs. • A takarítás egy tragédia, megy a kosz tologatás ide-oda. Nem képesek rendesen megpucolni az üvegfelületeket, a tükröt, a padlót. Minden reggel egy órát söprik a parkolóban a port az egyik helyről a másikra, de minek??? Inkább a szobákat kéne rendesen takarítani! • A matrac kényelmetlen, olcsó rugós matrac. • A törölközők állapota (valamikor fehérek voltak, de most elsárgultak és tele vannak foltokkal) kritikán aluli. • A szobához tartozó medence piszkos volt. Ha az ember leállt benne és végighúzta a lábát az alján, akkor felkavarodott a mocsok. • A wifi a szobánkban olyan volt, mint a mesében...hol volt, hol nem volt... • Az étel minősége, szervírozása egy rosszabb menza színvonala. Bárddal darabolt csirke, ízetlen főtt krumpli, zöldségek, kemény, félig sült húsok, vagy pont az ellenkezője, rághatatlan cipőtalp. Könyörgöm, Görögország a jó és egyszerű ételek és finom fűszerek hazája! Nem kéne más, csak egy kis kreativitás és szakértelem! Szerintem nem egy szakképzett szakács vezeti a konyhát. • A felszolgálók nem kedvesek, ha nem köszönsz, nem köszönnek. Azt éreztem, hogy a személyzet unja és utálja a munkáját.

• Jerry a bárban nagyon kedves, menti a helyet! • A kert és a központi medence, napernyők napágyak, valamint a hozzátartozó bár. (A szobához tartozó medence már piszkos volt.) • A szoba első látásra valóban úgy néz ki, mint a fotókon. • A szoba mérete jó volt.

2023. június a tartózkodás időszaka

• 2021. október 14. az értékelés napja

3,0
    A kepek nem a valosagot mutatjak
    • 9 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

A booking-on talalhato kepek egyaltalan nem felelnek meg a valosagnak. Valoszinuleg ezek a kepek a latvanyterv soran keszultek, de azota vagy sok ido telt el vagy eredetileg sem ilyen lett. A butorok nagyon elhasznaltak, kopottak, a fal koszos, nehol omlik a vakolat. Tengerre nezo szobat valasztottunk. A tenger valoban ott volt, korulbelul 4db orias tuja mogott, igy sajnos a latvanyat nem elvezhettuk. A szobak falai nagyon vekonyak, tulzas nelkul arra ebredtunk fel ejszaka, hogy valaki lehuzta a wc-t a mellettunk levo szobaban. A meleg viz sem mindig rendesen jott. A reggelinel nagy a valasztek, az mindenkepp pozitivum, viszont a kave sajnos ihatatlan. A furdoszobaban 2-2 mini sampon es tusfurdo volt, amik elfogytak 2 nap mulva, majd a takaritasnal 10 nap alatt nem lettek feltoltve, igy vettunk magunknak a boltban. Egyszer szova is tettuk, majd egy dolgozo felhozott 4 tubussal, abbol az egyik mar ures volt (hasznalt).

A szemelyzet valoban nagyon kedves es segitokesz, mindenki jol beszelt angolul, konnyen megertettuk egymast mindennel kapcsolatban. A szallas elhelyezkedese is nagyon szuper, Lindostol kb 15 percre van kocsival, Pefkos a kovetkezo kisebb varos eszak fele, ott rengetek etterem, homokos tengerpart talalhato.

2021. október a tartózkodás időszaka

2023. június a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 10

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!